Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam na imię Kuba, lat 34, wędkuję od 3lat. Bawię się gruntem i spiningiem, niestety w tym drugim przypadku bez większych efektów, choć może to wynikać z braku dobrego nauczyciela. Moim rekordem jest 13 kg karpik na stawie hodowlanym, i generalnie zaczynam zauważać, że całe moje wędkarstwo coraz bardziej zmierza w kierunku "karpiarstwa". Pozdrawiam.

Kuba

POZNAN

EDIT: zupełnie zapomniałem, że już kiedyś się przedstawiłem:P sprawdziłęm też, że napykałem kilkanaście postów, no ale cóż lecimy dalej. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam brać :D Tu też się przedstawię :D

Jestem ze świętokrzyskiego z rybkami mam kontakt od dawna lecz miałem długą przerwę i od tamtego roku odnawiam przygodę mam nadzieję że będzie nam miło spotkać się nad wodą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam serdecznie kolegów po kiju. Na imię mam Krzysztof, wędkarstwem interesuję się od dzieciaka. Początkowo były to wyprawy na stawy z karasiami i karpiami na wsi u rodziny, później zaczęły się pojedyncze wypady na jeziora i na 8 lat zrobiłem sobie przerwę...jednakże 2,5 roku temu powróciłem do hobby bez którego nie mogę żyć, dokupiłem sporo sprzętu i śmigam jak tylko mam czas nad wodę. Obecnie odwiedzam głównie kanał notecki, noteć, brdę i jezioro jezuickie duże. Preferuję spławik i spinning, jednakże każda metoda wędkowania sprawia mi frajdę. Chętnie ustawię się na wspólne wypady na ryby z osobami z Bydgoszczy i okolic. Zawsze to wymiana doświadczeń, pokazanie nowych ciekawych miejscówek itp. pozdrawiam serdecznie wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

cześć, nazywam się Dominik. Przez ostatnie dwa lata łowię w Morzu Północnym i tak się zapowiada, że jeszcze przez kilka miesięcy tutaj połowię, ale sercem jestem na Mazurach, skąd pochodzę :)

w miarę możliwości i wiedzy, chętnie odpowiem na pytania dotyczące połowów w słonej wodzie, aczkolwiek wiem, że koledzy, którzy łowią na północy wiedzą więcej i lepiej ode mnie! Ja uprawiam "lekkie" wędkarstwo morskie :)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.