Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Witajcie niewitani :grin:
Największe sukcesy to płocie ( nie mylić z płotkami )

morskie mamuśki :wink:

Okazy dochodzące do 1,2 kg to wcale nie przypadek, a nie muszę opowiadać jak takie "coś" chodzi na odległościówce.

I to jest właśnie to. Prawdziwa walka :mrgreen:

grzegosław, może któregoś pięknego razu zgramy się na Dąbie :?: Albo inne okolice :?: Od lipca będę miał więcej czasu na wędkowanie.

Cześć

ad.1 - hehe... i to mamuśki takie, że jak ktoś nie widział lub sam nie wyjął, to w życiu nie uwierzy !

ad.2 - taaak i nie zamienię jej na inne "żywce i spiningi ", pomimo większych ryb na nie złowionych.

ad.3 - bardzo miło, dziękuję i pewnie się spotkamy, choć muszę się dosprzętowić po stratach złodziejskich w zaprzyjaźnionej Skandynawii :sad: (dam radę i w połowie lata możemy się umawiać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej jestem Edyta prubuję łapać a właściwie uczę się łapać od kilku miesięcy dotrzymuję towarzystwa męzowi który również się uczy. Jestem z Lubina mam 25 wiosen a wędkowanie sprawia mi dużżżo frajdy bardzo lubię wypady nad wodę i relaks przy wędce. Co prawda nie mam doświadczenia ale kilka płotek i uklejek asię trafiło :lol::lol::razz: no i jedą chyba kleń o ile dobrze pamiętam sie zachaczył o mój haczyk i dałam wędkę mężowi bo myślałam że mnie wciągnie :razz::razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Piotrek z łódzkiego.

Jestem świeżo upieczonym wędkarzem. Miesiąc temu otrzymałem kartę.

Tak naprawdę wszystkiego dopiero uczę się od początku.

Świetne forum, z pewnością skorzystam z wielu wskazówek.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam na imie Krzysiek.

Wedkuje od lat 5, głównie metodą spławikową i spinningową.

Czasami na grunt.

Miałem też krótką przygode z muchówką (rok) i mam nadziej, że jak znajde czas i chęci to wrócę do tej metody bo warta zachodu!

Pozdrawiam Panów a w szczególności Panie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Maciej z tej strony. Rybki łowię od kiedy byłem wstanie utrzymać wędkę, lecz w ostatnim czasie miałem kilkuletnią przerwę w regularnym łowieniu. Wcześniej głównie łowiłem na spławik, obecnie łowię z gruntu i chcę do tego dołączyć jeszcze spinning.

Pozdrawiam i połamania kija :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D Mam na imię Karol i mam 15 lat :P Wędkuję od około 6 lat bez jakiś tam wielkich zdobyczy ponieważ w okolicy nie ma dużych ryb, chyba że na komercyjnym Jesiotr 7.5 kg :D Mieszkam niedaleko Kalisza poza wędkarstwem interesuję się także piłką nożną, rowerami, komputerami telefonami itp. ogólnie sport i technika. Z ulubionych klubów piłkarskich to jest Lech Poznań i Liverpool FC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Damian i skończone 16 lat. Pochodzę z Wrocławia i mieszkam w tym pięknym mieście. Wędkuje od małego, ale do niedawna robiłem to dla zabawy czyli bawiłem się z drobnicą. Niedawno kupiłem spinning i trochę sprzętu i zaczynam na poważniej. Moją największą rybą jest szczupak koło 7kg (złowiony w Norwegii), ale najbardziej dumny jestem z 2 medalowych okoni jakie złapałem (+40cm), ale niestety byłem zbyt leniwy, żeby je zgłosić. Trenuję piłkę nożną. Interesuje się quadami, muzyką, łażeniem z wykrywaczem metali, historią. Od niemowlaka kibicuję Śląskowi Wrocław i chodzę na jego mecze. To tyle. Jeszcze raz witam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam na imię Adrian mam 19 lat i właśnie zarejestrowałem się na haczyk.pl ;]

Wędkuję w sumie odkąd pamiętam. Pierwsze moje zawody w wieku 6 lat wspominam bardzo miło. Rybki takie brały, że nie miałem siły ich wyciągnąć z wody a wszystko oczywiście pod okiem taty. Moja wiedza na temat różnych sposobów połowu jest napewno bardzo mała w porównaniu do wielu członków tego forum ale w końcu po to jest haczyk.pl żeby zdobywać wiedzę i przede wszystkim się nią dzielić ;]

Pozdrawiam i liczę na miłą współpracę! ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem nowy, jestem tez poczatkujacym wedkarzem i na przywitanie chcialem zapytac o jakis tani sprzecik dla amatora.

Jak ktos moze cos polecic to chetnie poczytam.

Tak na marginesie ktos juz tutaj zarejestowal sobie moj nick nie wiem po co...

stąd dopisek "Original" do mojego nicku na forum.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich całkiem niezłe to wasze forum. Spinninguje głównie na rzekach (bzura znam ja jak własną kieszeń jak to sie mówi) czasem gdzieś wyskocze nad jeziorko ale rzeka zdecydowanie bardziej mnie kręci. Łapie różne ryby od kleni, jazi po zielonych bandytów ostatnio zająłem sie rozpracowaniem bolka którego na bzurze jest naprawdę sporo co nie znaczy ze łatwo go złapać pozdrawiam wszystkich i nowych i starych forumiarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Michał, mieszkam w Szczecinie- Dąbiu. Rybki łowię od kiedy pamiętam, teraz troche mniej czasu, ale staram się jak mogę. Że też wcześniej nie trafiłem na te forum... jest świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zaczynałem łowić w wieku 7 lat do mniej więcej 14 roku życia. Po 12 latach przerwy wracam do wędkowania. Kilka dni temu zdałem egzamin na kartę wędkarską i kupiłem jakiś tani sprzęt, aby móc poćwiczyć trochę. Mieszkam we Wrocławiu. Udzielam się na kilku wędkarskich forach, i przeważnie podpatruję starszych kolegów po fachu. Na ten sezon planuję łowić ryby w kilku miejscach w Polsce. Od czegoś trzeba zacząć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak większość z Was jestem chory na nieuleczalną chorobę zwaną Wędkarstwem, która z roku na rok jest coraz bardziej postępuje.

Jestem Andrzej mieszkam w Goleniowie wędkuję od dzieciństwa wcześniej grunt i spławik a od jakiś 4-5 lat uzależniłem się od spiningu i praktycznie każdą wolną chwilę spędzam ze spiningiem w ręku choć od czasu do czasu lubię zasiąść z gruntówką w nocy. Przeważnie łowię na rzece Inie która nie raz mnie obdarzała pięknymi trociami szczupakami czy okoniami, w tym roku chcę poświęcić trochę czasu sandaczom w Szczecinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Adrian i jestem ze Śremu (woj wielkopolskie). Latek mam 22 i zaczynam a raczej zacząłem swoją przygodę z wędkarstwem jakiś miesiąc temu. Niedawno trafiłem właśnie na ten portal. Moją ulubioną metodą łowienia jest spinning:) Pozdrawiam wszystkich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Czarek. Jestem z okolic Gostynina. Przygodę z rybami zacząłem 2 lata temu. Szczególnie lubi łapać na spining ale na spławik tez zawsze chętnie łapie. Pozdrawiam wszystkich i życzy udanych łowów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.