Skocz do zawartości
tokarex pontony

Znalezione w sieci


BobekSTW

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 527
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Ogólnie to żal mi chłopa - zerknijcie jak kulki robi Hhheee

Co do ryb to bym do niego strzelał - jak chcesz zabrać rybę to daj jej w łeb i niech się nie męczy.. to nie modelka żeby sesje foto przetrzymać - o reszcie nie wspomnę wrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten "specjalista" zobaczy co koledzy piszecie, to poza żaden staw prywatny nosa nie wystawi bo jeszcze się przypadkowo na forumowicza nawinie ;-) Widziałem ze chyba ponad 200 osób to stali widzowie Żuczka, wiec jeśli część z nich łapie i zaczną stosować jego rady to szybko ich nad woda odróżnimy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ciekawe, kryterium wyboru i porównania. Ciekawe, że nie ma w zestawieniu takich serwisów jak : Flyfishing, jerkabait, wedkuje, wcwi i wielu innych typowo wędkarskich a są jakieś:

rysch.com, ta.pl, media.pl, sklep.pl

Widocznie tak "wyskoczyło" i pod pasowało :wink:

Każdy porównuje, zestawia i wybiera kryterium porównawcze jak chce oraz jak mu pasuje i aby pod siebie.

Ja bym się nie zdecydował na prezentację takich wyników, nawet będąc w czołówce. No chyba, że bym miał całkowitą pewność, że i tak nie będziecie wiedzieć co to trafiki, ranki, alexa.com, itp... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupic ładną wędkę i znalazłem taką za prawie 10 mln zł (bez jednego grosza). Wziąłem ja "do koszyka", ale tutaj wykazało mi, że kosztuje... 0 zł. W końcu nie wiem ile ona kosztuje. A tak chciałem mieć wędkę za 10 mln zł...

http://zbik.fishing.pl/wedkarstwo/wedziska/wedziska-spinningowe/st.croix-legend-elite-salmon-steelhead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.