Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach?


sinus

Rekomendowane odpowiedzi

Te emocje , ta euforia - zgadza się , najbardziej cieszę się z tego że choć nie do końca to poznałem " sposób na tę rybę" i wiem że niebył to przypadek. Wyjąłem ją połamanym przez suma Kongerem który sam naprawiłem , kołowrotkiem dragona za 55 zł i żyłką 0,25 którą ten dragon wiecznie wciągał pod rolke od kabłąka :mrgreen::mrgreen::mrgreen: - więc jest to sukces

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 185
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Wyjąłem ją połamanym przez suma Kongerem który sam naprawiłem , kołowrotkiem dragona za 55 zł i żyłką 0,25 którą ten dragon wiecznie wciągał pod rolke od kabłąka :mrgreen::mrgreen::mrgreen: - więc jest to sukces

Tym bardziej gratuluję.

Gdzieś tu dziś czytałem, tylko nie pamiętam gdzie - nawet miałem to skomentować, ale wreszcie odpuściłem - o "elicie, która ma dobry sprzęt". Po dobrym sprzęcie, to ja poznaję elitę posiadaczy dobrego sprzętu, a elitę wędkarzy, to ja poznaję po sandaczach 74cm :smile: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kilka kilometrów wędrówki na łowisko, a później survival z wędką przez dwumetrowe chaszcze, krzaki i inne kłącza... (od środy spinninguję z gipsem na lewym nadgarstku :) Około dziesiątej złowiłem szczupłego 53cm i trochę później jeszcze jednego, ale już zupełnego "śledzika". Jutro spróbuję rekreacyjnie złowić coś na Głębokim...w studni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wróciłem właśnie z całodniowego wypadu najpierw byliśmy paczką 4-ry osoby na Januszkowicach na których wyglądało jakby nie było ryby. Po kilku godzinach wędkowania (różne metody) postanowiliśmy udać się na jedno ze starorzeczy w Kędzierzynie Koźlu lecz tam podobnie jak na Januszkowicach :cry: no poza jednym niewielkim okoniem. W drodze powrotnej jeszcze jeden zbiornik (już w mojej okolicy) i jeden szczupak 1,5kg. Ogólnie słabiutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotni wypad na szczupaki udany mimo że same pistoleciki 12 sztuk złapanych przez 2 osoby mnie i znajomego z czego wymiarowe 4.

Ja 4 na żywca i 3 na spina czerwona obrotówka jaxona nr4 Znajomy 3 na żywca i 2 na spina. Wypad od 6.40 -11.30 zakończony brakiem zywcy.Może 5 grudnia poprawka.

Dziś jechałem w pobliżu paru jezior i tłok kija nie byłoby gdzie włożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dla Wszystkich "asow wedkarstwa" pastwiacych sie nad krapikami,leszczykami, plotkami...zgodnie z regulaminem :twisted:

lapcie dalej swoje 'okazy" czego ze slonecznej Dominikany zyczy wam Radek.

Oj Radziu Radziu :mrgreen: .. widzę że czarno-ręki wycholować marlin, odczepić marlin i dać Radziowi do zdjęcia potrzymać.. nie ma to jak Big Game fishing.. :lol:

PS. Widzę że po urlopie żarcik podostrzyłeś na ksztalt nosa zdobyczy :razz:

PS.2 . Gratulejszon czarno-rękiego - spisał się :smile:

PS.3. Rybson też fazowy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko, administracja "Haczyka" zdecydowala iz w tematach kontroweersyjnych ( vide "Lowisz, wypuszczasz...) przekroczylem prog przyzwoitosci i ukarala mnie 30-to dniowa absencja w/w temacie nie czyniac podobnego "gestu' w strone uzytkownikow forum, ktorzy rzadko pisza co wiedza a jeszcze rzadziej wiedza co pisza ,stawiajac mnie w pozycji "chlopca do bicia". Poczucie godnosci nie pozwala mi pozostac biernym w tej sytuacji i ZMUSZA mnie do opuszczenia forum "Haczyka". Prosze wiec administracje o usuniecie WSZYSTKICH moich postow na tym forum.

Pozdro-Radek.

:roll:

Poprzedni post Radka... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAd Cozrsztynem na zatoce Falszyńskiej spiningowałem dzisiaj bez efektu. Tata na grunt nie wyciagnał ani jednej ryby. Nie miaałem nawet brania i tylko w jednym przypadku zauwazyłem ze przynęta była odprowadzana przez szczupaczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko, administracja "Haczyka" zdecydowala iz w tematach kontroweersyjnych ( vide "Lowisz, wypuszczasz...) przekroczylem prog przyzwoitosci i ukarala mnie 30-to dniowa absencja w/w temacie nie czyniac podobnego "gestu' w strone uzytkownikow forum, ktorzy rzadko pisza co wiedza a jeszcze rzadziej wiedza co pisza ,stawiajac mnie w pozycji "chlopca do bicia". Poczucie godnosci nie pozwala mi pozostac biernym w tej sytuacji i ZMUSZA mnie do opuszczenia forum "Haczyka". Prosze wiec administracje o usuniecie WSZYSTKICH moich postow na tym forum.

Pozdro-Radek.

:roll:

Poprzedni post Radka... :roll:

Jest to dość typowy syndrom emigranta na wyspy (jakoś w innych krajach tego nie widać). Kierować pogardę w stronę rodaków zostających w kraju + szczycić się swoim 'sukcesem'. Brawo radek. Gratuluje okazów.

Na marginesie powiem tylko że nigdy nie jeździłem i nie będę jeździł do ciepłych krajów na ryby. Jakoś wole krąpie i polskie szczupaki.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to dość typowy syndrom emigranta na wyspy (jakoś w innych krajach tego nie widać). Kierować pogardę w stronę rodaków zostających w kraju + szczycić się swoim 'sukcesem'. Brawo radek. Gratuluje okazów.

Na marginesie powiem tylko że nigdy nie jeździłem i nie będę jeździł do ciepłych krajów na ryby. Jakoś wole krąpie i polskie szczupaki.

pzdr.

No nie wiem czy jest sukcesem wyjechać z własnej ojczyzny w której było się nikim ze względu na słabe szanse w znalezieniu pracy. Kraje wysokorozwinięte kochają polaków bo robią to czego "swoi" robić niechcą.Płakanie w poduszkę z tęsknoty , brak przyjaciół ....żaden sukces. Swoją drogą tego marlina sam bym złapał w tym miejscu gdybym miał łódz i odpowiedni sprzęt. Radek złap w Ojczyżnie klenia 55 cm będe brawo bił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powetowałem sobie ostatnie niepowodzenia po dwutygodniowej przerwie. 6 godziny ze spiningiem na zbiorniku zaporowym Szałe. Kilka okonków (i jazgarzy) na cykady, kilka też na boczny trok (pierwszy raz sobie poćwiczyłem). Wynik 24 sztuki - 21 okoni (największy 22 cm), 2 jazgarze i… patrz zdjęcie poniżej.

Bardzo niski poziom lustra wody, ponad metra brakuje do przeciętnego stanu:

pb240184.th.jpg

pb240186.th.jpg

Na przeciwległym brzegu starali się cokolwiek złapać grunciarze...a ja pod ich nosem -

pb240195.th.jpg

pb240196.th.jpg - te 32cm niechybnego mięska - siup! - do wody.

Z czym do ludzi?!:

pb240184.th.jpg - Był zapięty za pyszczek. :>

Coś dla osób o mocnych nerwach, spławik i błystka na linii wysokiego napięcia - też ciekawe:

pb240199.th.jpg

Około pół godziny po rozpoczęciu obławiania odwiedziła mnie straż - pozytywne zaskoczenie. Szczupak okołowymiarowy znów mi pokazał, gdzie raki zimują, połakomił się na cykadę sandaczową Szuszkiewicza, jak c...a zaciąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jest temat "Jak dziś było na rybach"

Panowie, czy kol. artech niewystarczająco się wyraził :?:

Na "obgadywanie" kogoś jest już odpowiedni temat na forum, kierujcie tam swoje opinie, tu zamieszczamy jedynie relacje z wędkowania :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 32cm niechybnego mięska - siup! - do wody.

No to Kaliszakom gul podskoczył ostro jak to widzieli. Wielu na Szałe nie odpuści karpikowi 25cm, a tu taka kolacja wraca do wody :lol:

Ja ostatnio byłem wieczorem u miętusów ale ich nie zastałem. Pewie będzie trza poczekać do wiosny gdy będzie świeża woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.