Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

WROCŁAWSKA ODRA


DAMIANO

Rekomendowane odpowiedzi

a konkret taki ze trzeba pojsc i posiedziec, a nastepnie podzielic sie z nami infem. pozdrawiam.

Z tego co widzę to jest dział lowiska , jakbym nie miała 150 km na to Lowisko to Juz dawno bym tam była wiec swoje komentarze zachowaj dla siebie bądź pisz sobie w Wordzie ...

Chyba ze masz coś ciekawego do napisania ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Wczoraj na jednym z wrocławskich kanałów na spinning sporo okoni i kilka szczupłych jeden koło 60-65cm ale wiadomo, garbusy z ikrą więc tzreba ostroznie wypuszczać i zdecydowanie holować. Pieknie wczoraj boleń ganiał za drobnicą, w samo południe w deszczu co najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z nad zatoki koło cmentarza osobowickiego jedno branie na rosówkę aż swinger walnął w kij i tyle , zanęta bogata w pinke , ani na pinke ani na czerwonego ani na rosówe, moim zdaniem byczek jeszcze sie nie ruszył , w niedziele próbowałem na kanale gdzie jest dobre trzy metry wody i lipa na zatoce jest w porywach pół torę metra i też lipa trzeba czekać , z pozdrowieniem Wasyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy wędkarze! Czy wie ktoś może, czy koło wylotu zatoki policyjnej do Odry (oczywiście jeszcze w zatoce) mogę się spodziewać nurtu? Jeżeli tak to jak dociążyć zanętę i jakie koszyczki wybrać?

Aha, i jeszcze jedno (wiem, że nie w temacie, ale tak za jednym razem) - czy można teraz spinningować, czy dopiero od 1 maja. Chciałbym połowić okonie, a tak raz słyszałem, ze to dopiero od 1.05 wolno. Jak z tym jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim.

po długim zimowaniu zebrałem się na rybki :)

znów stanica harcerska na biskupinie, efekty marne bo na 2 dni po 3,5 h tylko 2 klenie i kilka pistolecików. okonia jeszcze nie widziałem w tym roku.

czekam na dostawę moich nowych wobków i na wklejankę ;)))

życzę wszystkim udanego sezonu !! :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osttanio zacząłem chodzić w okolice mostu milenijnego, jak tam jest z sandaczem? zlowilem 3 szczupaczki ok20 okoni , a zamiezam zapolować na sandacza, suma mam tam jakieś szanse? jezeli nie tam to gdzie? a jeszcze dodam ze spininguje. z góry dzieki :)

Sandał lubi siedzieć za mostem osobowickim w stronę milenijnego. Pogłębiali tam i zostawili sporej szerokości rów. Tam właśnie są fajne wyniki jeżeli chodzi o sandacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z nad zatoki osobowickiej , jeden okonek na pęczek gnojaczków i tyle . więcej nie było brań , woda opadła, szczupak z boleniem na zmianę ganiał drobnice , piękne okoliczności przyrody i już. z pozdrowieniem Wasyl

W niedzielę jakaś kicha była. ja byłem na zimowisku barek. Jak tylko przyszedłem wyjąłem z gruntu leszczyka 18 cm. Potem trochę drobnicy, lecz o 8 już było po braniach. Do samego wieczora cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.