Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam, nazywam się Arek. Na co dzień mieszkam w Gorlicach. Swoją przygodę z kijem rozpocząłem 2 lata temu... Na początku sam grunt, później spławik, aż po spinning. W tym sezonie planuję wyprawy i zasiadki na karpia. Gorąco pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Sławek, wędkuję od zawsze!. Jestem zatwardziałym spiningistą, ale ostatnio bardzo mocno także jerkuję. Moim obecnym miejscem zamieszkania jest Bydgoszcz (teraz mieszkam i wędkuję za granicą). Propaguję i wręcz "piętnuję" metodę "złów i wypuść"- do czego serdecznie namawiam! Wiem macie wiele wątpliwości, że to dla kłusoli z PZW, że to dla "RYBAKÓW" (czytaj mięsiarzy wynajętych przez PZW), ale nic nie daje większej satysfakcji jak wielkie zdjęcie na ścianie i myśl, że ten wielki szczupak wciąż gdzieś tam jeszcze pływa. No nic... się rozpisałem;)

Spininguje z brzegu, na rzekach w okolicach Bydg. , dużo na Zalewie Koronowskim- z łodzi-ale dopiero pod koniec maja- wcześniej grozi porażeniem.... ,na górnej Brdzie i Wiśle w okolicach Fordonu.

Tyle o mnie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! jestem Konrad, mieszkam we Frankfurcie nad Menem. Mam 27lat. Właściwie to przygodę z wędkarstwem dopiero zaczynam, właśnie zapisałem się na kurs na kartę wędkarską w Niemczech, troszkę to skomplikowane ale mam nadzieje że dam rade. W pl łowiłem ale tylko na prywatnych zbiornikach gdzie nie potrzebna jest karta wędkarska. Ulubiona metoda jak dotychczas to spławik ale ostatnio spróbowałem spiningu i się spodobało.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Mam na imie Matthias, mieszkam w Katowicach, wędkuję od ok. 20 lat, od 10 lat metodą spiningową i gruntowom i wyłącznie na zbiornikach,wiśle i rzeki ulubione zdobycze ryb to karp, leszcz,karaś,lin,japon,szczupak. :cool[shadow=red][/shadow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wędkarzy

Mam na imię Adrian, mam 28 lat i wędkuję odkąd pamiętam.

Tym wspaniałym sportem, hobby czy też nałogiem zaraził mnie ojciec, do dzisiaj najbardziej zagorzały towarzysz wspólnych wypraw.

Preferuję wędkarstwo rzeczne ale nie stronię również od wód stojących; lubię połowic na spinning, feedera, ciężki grunt i spławik w zależności od rodzaju wody i ryb w niej pływających.

Rzeki które znam (przynajmniej pewne ich odcinki) to przede wszystkim Odra, Bóbr, Kwisa i Czerna; jeżeli ktoś chciałby zasięgnąc informacji to służę pomocą w tej kwestii.

Z ryb którymi mogę się pochwalic wymieniłbym sporo kleni ponad 45cm (największy 2,32kg), leszcze powyżej 55 cm, kilka ładnych linów do 2 kg, sum 12 kg.

Pozdrawiam kolegów i koleżanki po kiju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na imie mam Marek. Wędkuję "od zawsze", nawet mam jeszcze w piwnicy moją dawną wędke z bambusa oczywiście. Przez lata uprawiałem wędkarstwo "dalekomorskie", teraz jeziorowe i rzeczne.

Ulubione zajęcie i hobby, to szkutnictwo, czyli ulepszanie mojej łódki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam sie Sebastian miszkam koło Gdyni i jestem zapalonym wedkarzem a raczej spinningista i karpiarzem wiem ze te dwie techniki sie ze sobą nie łączom ale karpiowaniem tata mnie zarazil od dziecka ale to mi nie wystarczalo i jestem spinningistą i teraz na odwrót ze spinningiem tate zarazam hehe.

SUKCESY:

Karp 17 kilo.

Szczupak 70cm.

Okoń 42cm.

To najwazniejsze z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam na imie Paweł,mam 27 lat i mieszkam we Wrocławiu.

Wędkować zaczałem daaaawno temu ..poczatki spławik ,pózniej grunta potem nic :P

Nastąpiła długa przerwa i aktualnie planuje powrót do grona "moczykijów".

W tym sezonie planuje rozpocząć przygodę ze spiningiem, więc bede wdzięczny za każdą porade co i jak :P

Pozdrawiam i Połamania kija....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Kamil, wędkuję od ok 17 lat [ dziadek zafundował bambusa kawałek ] i tak się zaczęło :) Głównie match aczkolwiek ostatnio coraz bardziej wciąga mnie karpiowanie. Mieszkam w Białymstoku.

Serdeczne pozdrowienia wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imie Daniel jestem z Jeleniej Góry legalnie to znaczy z kartą wędkuję od 1980 roku.Wędkuję wszyskimi metodami łącznie z metodą muchową.Pozdrawiam Wszystkich koleżanki i kolegów po kiju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem Robert i jestem...wędkoholikiem :grin: Dobrze, że nie ma czegos takiego jak poradnie AW (anonimowych wędkoholików), choć może czasami nasze żony (dziewczyny), by chciały :mrgreen: No cóż... Nie będę ukrywał, że jestem śmiertelnie i nieuleczalnie zarażony wędkarstwem... I musze się jeszcze do czegoś przyznać... Zdarzyło mi się zarazić innych, bogu ducha winnych ludzi... Pozdrawiam wszystkich. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Witam ponownie i bardzo serdecznie wszystkich użytkowników i całą administrację po ponad miesięcznej przerwie.Postaram się nie kolidować z regulaminem, aby nie zakłócać funkcjonowania wcześniej ustalonych zasad na jakże bardzo pożytecznym,a jakim jest Portal Wędkarski haczyk.pl - w związku z otrzymaniem miesiąc temu ostrzeżenia.Teraz w Norwegii jest nie sprzyjająca aura aby móc bezpiecznie i przyjemnie wędkować na fiordach.Trzeba niestety czekać na cieplejsze dni.Moc pozdrowień.Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.