Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Szczecin zawody spiningowe Haczykowców


Gość grzechuce

Łowisko na zawody  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Łowisko na zawody

    • Parnica od Energetyków do Kanału rybnego obie strony
      11
    • Odra centrum Szczecina most kolejowy - ekskakada
      5
    • Przekop Parnicki od wylotu kanału do Dziewoklicza
      1
    • Dziewoklicz
      7
    • Kanał rybny + Jezioro Portowe + Regaliczka (do dyskusji)
      1


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 153
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

No więc pytanie z innej beczki :razz:

Dlaczego punktacja za okonia rozpoczyna się dopiero od 18 cm?

Skoro jego wymiar ochronny ma 15cm?

Pytam serio, bo inne rybska mają wymiary ochronne zgodne z tymi z regulaminu zawodów..

.. wiec przy takim stanie rzeczy okoniowcy będą poszkodowani :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość naleśnik27

artech - masz stare dane pzw okreg szczecin od zeszłego roku wprowadził na okonia 17 cm masz to podane w rejestrze połowów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do okonia to dałem te 18 żeby te okonie jakoś wyglądały :D a tak ogólnie to wróciłem wlaśnie z parnicy i złapałem 7 sandaczyków na koguta podarowanego od Wojtka :) nie stety długo się nim nie nacieszyłem :P sandacze małe w tym dwa tylko podchodzące pod 50 a w tym jeden byl jakiś taki dziwny ... blady ... pręgowo-plamiasty ... cholera mała a walczył jak nie sandacz :D:D .. to może ta moja zanęta co wsypałem wczoraj 300 kg fosfogipsu wymieszanego z siarka i amoniakiem zwabia ryby z Kanału ciepłego w Policach :D mój sekretny przepis na zawody :D atraktor siarokowo-amoniakowy :D ryby to lubią :D wiem co mówie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naleśnik27, niestety to Ty masz stare dane :wink: Z tego co wiem w tym roku obniżyli do 15 :roll:

ale beton ;/ .. kurde to czemu w moim rejestrze jest napisane że ma 17 cm... kurde oni sami nie wiedzą czego chcą :P było dobrze to ...

Dobra zostajemy przy 18cm nie będziemy męczyć młodzieży :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opada :D ale jeszcze jest wysoki :P powiem tak "do drugiego schodka" .... szczerze to się napaliłem że będą dzisiaj dobre łowy ... przeważnie przy wsyokiej wodzie takowe byly :P mimo że woda wysoka to nie było mocnego nurtu :) nie wiem czy to prawda ... ale jak poszedłem na odcinek sumoski połapać z nabrzeża to gościu mi mówił że dwa dni temu był tak wysoki poziom wody że można było z nabrzeża ręką sięgnąć tafli wody :PP chyba trochę przesadził :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce

Wojciech, a tak ten to za kazdym razem jak opowiada o sumach to co raz go widze nad woda to te sumy z dnia na dzien rosna o 50 kilo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość naleśnik27

gość chyba kiedyś był rybakiem w delcie wołgi i . . . myli sie jak widzi wode to stare czasy mu sie przypominają :) h e h e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo że woda wysoka to nie było mocnego nurtu
bo była cofka :wink: W tamtym roku przy dobrej cofce, gdy przy Moście Długim woda prawie się wylewała to idealnie łowiło się na 15 g główki :smile: A rzeka praktycznie stała :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a słuchajta mnie ludzie (trochę wiochą zawiało :P) .. jak ktoś wylosuje stanowiska w tym zielonym kanaliku .. to tam jak jest most to pod nim jest taki jakby betonowy murek ... to lepiej nie wchodzcie na niego bo dzisiaj widzialem jak policja wodna pogoniła typa i jeszcze mandat wstawiła ... dziwi mnie to tym bardziej ze to ani zaden filar ani nic tylko wyglada jak nabrzeze :P ale lepiej nie wchodzic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, byłem wtedy też na wodzie, masakrycznie wysoka woda ale łapało się wyśmienicie, jak w leniwym kanale. Dziś za to woda ciągnęła jak szalona, pod wieczór widziałem sumisko płynące po zielonym kanale, piękny widok jak się wywinął grzbietem, kawał ryby aż mnie dreszczyk przeszedł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reef a o której ty wczoraj byłeś na parnicy ?? ja byłem gdzieś do godziny ja wiem 17 i nie było mocnego uciągu ... cieżarkiem 20g elegancko mi się łowiło :D ... toż to skubaniec :D tam się schował :D:D cały dzień wczoraj za nim machałem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[shadow=black]NIE ZAPOMNIEĆ O DŁUGOPISACH ... KOLOR OBOJĘTNY[/shadow]

ja tam wezme na wszelki wypadek z kilka sztuk jakby się jakaś gapa znalazła :P ale dużo ich nie będę miał :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.