Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach?


sinus

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 185
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Leszcz na gumę? Chodzi o gumę na spinning'u? Świeży jestem w tych sprawach ale jak to się robi?

:/

Leszcze (te powyżej 60cm)biorą na małe twisterki , zwłaszcza lubią kolor biały. Rzucasz i maxymalnie powoli zwijasz żyłkę prowadząc przynęte po dnie. Z dziwnych zachowań ryb mogę jeszcze dopisać to że udało mi sie w tym sezonie złapać trzy spinningowe krąpie na mikro woblerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla tych ,którzy w ostatnich dniach połowili :grin: - nawet nie macie pojęcia jak wam zazdroszczę ( u mnie ostatnio na Wiśle w Wa-wie pustynia - choć czasem jak widzę jakiegoś mięsiarza z niewymiarowym sandaczem -to gdyby nie mój kolega to - prawdopodobnie Gość pływał by w Wiśle razem z sandaczem i jeszcze wieloma innymi rybami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, no w zasadzie to już wczoraj, pierwsza w tym roku wyprawa na miętusa. Zapowiadało się nieciekawie, bo dzień był bardzo ciepły. A jednak, o godz. 22 branie, i na brzegu ląduje 37 cm miętus. Przynętą był filecik z jazgarza

18d6299af090983dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis spiningowałem na stawie za szczupłym.

Więcek wędkarzy mięsiarzy niż ryb. Same żywcówki dookoła stawy postawione.

No a ja woblery, gumy, blachy, koguty i różne głębokości i nic nawt pobicia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 2 godzinki na łódeczce, przez ten czas ani pobicia, nic a nic. Jedyne co cieszy to, to że nie tylko my mieliśmy takie wyniki. Później obławianie z brzegu miejscówki która swojego czasu potrafiła obdarzyć ładną ryba i znowu 0. Albo miejscowi kosiarze wszytko wytłukli albo pogoda rybką nie pasowała :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę że u wszystkich w pięknym grodzie Gryfa dzisiaj podobnie... Ja rano na Głębokim 2,5 godz. spinningu, wynik 0, tylko niewielki szczupaczek 3 razy odprowadzał mi blachę, w końcu skubnął ja pod moimi nogami, ale się nie zapiął, i tyle go widziałem. Po południu jeszcze 1,5 godz. rzucania na Parnicy przy moscie kolejowym, ale bez żadnego rezultatu. No poza tym, że obławiając okolice filara raz coś mi się omsknęło, i wykazałem się super mistrzowskim rzutem woblerem prosto w most, co zakończyło się złamaniem steru, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok. 2 godzinek spiningowania i tylko jedno kopyto obcięte. Później godzinka z żywcami i przed zmierzchem dwa szczupłe 60 i 75 z bardzo płytkiej wody - ok. 1,2-1,5m. Oczywiście wróciły tam gdzie ich miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.