Skocz do zawartości
tokarex pontony

"Czy V Zlot Społecznosci haczyk.pl się odbędzie ??&quot


Gofer

Rekomendowane odpowiedzi

Gregorek napisał/a:

tomek1 bardzo proszę odezwij się.....

Aaaa... Ja nie Tomek wprawdzie... Ale raczej nie przyjedzie :(

No niestety wszystko na to wskazuje, że mnie zabraknie na zlocie (planowane w tym czasie powiększenie się rodziny :wink: ). Niemniej zostawiam sobie 5% szans na pojawienie się na zlocie. Jeżeli uda mi się dotrzeć to będę sam i zakładam nocleg nad wodą, więc nie przejmujcie się miejscem noclegowym dla mnie.

A hoteli garnizonowych i pensjonatów w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego jest skolko ugodno, tylko chętnych na zlot coś brak.

trini, uważam, że trzeba zagrać krótką piłkę. Stworzenie listy chętnych od dziś do np. niedzieli. Rezerwacja noclegów zgodnie z listą i tyle. Myślę, że każdy komu zależy na obecności na zlocie zdążył się oswoić z terminem (i od niedawna z miejscem) zlotu i nie będzie problemu z szybkim dopięciem listy.

Chodzi o coś w tym stylu (chętnych deklarujących się wcześniej dodaję z pamięci, ewentualnie skorygujcie)

1. Trini

2. Gregorek

3. Kocur

Niech chętni uzupełniają listę powiedzmy do niedzieli. Potem ustal termin wpłacania zaliczek itd. Nie ma już czasu na kombinowanie- krótka piłka a kto chce być na zlocie to wie co ma robić. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja nocuję nad wodą. W namiocie jak w zeszłym roku, więc dla mnie nocleg nie potrzebny.

Piszcie przy deklaracji kto śpi na łowisku specjalnym, a komu pokoju potrzeba i na ile osób.

1. Trini + Mozambikanin

2. Gregorek

3. Kocur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na Wrocław bo mam blisko a termin zlotu pokrywa się z terminem powiększenia się mojej rodziny. Te 200 km byłbym w stanie pokonać chociażby na pół dnia ale gdzieś dalej raczej będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla przyszłych rodziców !!!

Ja w zimie odśnieżałem i o żadnych dzieciach nic nie wiem..... :wink:

Ja nocuję nad wodą. W namiocie jak w zeszłym roku, więc dla mnie nocleg nie potrzebny.

Piszcie przy deklaracji kto śpi na łowisku specjalnym, a komu pokoju potrzeba i na ile osób.

1. Trini + Mozambikanin

2. Gregorek

3. Kocur

1. Trini + Mozambikanin namiot na łowisku

2. Gregorek namiot na łowisku

3. Kocur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trini, jestem :razz:

Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć ze hotele garnizonowe reprezentują całkiem dobry poziom i cenowo są stosunkowo atrakcyjne w porównaniu do konkurencji ;)

Nie wiem jak artone na chwilę obecną ale wcześniej deklarował się że będzie jechał ze mną. Muszę pogonić gamonia niech się określa itd...

1. Trini + Mozambikanin - namiot na łowisku

2. Gregorek - namiot na łowisku

3. kocur - namiot na łowisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy to pewnie nie dadzą rady z racji żłobka ale dla starszych dzieciaków perspektywa namiotu jest pewnie atrakcyjniejsza niż pokój ;)

tomik, nie zastanawiaj się tylko dawaj pod namiot. Będzie się działo :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocur nic się nie zmieniło. W ogóle dzięki za przypomnienie o w/w temacie. Ostatnio jestem mega zapracowany, zabiegany - dobrze mieć kolegę który zawsze przypomni o tym ,że coś się ruszyło z tematem ....

Na organizacje zlotu w naszych rejonach postaramy się zgrać na przyszły rok. Mam już nawet pewien pomysł ale wszyscy muszą mieć "morskie" :razz: ale o tym później.

Wypad na zlot traktuje jako pełen luz i relax nad wodą więc ja również preferuje namiocik. Kontakt z naturą w 100% :mrgreen: Wam też proponuje to samo no chyba ,że ktoś będzie ze swoimi pociechami to wtedy wiadomo jak jest.

Oficjalnie dopisuję się do listy

1. Trini + Mozambikanin - namiot na łowisku

2. Gregorek - namiot na łowisku

3. kocur - namiot na łowisku

4. artone - namiot na łowisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Trini + Mozambikanin - namiot na łowisku

2. Gregorek - namiot na łowisku

3. kocur - namiot na łowisku

4. artone - namiot na łowisku

5. Gofer - namiot na łowisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Trini + Mozambikanin - namiot na łowisku

2. Gregorek - namiot na łowisku

3. kocur - namiot na łowisku

4. artone - namiot na łowisku

5. Gofer - namiot na łowisku

6. Tomik - namiot na łowisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artech, a coś w pobliżu albo na miejscu przecież da radę wyczarować żeby dzieciaki miały normalne warunki :roll: Bo Twoje maluchy raczej nie nadają się pod namiot. Chyba że szkolisz do przyszłych zasiadek kilkudniowych :mrgreen:

Teraz pozostaje jeszcze czekać na resztę ekipy żeby się dopisała. Widzę że jakoś Wrocław ucichł w temacie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocur, Problem raczej z dojazdem. Podróż z dwójką dzieci przez 9 godzin autem :???: Nie wyobrażam sobie tego. Poza tym wszyscy pod namiotami a ja gdzieś tam w jakimś pensjonacie ..... :roll: Zobaczymy co to będzie w sierpniu, na namiot rezerwacji chyba robić nie trzeba :mrgreen: A dwie-trzy noce można zawsze przewaletować w samochodzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atechowi przydałby się jakiś domek na kółkach bądź przyczepa campingowa - gdybym posiadał z chęcią bym odstąpił :mrgreen:

kocur : pamietaj o mnie :mrgreen:

Artur jakby co to ja mam namiot z 3ma sypialniami o ile pamiętasz - jak nie chrapiesz to jedną udostępnimy :mrgreen:

nie napisałaś o którego Artura chodzi :razz: ja mam gdzie spać ale dziękuje za zaproszenie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Troche sie pogubilem w temacie wiec poproze o krotkie info.

Zreszta jesli istnieje techniczna opcja to dobrze jak by bylo gdzies w widocznym miejscu przyczepione :twisted:

Co mnie interesuje to:

- miejsce (to ten okonek?)

- pisaliscie cos o zaliczkach (jakie, za co itp)

- jakie sa oplaty (wedkowanie, spanie itp)

- do kiedy bezwzglednie trzeba sie okreslic

Takie sumaryczne zebranie przyda sie pewnie nie tylko mi :lol::lol:

Pozdr

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- miejsce (to ten okonek?)

Tak - łowisko Okoń pod Nowym Dworem Mazowieckim

- pisaliscie cos o zaliczkach (jakie, za co itp)

Na razie bez zaliczek, bo nie ma chętnych na spanie w hotelu - póki co zlot się odbywa na łowisku

- jakie sa oplaty (wedkowanie, spanie itp)

Opłaty można obejrzeć na stronie www.okon.com.pl

Ale według moich obliczeń, jeśli się nie uda niczego wynegocjować to będzie maksymalnie 38 złotych za dobę od osoby.

Rezerwacja 6 złotych za pomost - jednorazowa.

- do kiedy bezwzglednie trzeba sie okreslic

Jeśli pod namiot - to czas do 5 lipca, potem będzie kłopot z rezerwacją stanowisk-pomostów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.