Skocz do zawartości
tokarex pontony

Szczecin zawody spiningowe Haczykowców


Gość grzechuce

Łowisko na zawody  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Łowisko na zawody

    • Parnica od Energetyków do Kanału rybnego obie strony
      11
    • Odra centrum Szczecina most kolejowy - ekskakada
      5
    • Przekop Parnicki od wylotu kanału do Dziewoklicza
      1
    • Dziewoklicz
      7
    • Kanał rybny + Jezioro Portowe + Regaliczka (do dyskusji)
      1


Rekomendowane odpowiedzi

sobi u nas w zach. okoń ma 17 cm panie kolego :)

Oj panie kolego, należałoby śledzić newsy z działu mądrych decyzji dziadków leśnych z PZW.

Jako, iż okonia jest mało i głównie jest mały, w tym roku dziadki uchwaliły obniżenie wymiaru ochronnego do 15cm, coby brać wędkarska na legalu mogła zajadać się pietnastakami.

Cóż decyzja dość śmieszna bo ja bym podniósł wymiar do 20cm.. żeby ten mały okoń mógł podrosnąć.

Ale skoro już sobie wyjaśniliśmy wymiar ochronny, chciałbym wrócić do mojego pytania i prosić organizatorów i ustanawiających regulamin o konkretną odpowiedź dotyczącą dyskryminacji okoniarzy :mrgreen:

.. bądź o zmianę w regulaminie i obniżenie okonia do 15cm...

(i nie chodzi tu bynajmniej o to że moim planem na wygranie zawodów jest dłubanie okoni :twisted::twisted::twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 153
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

hmmm Sobi Twoja prośba została wysłuchana :D wybacz za tego okonia ale to ja robiłem tą punktacje :) mam nadzieję że nie zdzielisz mnie wędką po głowie nad wodą :twisted: ..... dobra to okonia punktujemy od 15 cm :P to się przypomni na zbiórce :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

feeder - ja byłem od godziny 18 jakoś do 20.20 łapałem koło murka jak zielony się kończy - koło miejsca zbiórki :). Ciągnęło ostro, koleś był ze Stargardu koło mnie też 30 gr tłukł. Gdzie znajdę regulamin i karty zawodnika bo coś mi na wzrok padło i nie mogę tego znaleźć...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde karty zawodnika nie wrzuciłem bo wczoraj prawie mnie w domu nie było ... ale spoko na zbiórce bedzie pokazane gdzie co jak czym wpisywać xD nie no tylko trzebabedzie wpisac rybe i wymiar .... aaa wymiar podajemy bez milimetrów !! tylko cm :P milimetry nie wchodzą w gre :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość naleśnik27

tak wyczytałem w rejestrze wprowadzono ten przepis na obwód nr 5 odry do którego parnica należy bo cos mi switało .. i pytałem sie znajomego ze sklepu wedkarskiego i mi to potwierdził :( jest to po to by zniwelować tzw "szarpaka "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody udane... :twisted::twisted: ....towarzysko :mrgreen:

Nie było pierwszych i ostatnich.. :razz:

Niestety ryby nie dopisały..

Moje wyniki:

- w pierwszym bloku zaliczyłem 1 spad, 1 obcinkę

- w drugim 1 obcinkę, 4 niewymiarowe sandacze.. największy ostatni 43cm :mrgreen:

Przesada :mrgreen:

Dziekuje kolegom ktorzy uczestniczyli w zawodach za miłą atmosferę i wspólny wypad na rybki :twisted:

Może next time ryby bardziej dopiszą.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać, nic ująć. Cieszę się że mogłem spotkać kolegów i spędzić czas w sympatycznej i wesołej atmosferze. Mam nadzieję że to pierwsze z cyklu takich spotkań w większym gronie

Moje wyniki to 2 małe sandaczyki i niewiele większy boleń, wszystko oczywiście niewymiarowe.

Biorąc pod uwagę wyniki... konieczna jest dogrywka :mrgreen:

Aha, dziękuję kolegom organizatorom, wszystko było przygotowane perfekcyjnie, duży szacun!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f867a0f4dbd95c9dmed.jpg

Wyjściowa jedenastka :cool:

49f65567b757ad5fmed.jpg

Szykowanie sprzęciwa

0e7458a1030875c2med.jpg

kolega Patryk przekazuje Sobiemu® cenne wskazówki

a29e2eb040371900med.jpg

jak już wcześniej zdołaliśta wyczytać z rybami kiepskawo było na turnieju, ale jak głosi staropolskie przysłowie :"na bezrybiu i rak ryba"

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.