Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

"Czy V Zlot Społecznosci haczyk.pl się odbędzie ??&quot


Gofer

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Hmm nocka nad okoniem , w tak doborowym towarzystwie , ciekawa perspektywa o ile nie będę ganiał za sumem i wolne będzie termin od zawodów / pracy to z przyjemnością was nawiedzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artone, jak nie chrapiesz to nawet możesz namiotu nie brać :mrgreen:

Mnie tam wszystko jedno kto będzie przez ścianę spał, gościny udzielę każdemu :)

Hyhyhy... Czyli się zanosi na to, że bab z nami raczej nie będzie? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artone, jak nie chrapiesz to nawet możesz namiotu nie brać :mrgreen:

Mnie tam wszystko jedno kto będzie przez ścianę spał, gościny udzielę każdemu :)

Hyhyhy... Czyli się zanosi na to, że bab z nami raczej nie będzie? :mrgreen:

nie wiem czy nie chrapie bo nie słucham siebie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Może podyskutujemy troche o tym, ktore stanowiska wybrac ? Jest czas zeby sie nad tym zastanowic, poczytac tu i ówdzie.....

Jakieś swoje typy już mam, ale zanim je podam chciałbym poznać Wasze propozycje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem to zrobić dużo wcześniej ale ostatnio parę rzeczy mnie czasowo dosłownie przytłoczyło, niemniej zapytanie do Okonia w sprawie zlotu wysłałem. Co raz bardziej mi się podoba spróbowanie takiego zlotu nad zbiornikiem komercyjnym.

Ewentualnie były by jakieś inne propozycje takich łowisk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Jeżeli chodzi o łowisko Okoń to nie należy liczyć na jakiekolwiek zniżki w związku z grupą zorganizowaną czy naszym zlotem, pomost 120 zł + wszelkiego rodzaju inne możliwe dodatkowe opłaty, rezerwacje itp.

I szczerze powiedziawszy po choć krótkiej rozmowie telefonicznej z właścicielem łowiska i ponownym zapoznaniu się z jego ofertą oraz kolejnym przemyśleniu tego pomysłu, chyba bym wolał wziąć namiot i pojechać w jakieś spokojniejsze i ogólnodostępne miejsce choćby ponownie nad Zalew Zemborzycki i nawet tylko z nadzieją na ewentualną rybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz chociaz sam nie do konca wiem czy w sierpniu bede sie mogl zjawic to na usta cisnie sie komentarz

Co roku jest gadanie jak szybko i z wyprzedzeniem trzeba wszystko zarezerwowac i ma byc pieknie a wychodzi jak zawsze.

Ze swojej strony moge zaproponowac na szybko pojezierze brodnickie ale na zebranie szczegolow potrzebowalbym kilku dni pod warunkiem zaakceptowania propozycji przez zlotowiczow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.