Skocz do zawartości
tokarex pontony

"Czy V Zlot Społecznosci haczyk.pl się odbędzie ??&quot


Gofer

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, jak zwykle mogę pomóc tylko szybko, bo nie wiem jak z miejscami noclegowymi będzie... W tamtych okolicach noclegowni nie znam, więc też muszę mieć chwilę na znalezienie...

W tym wypadku to łowisko akurat nie problem, bo uważam, że wreszcie trzeba by spróbować na komercyjnym i to takowe jest. Nie ma koło niego noclegów, i na pewno nocki odpadają, ale jeśli ktoś będzie chciał to w pewnym pobliżu jest Wisła więc będzie ok.

Pontony i łodzie lepiej w domu zostawić ;)

Ewentualnie inne łowisko komercyjne dużo bliżej Warszawy i w znanych terenach mnie i ubiegłorocznym zlotowiczom, ale nie na takim strasznym zadupiu, i będzie blisko do domków nad Zegrze, może by się udało tam gdzie rok temu, i wtedy nocki na Zegrzu znowu ale na tym łowisku OKOŃ też mogą być, tylko miejsca trzeba rezerwować już. I można łowić z łodzi które są na miejscu, ale tylko z tych łodzi co tam są.

I są wiaty przed deszczem chroniące, i sklepobarek i kibelek, i łowisko ogrodzone i można namioty rozstawić i grilla robić i ognisko palić w miejscu wyznaczonym tez mozna.

I na priva dostawałam wiadomosci że może by własnie tam zorganizowac, bo dużo osób z Warszawy i okolic by przyjechało, i że chca się spotykać.

Także Okoń pod Nowym Dworem Mazowieckim chyba lepszy na tą chwilę, bo pomimo że tamto łowisko drugie jest obłożone, to tamtych terenów nie znam kompletnie i tam mimo wszystko nie ma infrastruktury żadnej. Sklepów nie ma, kibelka nie ma, nie ma wiat ani drzew. Taka rybna patelnia... A na Okoniu i spiningować można i wiele więcej gatunków ryb jest.

To decydujcie kochani, jak ktoś ma insze propozycje to walcie śmiało, moze jest fajniejsze miejsce i dobry organizator? :)

Przede wszystkim czas goni z noclegami.

Więc jakby co, to zaliczki będą potrzebne na JUŻ - i w ciagu max 1,5 tygodnia muszę znać liczbę pokoi. Tak jak rok temu.

Wbijcie sobie w google Łowisko OKOŃ Janówek Pierwszy i obejrzyjcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja oraz mój towarzysz KOCUR jesteśmy otwarci na wszelkie propozycję. Dla ułatwienia proponuje stworzyć listę żeby łorganizatorzy wiedzieli ile miejsc szukać

www.okon.com.pl - o tym mowa ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo rzucaj swoją propozycję gdzieś bliżej
Żeby rzucić propozycję to trzeba mieć później czas aby to wszystko zorganizować, a z czasem u mnie ostatnio bardzo krucho :neutral:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okoń jest w porządku. Sporo miejsca, teren pod ochroną. Nikt o kiju nie wróci ze zlotu. A niektórym trafi się na pewno przyzwoity "prosiaczek". Ceny do zaakceptowania, a nocleg można poszukać nieco dalej od Wawy.

Artech, a ja o Drawskim wiele legend słyszałem, no i urokliwie podobno.

Czy ekipa ze Szczecina nie dała by rady zorganizować kwaterunku gdzieś nad wodą? Chętnie bym się w Wasze strony wybrał.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregorek, pewnie w przyszłym roku coś można pokombinować bo w tym to już raczej za późno jest. Najważniejsze to znaleźć bazę noclegową odpowiadającą wszystkim :roll: oraz przyzwoite łowisko :razz: Później to już pewnie z górki. Zapomniałem jeszcze o "chętnych" organizatorach :mrgreen:

A wracając do tematu... Jeżeli kierunek wrocławski nie wypali to trzeba chyba brać co jest dostępne bez wybrzydzania bo przecież chodzi o spotkanie ludzi a nie wczasy ekskluzywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela się kończy - jaka decyzja, co dalej robimy?

Na okoniu też można się namiotować, więc jakby co to można po prostu zlot pod namiotami zorganizować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to znaleźć [...] Zapomniałem jeszcze o "chętnych" organizatorach :mrgreen:

kocur czyli sprawę zlotu w przyszłym roku mamy wstępnie nakreśloną.... Ochotnik się samoistnie wyłonił ;)

A na teraz uważam, że najłatwiej i najszybciej zrobimy coś na komercjaku. Nie trzeba będzie stawać na rzęsach, żeby złowić jakąkolwiek rybę (co w warunkach intensywnej integracji jest mocno utrudnione). Niestety opcja komercjaka nie będzie najtańsza. Ale w końcu raz w roku można zaszaleć przez te marne 3 dni.

Inna opcja to nawiedzenie admina powiedzmy gdzieś na łęczyńsko-włodawskim......

Chyba powinniśmy zrobić szybką ankietę, wśród osób uprawnionych do głosowania....

Integrować się intensywnie, a ryby łowić bez wysiłku to tylko na komercyjnym.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregorek, z racji wykonywanej profesji nie wiem kiedy będę miał wolne i czas na zajęcie się czymś takim. Jak uda mi się to mogę pomóc. Nawet nie wiem jak z wolnym w przyszłym roku mi wypadnie i czy będę w kraju w czasie zlotu :roll:

maniek, dobrze kombinuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale termin to okolice 15 sierpnia jak co roku, wrzesień raczej odpada ;)

Decyzja panowie, czy mam organizować ja, czy szukamy czegoś innego.

Gazem proszę - przy necie będę jutro po południu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A łowisko Kormoran, o którym pisałem całkiem odpada ? Moim zdaniem nie jest tak strasznie drogo, a komfort chyba dobry...

1. Domki dla 4 osób (salonik z aneksem kuchennym, łazienka, dwie sypialnie, taras, tv, telefon, lodówka, jedno i dwu poziomowe)- 220zł* (ze śniadaniem, basenem, sauną i jacuzzi 300zł*) możliwość dostawki dla 5 osoby.

2. Domki dla 2 osób ( 8,9,10,11,12,13,14,15,16, pokój dwuosobowy, łazienka, taras, kominek, tv, telefon, lodówka) 120zł* (ze śniadaniem, basenem, sauną i jacuzzi 160zł*) możliwość dostawki dla 3 osoby.

Pole namiotowe:

* Namiot - 10zł*

* Przyczepa campingowa – 15zł*

* Autocamping – 20zł*

* Osoba - 10zł*

* Samochód – 10zł*

* Prąd - 5zł*

Trzy różne łowiska:

1. Darmowe, obowiązek wykupienia złowionych ryb.

2 . Mieszane - opłata 10zł,możliwość (brak nakazu) wykupienia złowionych ryb.

3. Karpiowe opłata 60 zł.

*Ceny brutto

Ile kosztował nocleg w zeszłym roku 40 zł ? tutaj w domku 55 zł. Dwie rodziny z dziećmi na domek i powinno być ok.....

Z drugiej strony jeśli uczestnictwo w zlocie wiąże się z kosztem powiedzmy 1 000 zł, to czy dodatkowe ok 200 zł za fajne łowisko, komfortowe zakwaterowanie i realną szansę na łowienie ładnych ryb to tak dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kormoran to tylko przykład, że dokładając parę złotych więcej można mieć coś fajniejszego niż na wodach PZW.

Właśnie o czymś takim myślę artech. Może być nawet wyspa Wolin, albo Suwałki, wszędzie przyjadę......

Reasumując: (jeśli mi w ogóle wolno)

1. http://carp-stojkowo.pl/index.php

2. http://www.wajk.pl/

3. www.okon.com.pl

4. http://www.bialybor.tp1.pl/

5. www.kormoran.org.pl

tomek1 bardzo proszę odezwij się.....

Jeśli ktoś ma jeszcze propozycje to dawajcie...... Czas nas zabija.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraźcie się, ale na wybieranie i kombinowanie, tu a może tu a może tam to trochę za późno.

I nie chcę być świnia, ale co by było jakbym nie weszła na forum i nie zapytała co ze zlotem? Temat dalej by odłogiem leżał.

Do końca tygodnia mogę czegoś poszukać tu. Potem mam tydzień komunijny Pauliny, po którym jest biały tydzień, więc przez te dwa tygodnie nie będę mogła palcem ruszyć.

I nie ukrywam, że cena ma dla mnie znaczenie, jak najtaniej proszę tak to jest jak się za chwilę z budową domu rusza ;)

To co - szukamy w zachodniopomorskim? Nie ukrywam, że ważne jest dla mnie żeby jak najwięcej osób z zeszłego roku przyjechało, dlatego ze względu na dziewuszki Artura jestem w stanie ruszyć dupsko aż tam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trini, specjalnie dla mnie nie ma co kombinować :wink: Nawet jeszcze urlopu nie zaklepałem na ten termin. Niestety w tym roku nie mam możliwości zaangażowania się w szukanie i organizowanie miejsca. Jeżeli jest ktoś kto ma ochotę i możliwość zajęcia się tematem to dzięki i chwała mu za to. Tylko jak widzę zainteresowanie tegorocznym zlotem jest mizerne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jak tak daleko to nie ja się będę zajmować organizacją :P Grześ? :D

Artur własnie że jest co kombinować.

Bo jeśli tylko odległość jest dla Ciebie przeszkodą, to nie ma zmiłuj.

Bo własnie. O im większą ilość osób na zlocie się zadba tym większe prawdopodobieństwo że ten zlot wypali. Więc nie marudź, tylko pisz, że jak w Zachodniopomorskim będzie to będziesz i kropka :P

tomek1 bardzo proszę odezwij się.....

Aaaa... Ja nie Tomek wprawdzie... Ale raczej nie przyjedzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj proszę Aniu, że niektórzy (np Ci z małymi dziećmi) chcieliby mieć podstawowe warunki w postaci bieżącej ciepłej wody i kibelka. Raczej w pokoju, niż w zbiorowych sanitariatach... Dla tych osób cena chyba jest na dalszym planie.....

Taka dygresja z własnego doświadczenia......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie podstawowe brzmi, czy w ciągu najbliższego tygodnia zgłoszą się osoby z małymi dziećmi. Przecież muszę rezerwować pokoje na już.

A hoteli garnizonowych i pensjonatów w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego jest skolko ugodno, tylko chętnych na zlot coś brak.

Bo na razie jak widzę to zainteresowanie zlotem jest mocno mizerne.

I da się załatwić mniejszą cenę z łazienką. Naprawdę się da, więc nie wiem skąd taka uwaga :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.