Skocz do zawartości
tokarex pontony

Szczecin zawody spiningowe Haczykowców


Gość grzechuce

Łowisko na zawody  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Łowisko na zawody

    • Parnica od Energetyków do Kanału rybnego obie strony
      11
    • Odra centrum Szczecina most kolejowy - ekskakada
      5
    • Przekop Parnicki od wylotu kanału do Dziewoklicza
      1
    • Dziewoklicz
      7
    • Kanał rybny + Jezioro Portowe + Regaliczka (do dyskusji)
      1


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 153
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość grzechuce

Piter, beda zmiany w mapce jutro bedzie publikacja beda stanowiska rozszerzone na strefy tak ze gdzie tam bedzie mozliwe bedzie pare miejsc do lowienia. spowodowane to jest tym ze z zalozenia mialo byc duzo ludzi teraz bedzie po prostu wiecej miejsca do dyspozycji :wink: ale niektore pozostana jak sa tzn bedzie miejsce na jedna osobe gdyz jest kilka takich miejscowek wyjatkowo urozmaiconych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce

grzechcue

feeder

kolega feedera

Wojciech

pepe85

supersobi

nalesnik27

Mateusz kolega Pitera

fredek

ReeF

luk1234

Jacek

Patryk kolega Jacka

osoby ktore podaly tylko swoje dane osobowe bez wplaty zostaly skreslone. regulamin jest jasny i taki sam dla wszystkich.

ja najprawdopodobniej nie bede bral udzialu. bede ale nie bede lowil najprawdopodobniej. grypa mnie wykrecila. w piatek podejme decyzje. wszelkie namowy na nic sie zdadza gdy ma sie goraczke :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na parnicy marzenia się spełniają :twisted: heheh ale nie obraził bym się jakbym jeszcze raz tego parnickiego smoka wyjął spod filara :D:D:D:D dobra do zobaczyska nad wodą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce

feeder, stary nic nie mow ja spac po tamtym nie moglem... :neutral:

nowa mapa rozszerzona o nowe bardzo ciekawe miejsca

stanowiska 5 oraz 8 sa jednooosobowe, reszta dwuosobowa

1zmh5l5.jpg

zapomnialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce

UWAGA drobne zmiany w regulaminie

:!: pierwsza zmianą jest to, że pomiędzy pierwszą a drugą Turą jest 45 a nie jak wcześniej zapisano 30 minut. spowodowane to jest rozszerzeniem Łowiska

:!: druga zmiana dotyczy też czasu. spotykamy się sprawy organizacyjne + dojscie do wylosowanego stanowiska dla I Tury łącznie godzina 60 minut to też jest spowodowane rozszerzeniem Łowiska

sory za zamieszanie ale rozszerzenie Łowiska jest tylko po to by wszyscy mieli większy komfort łowienia i jak najwięcej możliwości. mam nadzieje ze bedzie to przyjete ze zrozumieniem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierw żeby złowić duży okaz trzeba o nim pomarzyć :D:D:D a napewno nie będę próżnował :D:D mam chyba nawet na nie sposób :P to się okaże w najbliższych miesiacach :D:D:D

Grechu spokojnie jeszcze po niego wrócimy i po resztę w sumie też :D zrobimy im ładny wjazd na chatę gnomami xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro wrzuce jak będę w domu wzór karty zawodnika :P będzie podane co wypełnia zawodnik a co komisja :D chociaż te wszystkie sprawy będą poruszone na zbiórce :) ale chcę abyście się z tym zapoznali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce
chociaż te wszystkie sprawy będą poruszone na zbiórce

tak a jak cos niejasnego to pytac nie w watku tylko na prywatnej wiadomosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce

przed zawodami bedzie wywiad srodowiskowy zeby zrobic rozeznanie co i jak. w razie jakichs tam problemow o ile bedziemy szukali rozwiazania optymalnego dla wszystkich. niektore stanowiska sa w stanie pomiescic znacznie wiecej niz tylko 2 osoby w taki sposob ze nikt nikomu nie bedzie wadzil. stad to rozszerzenie z statycznych miejsc na strefy. na przyszly sezon bedziemy uzgadniali z PZW takie akcje o ile nas biurokracja i beton nie zje :wink: celem tych zawodow jest integracja i taki maly sprawdzian umiejetnosci kazdego z nas. dobra zabawa na pierwszym miejscu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzechuce, a co przewiduje regulamin, gdy stanowisko np. nr 1. :twisted: będzie już zajęte przez osoby nie startujące w zawodach - bo nigdzie się tego nie doczytałem.. :mrgreen:

w takich sytuacjach komisarz do spraw nadzwyczajnych Wojciech idzie z kijem bejsbolowym i wyprasza ze stanowiska :D

a serio to będzie miejsca, stanowiska szykowane są zazwyczaj na 2 osoby a sadząc po frekwencji każdy będzie miał swoje wiec spokojnie się zmieścimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce
a serio to będzie miejsca, stanowiska szykowane są zazwyczaj na 2 osoby a sadząc po frekwencji każdy będzie miał swoje wiec spokojnie się zmieścimy

miejsca tyle ze prawie na kazdym mozna festyn rodzinny zrobic. przyklad z zycia slawetne juz "schodki" jeszcze niedawno koledzy w trojke spinningowali, zreszta ja Wojtek oraz Piter feeder tez tak tam bylismy a niedawno bylo tam 6 osob i 3 lowily

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.