Skocz do zawartości
tokarex pontony

"Czy V Zlot Społecznosci haczyk.pl się odbędzie ??&quot


Gofer

Rekomendowane odpowiedzi

Sprowokuje temat, hasłem Artecha sprzed niecałego roku :wink:

Może to trochę wcześnie, ale co niektórzy już teraz muszą zacząć planować urlopy na przyszły rok... więc "Czy V Zlot Społecznosci haczyk.pl się odbędzie ??" :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Taki post lub temat nie istnieje, być może został przed chwilą usunięty, wróć i spróbuj ponownie

Wynika to z faktu, że ten post znajduje się na forum "Haczykowi Zlotowcy" dostępnym tylko dla tych, którzy chociaż raz uczestniczyli w Zlocie.

Dla tych którzy nie mają dostępu- są już pierwsze ustalenia co do miejsca spotkania, ale dopiero po nowym roku będą wiążące ustalenia, bo ośrodek prawdopodobnie zmieni właściciela. Złot ma stałą datę tzn w okolicach 15 sierpnia. Nie widzę powodu dla którego miałby się nie odbyć :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika to z faktu, że ten post znajduje się na forum "Haczykowi Zlotowcy" dostępnym tylko dla tych, którzy chociaż raz uczestniczyli w Zlocie.

Nie bardzo rozumiem czemu takie podziały mają służyć. Jaki ma cel ukrywanie tego tematu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo organizacja zlotu i wybor miejsca to wazna sprawa :)

A kiedys gdy dotep do glosowanie byl dla wszystkich wowczas byly podawane miejsca wziete z czapki a kazdy glosowal na miejsca najblizsze miejscu zamieszkania :lol: i nie sluzylo to wybraniu miejsca dla tych ktorzy faktycznie chcieli jechac bo zaglosowac mogl kazdy :evil:

Jesli ktos bedzie chcial jechac to miejsce nie powinno miec wiekszego znaczenia

Termin jest ogolnie znany wiec rezerwujcie urlopiki

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos bedzie chcial jechac to miejsce nie powinno miec wiekszego znaczenia

Ma znaczenie jeżeli ma się do przejechania 300-400 km lub 1000. Łatwiej jest dojechać z Torunia np w Bieszczady niż ze Szczecina. Dla mnie to akurat nie stanowi różnicy ale nie każdy jest taki wariat jak ja.

P, natomiast co do reszty to zgadzam się z kolegą :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem czemu takie podziały mają służyć. Jaki ma cel ukrywanie tego tematu ?

Ukryte jest całe forum. Temat został poruszony dość dawno temu, żeby wypracować wstępną koncepcje zlotu. Jak do tej pory nic nie zostało przesądzone (oprócz daty, która jest ustalona od lat) i każdy użytkownik forum może wnieść coś pozytywnego w organizację zlotu.

Ja akurat jestem zwolennikiem koncepcji, według której o miejscu zlotu decydują osoby, które choć raz wzięły udział w zlocie. Póki co ta metoda nie weszła w życie, więc każdy może dorzucić swoje "trzy grosze".

Bo organizacja zlotu i wybor miejsca to wazna sprawa :)

A kiedys gdy dotep do glosowanie byl dla wszystkich wowczas byly podawane miejsca wziete z czapki a kazdy glosowal na miejsca najblizsze miejscu zamieszkania :lol: i nie sluzylo to wybraniu miejsca dla tych ktorzy faktycznie chcieli jechac bo zaglosowac mogl kazdy :evil:

Jesli ktos bedzie chcial jechac to miejsce nie powinno miec wiekszego znaczenia

Termin jest ogolnie znany wiec rezerwujcie urlopiki

To co pisze P nie wynika z jakiś złych intencji. Po prostu zloty i problemy z nimi związane wiele nas nauczyły i z każdym kolejnym staramy się aby był jeszcze lepszy niż poprzednie.

Większość osób, które do tej pory były na zlotach (samych użytkowników forum przewinęło się 20) powiedzą bez zastanowienia, że przyjadą niezależnie od miejsca zlotu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemyśleliście kiedyś, żeby zrobić takie haczykowe morskie wędkowanie z plaży czy coś?

Tak o tym pisałem jakiś czas temu

Nie mówię nie, ale jak mówiłem Przemkowi- morze jest kapryśne. Może się zdarzyć sztormowa pogoda i nici z pływania kutrem i łowienia z plaży. Nawet jak pogoda sprzyja można trafić np. na tydzień bez jakichkolwiek brań (jak ja w tym roku) a jak wiadomo Zlot trwa 3 dni. Nie bez znaczenia jest też konieczność posiadania bardziej specjalizowanego sprzętu (i akcesoriów typu ciężarki, zestawy). Choć oczywiście ja na to jak na lato- morze to moja miłość :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość osób, które do tej pory były na zlotach (samych użytkowników forum przewinęło się 20) powiedzą bez zastanowienia, że przyjadą niezależnie od miejsca zlotu.

A właśnie. Jak będzie jakieś karpiowe spotkanie nad Odrą w DW w wakacje/weekend to przyjadę Simsonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś bierze zawsze, tylko nie zawsze coś złowisz. Kto wie, jeśli ktoś z Lubelszczyzny będzie się jeszcze wybierał to może i ja się pojawię

Jeśli byłaby odra to ja się wybieram moim marzeniem jest tam połowić prawda że skromnie :?::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem czemu takie podziały mają służyć. Jaki ma cel ukrywanie tego tematu ?
Jak sam zauważyłeś będzie to 5 zlot ,jakieś doświadczenie w zorganizowaniu zlotu jest ,najczęściej najwięcej mają do powiedzenia w temacie zlotów ci co nie uczestniczą ,robią "dym" i nie są w końcu na zlocie ,więc jakie zdziwienie ? czy o zlocie powinni decydować ci co przyjeżdżają czy ci co mają najwięcej do powiedzenia.Oczywiście nie powinno się marginalizować "nowych" zlotowiczów ,ale nie powinni decydować o większości.Tu nie chwalebny mój przykład pierwszego zlotu nad Soliną nad którą mnie nie było.

Teraz o przyszłości ,zloty powinny odbywać się gdzieś w centrum Polski aby wszyscy mieli jednakową drogę ,oczywiście nigdy nie będzie że wszyscy będą mieli taką samą drogę.

Zlot powinien odbyć się nad wodą znana przynajmniej kilku userom z forum ,którzy będą skłonni w pomocy zorganizowaniu zlotu ,wybór ośrodka wypoczynkowego, rezerwacja łodzi itp.Jeśli komuś sie wydaje że tylko wrzuci pomysł na forum na zorganizowanie na jakieś wodzie i na tym się kończy jego rola to niech nie pisze na ten temat żadnego posta .

Teraz czuje się nieco wywołany do tablicy ,bo na ostatnim zlocie nie jako się zobowiązałem nad zorganizowaniem zlotu na Odrą ,szczegóły znają tylko zlotowicze którzy mają dostęp do ukrytego forum.Sytuacja jest taka ,ośrodek w którym mieliśmy mieć zlot został wystawiony do przetargu i nie wiadomo o przyszłości ośrodka ,jakieś wiarygodne dane będą wiadome na wiosnę.Nie mniej warto mieć jakaś alternatywę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest taka ,ośrodek w którym mieliśmy mieć zlot został wystawiony do przetargu i nie wiadomo o przyszłości ośrodka ,jakieś wiarygodne dane będą wiadome na wiosnę.Nie mniej warto mieć jakaś alternatywę .

wiem o który ośrodek chodzi, rzeczywiście miejsce na zlot super, każdy znalazłby tam coś dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie chciałem rzucać słów na wiatr, ale teraz z pełną świadomością mogę powiedzieć NARESZCIE BĘDĘ NA ZLOCIE :mrgreen::mrgreen:

Wczoraj zdałem prawko ( a co, za pierwszym, więc się pochwalę ) i teraz miejsce nie jest dla mnie przezkodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest taka ,ośrodek w którym mieliśmy mieć zlot został wystawiony do przetargu i nie wiadomo o przyszłości ośrodka ,jakieś wiarygodne dane będą wiadome na wiosnę.Nie mniej warto mieć jakaś alternatywę .

Jeżeli sytuacja się nie zmieniła to mogę pomóc znaleźć nocleg we Wrocławiu.

Może to nie będzie jakiś super ośrodek, tylko miejsce do noclegu, ale blisko Odry :wink:.

Teraz do rzeczy. Chodzi mi o akademik, konkretnie Teki, zawsze na wakacje jakiś jest czynny, a dla zorganizowanej grupy na pewno znalazło by się miejsce, zwłaszcza jeśli by się wcześniej zarezerwowało.

Plus jest taki że będzie tanio, minus to że pokoje są raczej ciasne.

Dajcie znać co sądzicie o tej propozycji, jak się spodoba to zacznę uzgadniać sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzisz z pokoju 2 min i jesteś na miejscu.

To chyba zygzakiem chodziłeś :mrgreen:

Było góra minuta :mrgreen:

Uważam że zasad organizacji zlotu nie należy zmieniać. W zeszłym roku ja organizowałam, i robiłam notatki.

85% zadeklarowanych osób nie przyjechało. Tak samo było w poprzednich latach. No sorry, ale podpisuję się pod Mańkiem wszystkimi łapami.

a tym bardziej pod Romanem. Zlot jest TYLKO dla pełnoletnich, no chyba że nieletni przyjadą z rodzicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

85% zadeklarowanych osób nie przyjechało. Tak samo było w poprzednich latach.

Bo oprocz deklaracji nalezalo by pobierac jakas drobna oplate (10-20 zl) na organizacje zlotu :)

Na rozne drobiazgi ot choc by zanety do wczesniejszego necenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.