Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Szczecin zawody spiningowe Haczykowców


Gość grzechuce

Łowisko na zawody  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Łowisko na zawody

    • Parnica od Energetyków do Kanału rybnego obie strony
      11
    • Odra centrum Szczecina most kolejowy - ekskakada
      5
    • Przekop Parnicki od wylotu kanału do Dziewoklicza
      1
    • Dziewoklicz
      7
    • Kanał rybny + Jezioro Portowe + Regaliczka (do dyskusji)
      1


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 153
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość grzechuce

z aktualnosci:

1. dzis bedzie dostepny caly regulamin

2. markery sa w przygotowaniu

3. dzis mam nadzieje bedzie zalacznik do regulaminu czyli system punktacji

4. mapka ze stanowiskami moze byc jutro zaktualizowana

5. kazdy kto bedzie chcial otrzyma na zawodach mapke z zoznaczonymi stanowiskami

6. karty zawodnika w przygotowaniu

jutro i pojutrze trening na Parnicy kto zainteresowany by sie spotkac i pogadac to zapraszamy

namawiam wrecz do udzialu nagrody zostały zamówione i zarezerwowane! będą odebrane w przyszłym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to żeby nikt się nie bił o miejsca :D:D wiesz staży wyjadacze znają dobre miejsca ... chodzi o to że losowanie będzie sprawiedliwe ...nikt nie bedzie machać pare godzin w jednym miejscu :P będzie regulamin będzie wszystko wiadomo :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest zainteresowany ,a nie zna Parnicy to w tygodniu w godzinach przedpołudniowych dysponuję wolnym czasem i mogę troszkę podpowiedzieć (ukształtowanie dna,przeszkody stałe,stanowiska ryb)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej najlepszej wiedzy wynika, że w zawodach spinningowych losuje się sektory a nie stanowiska, stanowiska to przy zawodach spławikowych.

Łowisko dzieli się przykładowo na 3 sektory, a zawody dzieli na trzy tury, w każdej turze zawodów dany zawodnik łowi w innym sektorze, czyli ma szanse w obrębie całego łowiska, co jest sprawiedliwe (analogicznie 2 sektory - 2 tury, 4 sektory - 4 tury) i czas zawodów dzieli się przykładowo 3 x 2 godziny czyli po 2 godziny każdy ma na sektor, oczywiście między turami niezbędne są przerwy na dojście od sektora do sektora, czyli jeśli startuje 30 zawodników to w każdym sektorze łowi jednocześnie 10. a co do konkretnych stanowisk w obrębie sektora, panuje zasada kto pierwszy ten lepszy :) i tu się nie ma czym przejmować, już nie raz się zdarzyło ze jeden wędkarz obławiał główkę, długo, namiętnie i bez efektów, gdy zmienił miejsce, to na te wszedł inny i w pierwszym rzucie wyjął szczupłego.

Chętnie bym się wybrał ale niestety wesele mam :(

może następny termin będzie dogodniejszy :)

Miałem gdzieś w pewnej zacnej książce dość dokładnie to opisane, jak chcecie mogę wam wrzucić.

Powodzenia i niech wygra najlepszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce
awodach spinningowych losuje się sektory
to sa sektory moze nazwa stanowisko nie jest najtrafniejsza ale sa wystarczajacow duze i urozmaicone jesli chodzi o lowisko ze jest w czym wybierac.

Enkane, przerwa na zmiane stanowiska jest 30 minut mzliwe rozszerzenie do 45.

spoko to pierwsza organizacja wiec pare potkniec moze byc. napewno beda wnioski na przyszlosc jesli beda bledy. jesli taki uklad sie nie sprawdzi na nastepny raz sie cos innego wymysli. mimo ze jeszcze te sie nie odbyly to sa rozmowy o przyszlorocznych na rozpoczecie sezonu sandaczowego. :cool: ale to wszystko pozniej.

w roli przypomnienia termin zgloszen uplywa 23.09. o godzinie 24.00

warunkiem uczestnictwa jest imienne zgłoszenie się do mnie oraz wplata 10 złotych na dane podane w regulaminie.

czas leci nagrody rzeczowe od Sponsora odebrane a statuetki zamowione czekaja na gwawerke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos w stanie wytłumaczyć mi jak dojechać na Parnice? Chciałbym sie pokazać na zawodach, może nie w celu zmierzenia się umiejętnościami wędkarskimi, bo moja są narazie w fazie rozwoju od pół roku, ale chętnie bym się zintegrował, popatrzył, popytał :) Niestety patrze na mapy googlowskie (gdzie dokladnie to ma byc) i nie widze jak tam dojechać, będe wdzięczny za jakakolwiek pomoc, najlepiej mapke;) Zebym mogl ja wydrukowac.

Dojazd z centrum bedzie najlepszy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce
Gość grzechuce

aktualnosci

zaoferowalo sie ok 20 osob

wplacilo 13. w sumie to bedzie wiecej ciekawych stanowisk

dzis odebralem nagrody glowne

2435mpt.jpg

za reszye zostana zakupione przynety dla zwyciezcow. oprocz tego sa upominki rzeczowe dzieki uprzejmosci wlascicieli sklepu "Wędkarz" ze Szczecina :cool:

nagrody glowne to statatuetki za zajecie 3 pierwszych miejsc i dla tego kto zlowi najwieksza rybe. do zobaczenia w sobote. ten tydzien jestem wylaczony poza wszelkim lowieniem takze macie duze szanse :mrgreen: oprocz tego jakies dyplomy tez sie znajda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.