Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

WROCŁAWSKA ODRA


DAMIANO

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Polecam naprawdę;)

wjeżdża się przez ul. wittiga, dojeżdżasz do końca, skręcasz w prawo, do końca i skręcasz w lewo - tutaj cały czas prosto.

możesz wjechać na wał i stanąć na firmowym parkingu lub pod drzewkami lub też podjechać pod same łowisko.

często bolek atakuje, szczupaczek i okonki.

zresztą sam zobaczysz;)

połamania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda ciągnie dalej. Od kilku dni stan wody się nie zmienia na głównych kanałach. Niestety moja miejscówka już jest popsuta :( Dzisiejszy wypad ze spinningiem można uznać za połowicznie udany. Z braniami nadal lipa straszna, ale dziś w końcu coś złowiłem. Wędką z większymi blachami nie miałem sukcesów. Natomiast kijkiem 3-15g z blaszką 2 udało się dziś wymiarowego szczupaczka wyciągnąć. Miał lekko ponad wymiar - 48 cm, ale tym kijkiem zabawa była przednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym pojechac na Odre powyżej Wrocka , są tam ryby mniej skłute niż w centrum , co do miejscówek to mogę napisać na pw . pozdrawiam

jezeli maja brac to beda brac bez wzgeldu na miejscowke ,a co masz na mysli piszac mniej sklute ? ja mam dobre miejscowki w centrum w ktore malo kto zaglada.

zapraszam ten lowcow na wrocławskiej odrze na niedzielne spotkanie ;) - > http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=11248&start=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj byłem tak jak zwykle - na stanicy harcerskiej i to że dostałem wczoraj kilka swoich wymarzonych blach, pojechałem pełen nadziei na jakieś "sztuki"

miałem dwie blaszki meppsa i dwa wobki salmo ale na wobki nic a nic nie brało.

założyłem mepsa agille nr 2 i po 20 minutach udało się wyciągnąć szczupaczka... maleństwo niesamowite.

koło 18:30 wyciągnęłem jeszcze kilka okoni na jaxona nr 2 zaraz przy ujściu.

tak więc czym bym nie łowił, zawsze się coś wyciągnie.

tym co nie byli - polecam

tym co byli a nie złowili - trochę kombinacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozę dzisiaj odwiedzę to miejsce. Akurat dziś powinno nowe blaszki dojść, to będzie gdzie przetestować. Jak tam sprawa wygląda jeśli chodzi o zaczepy ?

jezeli chodzi o ta kolo gazociagu ? to tam duzo zielska na dnie wiec zaczepow jako takich malo ;) tylko z lewej strony masz usyp kamieni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na środku koryta, bliżej ujścia jest zakotwiczona butelka 5l jako bojka, tam lepiej nie rzucaj;p

generalnie straciłem tam dwie przynęty ( tylko - aż ) ale z mojej winy bo miałem zbyt delikatną żyłkę.

wczoraj nawet jedną w gratisie wyciągnąłem z zaczepu koło przystani;P

edit :

pochwalcie się jak tam łowy, bo musi mnie zazdrość zeżreć bo dzisiaj nie będę mógł wyskoczyć;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam jak na zatoce urwatowalem sobie 1 msc na zawodach ale to bylo 6 lat temu ;) teraz slyszlem od wielu ludzi ze jest tam bardzo slabo ,jak jest wysoka woda ryba wplywa wyplywa pozniej spada i niewiadomo czy jest czy jej niema; )

ja bylem okolice ostrowa tumskiego ,most pokoju ;) grunwaldzki oblawialem bardziej rynny niz plycizny ;) i efekt zadowalajacy w porownaniu z ostatnim tygodniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera to słabawo wczoraj było ;/

może ktoś mi jeszcze polecić jakąś dobrą miejscówkę w okolicach biskupina, sępolna, zacisza? mieszkam na ołbinie i jakoś na drugi koniec miasta z psem nie chce mi się jechać żeby porzucać...

widzę na stanicy trochę słabo się robi bo tam koło 18 zawsze jakiś szczupol walnie...

pisałem że bym na trestno uderzył ale mało opinii i może poczekam aż jescze ktoś się wypowie jak tam teraz jest?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.