Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

witajcie, mam na imię Brajan i mam 15 lat (mało). Jestem z podkarpacia, z Krosna.

Wędkować zacząłem od wczoraj, tata złożył mi jakąś wędke, spiningową.

Tak więc teraz czeka mnie długa lektura na forum, i licze na jakieś porady dla początkujących, łowie na rzece, nie na żadnych jeziorach. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, nazywam się Bartek a.k.a pcheła lat za dużo, bo juz 22. Wędkowałem za szczeniaka w podstawówce i gimnazjum a potem alkohol mi karierę zniszczył :mrgreen: Ostatnio mnie kumpel wziął na ryby raz, drugi i podjar złapałem po latach. Szczęśliwy posiadacz karty wędkarskiej od dziś;). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nazywam się Tomek. Łowię od 8 lat. Moją pasją to mucha i spinning. Mieszkam w urokliwej Kotlinie Kłodzkiej gdzie nie brakuje górskich rzek. Łowię cały rok oprócz pory lodowej. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Dawid z Torunia mam 15 lat i bardzo lubie te tajemnicze hobby i chce spędzać każdą wolną chwile na rybach.Troche rybek większych w życiu już złowiłem a np. szczupak 5,300kg albo okń 1,100kg, płoć 0,7kg.Pozdrawiam wszystkich miłosników wędkarstwa

PzDr... :grin::grin::grin::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krasnopiorek

Mimo tego ze jestem na tym super,hiper forum wedkarskim,nie zdazylem sie przedstawic(czyli pochamsku-nogi na stól)wiec próbuje nadrobic te zaleglosci.

Nazywam sie Marcin-pseudo "szudy",z wedko w rece juz 7lat :mrgreen: dotychczas lowilem metoda splawikowa,od niedawna grunt i zywiec,a od niedawna mam aspiracje na lód;

Mam nadzieje ze zostanie mi wybaczony mój najwiekszy blad w tym jakze zacnym gronie wedkarzy-pasjonatów; :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem z Gdańska i moją ulubioną metodą połowu jest spinning. Podoba mi się forma tego sposobu połowu ryb - jest to idealne połączenie aktywności fizycznej z relaksem. Wędkuję już stosunkowo długo jak na swój wiek... Mam 23 lata z czego czynnie wędkuję od 7 roku życia.

Poza tym interesuję się głównie technologią z racji wykształcenia :wink:

Pozdrawiam maniaków wędkarstwa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam na imię Konrad i pochodzę z okolic Lublina. Metoda połowu jaką się posługuję to spinning, moim zdaniem jest dużo ciekawszy od innych(dla mnie oczywiscie). Jestem jeszcze w trakcie nauki, ale to poza wakacjami. Na spinning łowię pierwszy sezon. Wczesniej miałem doczynienia z wedkarstwem gruntowym i spławikowym. Wędkawstwo to moja pasja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam na imię Oskar mam 17 lat jestem z Białegostoku . Oprócz wędkarstwa interesuje się informatyką i piłką nożną . Łowie w Narwi ,Biebrzy i w Zalewie Siemianówka .

Sukcesy: Zdaje mi się że jak na mój wiek szczupak 106 cm to dość niezły sukces :)

Metoda: Spinning , Żywiec

To tyle.

Pozdrawiam Oski

C&R ! ZAWSZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nazywam się Rafał mam 15 lat, wędkuję od jakiś 4lat.Łowie prawie każdą metodą oprócz muchowej i morskiej bo nigdy nie miałem okazji spróbować.Moim drugim hobby jest jeżdzenie motocyklem crossowym po polach,lasach łąkach inaczej Enduro.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam na imię Artur i jestem z Dąbrowy Górniczej. Wędkuje od jakiś 30 lat ale nie odnotowuje jakiś większych efektów. Najchętniej łowie na spławik. Z zainteresowań poza wędkarskich to informatyka, żeglarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam sie Damian, mam 18lat, mieszkam w płd.-wsch. części woj. Mazowieckiego. Pierwszy kontakt z wędkarstwem miałem jakieś 8 lat temu, jeśli mozna to wogóle nazwac wędkarstwem. Łowiłem w żwirowni zazwyczaj 10cm płotki i sumiki karłowate :> Jedyną większą ryba złowiona przezemnie w tamtym czasie był 1,5kg Leszcz złowiony podczas jedynej wyprawy na dużą rzekę. Na jednym sezonie wędkowania się skończyło :) Do kija zaczeło mnie ciągnąc ponownie ostatniej zimy. Po długim wyczekiwaniu wiosny w końcu przystąpiłem do PZW i zacząłem cieszyć się z moczenia kija, narazie w niewielkim i niezbyt rybnym zalewie. Jak dotąd nie licząc małych okonków i płotek udało mi się tam złowic kilka leszczy powyżej 30cm, oraz dwa liny 22 i 23cm. Jak na ten zbiorniczek to nie najgorszy wynik :] Przez ten czas udało mi się trochę zgłębić podstawy wędkarstwa, (głównie gruntowego) i już na jesień planuję wypad na dużą rzekę czyli Wisłę, nastawiac się raczej będę na jakieś przyzwoite leszcze jeśli oczywiście będą chciały współpracować. Nie wykluczone również pomachanie trochę spiningiem za Szczupłym. W każdym razie witam wszystkich i mam nadzieje się wiele od was nauczyć :) Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam na imię Adam, tak naprawdę zacząłem łowić 5 miesięcy temu.

Tak jak poczytałem rady dużo młodszych doświadczonych kolegów mogę tylko powiedzieć, że wobec innych "juniorów" jestem mega starym świerzakem/uczniem. Pierwszy raz łowiłem mając 6 lat, ale nigdy nie było okazji czasu i warunków, jednak coś we mnie zostało. Dopiero kilka miesięcy temu obudził się we mnie wędkarz. Zrobiłem karę i teraz każdy weekend bez łowienia jest ciężki do przeżycia dla mnie (bo nie jestem nad wodą) i mojej żony gdyż stwierdziła że mam nowgo "hopla" :). Ulubiona metoda to spławik, (spokój cisza i sport). Zacząłem również spiningować ale póki co muszę chyba się jeszcze wiele nauczyć. Póki co udało się złowić 3 szczupaczki. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.