Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Szczecin zawody spiningowe Haczykowców


Gość grzechuce

Łowisko na zawody  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Łowisko na zawody

    • Parnica od Energetyków do Kanału rybnego obie strony
      11
    • Odra centrum Szczecina most kolejowy - ekskakada
      5
    • Przekop Parnicki od wylotu kanału do Dziewoklicza
      1
    • Dziewoklicz
      7
    • Kanał rybny + Jezioro Portowe + Regaliczka (do dyskusji)
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o Głębokie to tam szaleństwa nie ma...Od 25 sierpnia byłem tam kilka razy ze spinningiem o różnych porach dnia i trochę mogę na ten temat napisać. Pierwszego dnia miałem 7 uderzeń na woblery!!(głównie na małego szczupaka i hot percha), ale żadnego nie zaciąłem...Następny wypad w sobotę(strasznie wtedy lało), złowiłem na Dorado Lake'a 5cm szczupaka 58cm(pływa dalej) i jednego śledzika z 35cm na Salmo Skinnera. Od tamtego czasu wydłubałem jeszcze kilka śledzików w przedziale 30-40cm(np. wczoraj dwa: jednego na skinnera i drugiego na białe kopyto i ładnego okonia ok. 35 cm, drugi tej samej wielkości odprowadził go do brzegu i po wypuszczeniu oba sobie popłynęły dalej tłuc w ukleje:). Ogólnie najwięcej brań miałem na jasne kopyta, 10cm manns'y i pływające woblery( kilkanaście niezaciętych). Na Morsa 2 zerwałem pod nogami jednego 40-staka i miałem jeszcze dwa uderzenia, ale raczej też młodzież. Miałem też uderzenie na 14cm wobler...Nie ma rewelacji, można się na machać 7 godzin jak ja i złowić jednego śledzika, albo nic...ale rano jest spokój i do 9-10 można połowić w samotności, szczególnie w tygodniu.

PS w maju i w czerwcu byłem kilkanaście razy i udało mi się złowić trzy pow. 60cm. :68, 66, 64, jednego 57 i ok.50, reszta maluchy. A także zupełnie małego sandaczyka na Morsa 2. Aha i większość brań jest przy samym brzegu, a dwa uderzenia 50 cm od szczytówki na 30 centymetrowej wodzie...

Słabo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 153
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Bo ja myslałem o głebokim na samym początku... ale sami widzicie jak to tam wygląda ... jezioro ładne mozna by było robić ognicho itp ale co z tego jak tam się rzuca jak w studnie :neutral: ... ile osób już się zapisało u Grześka na zawody ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chętnie się przewietrzę w miłym towarzystwie,mam tylko pytanie koledzy orientują się czy PZW sprzedaje pozwolenia jednodniowe bo od dwóch lat protestuję przeciwko wstawianiu na wiosnę sieci na tarliskach na kanałach (Siodło i Kurowo) -łowię na wodach Regalicy i Sumowskich a z tego co widzę to miejsca zaproponowane należą do PZW (i trzeba jednodniówkę wykupić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce
PZW sprzedaje pozwolenia jednodniowe

tak. mozesz tez je nabyc w sklepach wedkarskich. o ile sie nie myle w Wędkarzu na ulicy Krzywoustego mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce

wszystko wskazuje na to ze to bedzie parnica jutro przygotuje mapke. bo okazuje sie ze bedzie nieco rozszerzone niz to co jest pokazane. chodzi tu o to zeby bylo wieksze pole do manewru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce

1252ixx.jpg

w przypadku wiekszej ilosci osob beda dodatkowe. stanowiska zostana rozdzielone w dobrym zwyczaju losowania.

:!: dla osob spoza szczecina :!: moge przygotowac mapki dojazdu. w razie problemow prosze o kontakt przy uzyciu prywatnej wiadomosci poprzez forum :!:

jesli bedzie inne lowisko bedzie inna mapka. dla smaku co o parnicy dodam ze pojawily sie sandacze, klenie, okonie bolek wrocil i mozna liczyc na brania suma. w kanale zielonym mozna liczyc na brania szczupakow :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zbytnio ogarnięty w temacie zawodów, ale losowanie stanowisk bardziej pasuje mi pod zawody gruntowo-spławikowe :) Nie wiem jak teraz ale jak ostatnio byłem na kanale zielonym to bylo tyle łabędzi, że nie dało się rzucać wyłaziły na brzeg a jeden dziobem zrobił mi ryse na aucie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok ok :) tylko to też mowa do wszystkich .. bo tylu jest chętnych a ponoć jeszcze nikt się nie zapisał ... myśle że jutro już powinien być regulamin jak i punktacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce

Supersobi, kwestia doswiadczenia lata w kartografii i reklamie robia swoje :wink:

Wojtek i feeder też działają. jakos ogarniamy temat :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość naleśnik27

no i ok ja z koleszka wchodze :) czy w niedzielę 19 feeder nadal są te nitotreningi :)?? bo mam zamiar zapoznać sie z wodą ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak 18 -19 ;) ale to ugadamy zeby sie spotkac wieksza paka :D no chyba ze ty nie mozesz 18 to postaramy sie do ciebie dostosowac :) w koncu masz kawalek drogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.