Skocz do zawartości
tokarex pontony

"Czy V Zlot Społecznosci haczyk.pl się odbędzie ??&quot


Gofer

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Raczej okolice Wro,na razie brak wieści .To co podaliście w linkach owszem ale koszt noclegu odpada .

raczej trzeba byłoby już coś ustalić jeśli w planach macie rezerwacje jakiegoś ośrodka no chyba ,że mowa o polu namiotowym czy coś w tym stylu. Na stronie którą podałem nie widziałem cen. Z ciekawości napisałem do właścicieli prośbę o podanie kosztów wynajmu poszczególnych domków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej trzeba byłoby już coś ustalić jeśli w planach macie rezerwacje jakiegoś ośrodka no chyba
Tak ,był taki plan wynajęcia całego ośrodka ok 12 domków ,problem w tym ze ośrodek zimą poszedł na przetarg i nie wiadomo jeszcze nic .Jak wcześniej zaznaczałem w którymś z postów że trzeba szukać jakiegoś zastępczego wariantu bo ten co przyjęliśmy z Romanem może nie wypalić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ,ale dobrze by było jakoś centralnie ,myślałem nad wodą gdzieś w okolicach Konina .Ale nie znam tam za dobrze wody wiec nie proponuje ,dałem tylko taką propozycje ten co rzuca propozycje musi sie podjąć organizacji zlotu ,to powinno być uczciwe podejście i ograniczyć zapędy pomysłodawców.

a takie są na razie plany

Odra okolica Wały

http://picasaweb.google.pl/lh/photo/V4nHdv4CRBNJIz-9XaNg9A?feat=directlink

Nie wiem ale nie mogę znowu wrzucić albumu z fotkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompasiak12, miejsce trochę "legendarne"na Odrze choć już wiele straciło na swojej legendzie to ryby jeszcze jest .Wszelka biała poczynając od leszczy koniczac na karpiach i amurach ,drapieżnik króluje teraz sum kiedyś od groma sandacza choć z pewnością jest go jeszcze sporo na dole ,szczupak w wybranych miejscach. No i boleń ,podchodzi też już w sierpniu troć . Gdyby doszło do skutku i zlot by się odbył to z pewnością zrobił bym mapkę gdzie co szukać.

PS w zeszłym roku ok 15 sierpnia 'hitem" były tołpygi na spina ,padło ok 20szt dosłownie nie stety padło ,ale zostały największe :lol::lol::lol:

http://picasaweb.google.pl/lh/view?uname=maniek60a&isOwner=true&tags=odra#slideshow/5445992670320538882

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć miejsce wygląda bardzo ciekawie.

Mam nadzieję, że uda się zorganizować zlot w tym miejscu.

Maniek napisz proszę:

1. Jaki jest uciąg wody w miejscach, w których mielibyśmy łowić?

2. Czy kiedy pisałeś o łódce, to czy można by użyć pontonu z elektrykiem? Konkretnie chodzi mi o to, czy prąd wody nie jest zbyt silny dla pontonu i małego napędu? Czy trzeba by np. kotwiczyć w nurcie?

3. Jaką odległość trzeba przepłynąć do wspomnianych miejscówek? Czy są one w zasięgu silnika elektrycznego?

Ponieważ jednak istnieje ryzyko, że nie uda się załatwić zakwaterowania w proponowanym ośrodku, uważam że powinniśmy prowadzić dyskusję i podawać propozycje drugiego - alternatywnego miejsca zlotu. Tak, żeby w razie niepowodzenia nie tracić cennego czasu, tylko jak najszybciej zacząć działać.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregorek, ok 15 sierpnia zaczyna sie na Odrze niżówka ,nawet jak w lipcu jest powódź do połowy sierpnia woda zaczyna zwalniać i teraz tak

-po wyżej jazu śmiało na elektryku śmigasz ,na nurcie nie stety trzeba sie kotwiczyć.choć jest też dużo rozlewisk gdzie nurtu brak .

-po niżej jazu nurt przyśpiesza nie co ale też można na elektryku śmigać .

nurt nie co szybszy niż na ujściu bugu z zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wpływałem z Zalewu w Bug pontonem z kolegą, to rzeczywista prędkość płynięcia to było około 1km/h (przy 75% mocy silnika).

Więc jeśli trzeba do dobrych miejsc płynąć trochę dalej i do tego pod prąd to obawiam się czy aku nie padnie za wcześnie....

Na krótkich odcinkach jako tako, ale dalej może być problem.

No, ale taki traper jak Ty wie co mówi, więc polegam na Twojej opinii.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ładne halo ja widzę...

Czyli rozumiem że zlotu w tym roku nie ma? :P

Za chwilę połowa maja. Rok temu mieliśmy już powpłacane zaliczki i zapewnione miejsce...

Chyba że znowu robimy zlot w okolicach Wawy, to wtedy mogę coś pokombinować, odkryłam nową miejscówkę - płatną, ale nie drogo - nie znaną, jak jest 15 wędkarzy na 5 hektarach to jest dobrze, w cichym miejscu i rybną aż miło. W weekend majowy 40 ryb śmy z Ł. złowili.

Myśleć chłopaki, bo czasu mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trini, myślę, że faktycznie trzeba podejmować szybkie decyzje. Sprawa jest dość prosta- nie da się zorganizować zlotu bez zaangażowania się konkretnej osoby/osób w bezpośrednie dogrywanie tematu.

Jeżeli nie wypalił kierunek dolnośląski a Ty znasz fajne łowisko i deklarujesz, że pociągniesz temat, to uważam, że tak to trzeba rozegrać.

Podsumowując- proponuję zgłaszanie konkretnych lokalizacji, ale z deklaracją zgłaszającego, że podejmuje się poprowadzenia sprawy rezerwacji noclegów, zna teren i wie co "w wodzie piszczy" :wink:

Proponuję niedzielę jako ostateczny termin zgłaszania propozycji. Jeżeli nie będzie żadnych innych konkretów, to sugeruję powołanie Trini na stanowisko kierownika projektu "V Zlot Haczyk.pl" :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.