Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach?


sinus

Rekomendowane odpowiedzi

Rekord Wagowy

Szczupak - 24,10 kg - 128,0 cm

Złowiony w 1976 roku przez Wacława Biegana

Rekord Długosci : 133 cm

Kilka miesiecy w jednym z ww widzialem szczupaka 134.5 cm z J Sniardwy i wazyl tylko chyba 14.65 kg .

p.s: Dzisiaj tylko jeden szczupak 53 cm na blystke obrotowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 185
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Nawiązując do prośb o szczegóły połowu, obiecuję, że postaram się napisać relację, w miarę możliwości, ale na spokojnie. Najpierw muszę troche ochłonąć i znaleźć wolnego czasu pomiędzy pracą, a tropieniem kaczorków. Sami wiecie że przelanie słów relacji "na ekran" zajmuje sporo czasu, a szczerze mówiąc wolę uprawiać wędkarstwo na wodzie niż internetowe :grin:

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziekuje za miłe i ciepłe słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napawało optymizmem stabilne od wczoraj ciśnienie (1005 hPa) i wyłącznie ciśnienie, pozostałe czynniki: bezchmurnie, wiatr wschodni, pełnia księżyca.

Żadnego brania, żadnego odprowadzenia oraz osobliwość szczupacza:

Jak to mam w zwyczaju - nie wyciągając przynęty z wody, mocnymi pociągnięciami wyswobadzałem ją z zieleniny i owo wyswobadzanie zwabiło szczupaka! Wziął przy samych nogach - 3 metry ode mnie, niesamowicie było to widowiskowe. Niestety obrotówka (aglia 2) znacznie zawalona szczątkami roślin - zacięcie puste.

Liczył sobie 60-70 cm, a przy żyłce 0,14 byłoby ciekawie.

Szczupak cymbał mnie wyrolował. Ostatnie cztery wypady formalnie bez ryby (nie licząc okonia i dzisiejszej płotki, zaczepionych za grzbiety).

Wyjazd następny dopiro w przyszłym tygodniu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grisha, już mnie to przestało bawić(walka z wiatrakami) :cool: okoń ładny, może i mieć 50cm nie wnikam w to i staram się nie przyglądać - dla mnie jest to okoń bliżej nieznanych rozmiarów, grejpfruty :lol:

każdy może mieć swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis bylem na sandaczach i wzial jeden okolo 40 cm ale...nie zdazylem go dociagnec bo przywalil w niego szczupak ponad metr ;o sandaczyka wyciaglem i jakos tam popłynął. Mysle ze przezyje.

Spotkal sie kiedys ktos z Wac z czyms podobnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa totalna , śmieciarze i syfiarze z woj. lubuskiego dają popis kultury wędkarskiej na wyjeździe niczym kibole :evil: Już dawno takiego syfu i mięsiarstwa nie widziałem nad wodą. Tak właśnie było na rybach :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jakieś... 2-3godzinki na Cegielince.

Saldo końcowe: ponad 80cm sandacza... w 2 częściach :lol: i spięte kilka metrów od brzegu COŚ. Ogólnie widziałem rżnięcie wszystkiego co wyciągnięte z wody. Kilka metrów odemnie jakiś frajer wyciągnął również sandacza (dobrze że tylko 1 :evil: ), biedny ledwo co narybkiem przestał być a już do wora :neutral: Regalicą płyną puszki, butelki, paczki po fajkach i co tam jeszcze można tylko wymyślić. Niedługo wszystkie Szczecińskie łowiska będą przypominały Most Długi i Dworzec PKP :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem się z kumplem nad Wartę do Czapur k. Poznania, 3 godziny biczowania od 12 do 15 wyniki... po jednej straconej przynęcie. Bankowe miejsca: powalone drzewa, głebokie zatoki i podwodne trawy okazały się bezrybne. Dodam że znajomy kolegi dostał niedawno komplet okoni ponad 30cm w tamtych rejonach. Spotkany jeden łowiący na drop-shota, złowił 2 sandaczyki i małego zębatego. Później indywidualnie poszedłem chwile porzucać do portu wynik....3 stracone przynęty w tym jedna została na drzewie... Wypad można podsumować tak: http://demotywatory.pl/334810/Bierze-cos- Pozdr. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa totalna w piatek i w sobote, w piatek jako tako bralo na dworcu, na cegielince lipa w oba te dni, nie wiadomo co sie dzieje, podjuhy tez lipa pod mostem, ehh czas zmienic chyba lowisko na cieply kanal tam przynajmniej cos bierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na podgórkach lipa . Woda była martwa. A to co robią bobry to masakra. Drzewa lecą w zastraszającym tempie. Na ten rok chyba skończyły budować żeremie - mam nadzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.