Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wrocławska umawialnia


przemo1992

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Sytuacja jest taka. W Rumbar.Nasyp rezerwują tylko do 6 osób. Nie mają fizycznej możliwości, by zapewnić więcej miejsc dla gości. Taka też polityka baru. Może się zdarzyć, że będzie nas więcej i będzie problem. Nie znam tej knajpki i nie wiem, czy rzeczywiście przy frekwencji z najlepszych czasów nie skończy się spotkanie na zewnątrz baru?brrrr:)

Bar proponuje w zastępstwie Rumbar na św. Antoniego, lub Texico. Szybko odpisywać, kto będzie i wtedy będzie sens rezerwować. Inaczej nasyp wystarczy;)

PS

Dajcie tak na 100% kto będzie. Będzie łatwiej coś postanowić. Jest jeszcze po rozmowie KRVN sprawdzony przez Rafała, ale to bez konkretnych danych, to nie wiadomo o czym rozmawiać. Do końca weekendu przydałoby się już coś konkretnego ustalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Nie kombinujmy już:) W piątek (19.01) spotykamy się w Rumbar,Nasyp na ul. Bogusławskiego 55. Z wpisów nie widać, żeby więcej było niż 10 osób w szczycie, to się pomieścimy. Wysłałem przez zjedz,pl rezerwację na stolik 6 osób, by mieć spokojną głowę o kawałek placu (więcej nie rezerwują). Jak ktoś przewiduje nas więcej, to może dodatkowo rezerwować. Z potwierdzeniem muszę poczekać, może nawet do jutra? Tak to działa. Rezerwację ustaliłem na 17:30 i o tej godzinie kto może, to niech wbija. Zaglądajcie tu, bo gdyby ktoś miał inny pewny adres i zabezpieczenie na kilkanaście osób, to oczywiście nie ma co się zastanawiać:) W Spiżu byśmy mieli całą salę, gdyby Wasyl załatwił. Ale w tyłkach się poprzewracało i klimatu się co niektórym zachciało. Torów kolejowych:)))

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie trwało do 1:00 i powiem szczerze, że nie planowałem tego. Dzięki bardzo koledzy👍  Na stałą ekipę można liczyć i przy okazji wrócić z nowymi postanowieniami.  Może zacznę ze sprzętem muchowym zasadzać się na sumy, karpie, albo amury? :))) Dobra dobra, zejdźmy na ziemię. Wystarczy w sezonie kilka okoni lub sandaczy i będę zadowolony. Na pamiątkowym zdjęciu nie ma wszystkich. Był z nami jeszcze Darek i Maciek. Zapomniałem  jeszcze o kimś?

Tematów rozmów było sporo. Jeden zapadł mi szczególnie. Natomiast to, że krakowskie żwirownie są obfite w okonie. We Wrocławiu można o takich pomarzyć. I z tego tytułu trzeba dla krakowiaków wprowadzić inne kryteria do okoniowej ligi. Za 1 cm = 0,5 pkt :))) Sprawiedliwość musi być:))) Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu👊

  • Lubię to 1
  • Dzięki! 2
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.