Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

siemanko mam na imie michal wedkarstwem zajmuje sie od malego mawm na swojim koncie wiele rekordowych ryb :grin: i wygranych zawodów :grin: uwielbiam łowic na rzekach na federa lub spławik. mam nadzieje ze dobrze bedzie mi sie z wami rozmawiac pozdrawiam wszystkich :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uczestnikow haczykowego Forum.Mam 55 lat, wedkuje od 1976r.Jestem z Rybnika, wedkuje glownie na zbiornikach "Gzel,Pniowiec",powazne nauki wedkarstwa :wink: pobieralem jednak na zbiorniku glownym El.Rybnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wędkarzy!

Parę słów o sobie-mieszkam Warszawie, na codzień jestem kierowcą zawodowym,

w wolnych chwilach jeżdze na ryby wokolice Zalewu Zegrzyniskiego.

Jak narazie bez większych efektów. Do tej pory udało mi się złowić kilka szczupaków

ale lekko ponad wymiar.

Mam pytanie czy w naszych wodach, w okolicach Warszawy można złapać naprawdę

duże ryby bo ja tylko duże ryby oglądam tylko na TVN TURBO.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM !

DZIEKI ZA PRZYJECIE MNIE DO WASZEGO GRONA

łOWIE OD `85 MOJA UKOCHANA WODA TO SAN PONIżEJ PRZEMYSLA

NIESTETY JAK WIELU WYJECHAłEM "ZA CHLEBEM" DO PłN.IRLANDII

NO I.....SZCZUPAKI!PłOCIE!LESZCZE!WęGORZE!PSTRAGI!

łOWIE GłOWNIE W JEZIORZE LOUGH NEAGH ULUBIONE METODY MATCH I DRGAJąCA CZASEM SPINING I MARTWA RYBKA

RYBY WYPUSZCZAM SATYSFAKCJA W ZUPEłNOSCI WYSTARCZY

PRZERAZA MNIE ZACHłANNOść OBCOKRAJOWCóW { POLACY I LITWINI} SKORO JUZ BIORą SIE ZA SIECI TO PEWNIE ZA KILKA LAT....

TO TYLE

BAX3331

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jedrek z Czestochowy sie klania wedkuje od 35 lat specjalnych okazow nie zlowilem. Cenie sobie kontakt z przyroda i spotkania z kolegami po kiju .Moje lowiska to Poprad a szczegolnie San w okolicy Nozdrzca i Wary.Pozdrowienia dla Bronka i Zbyszka bedziemy jak zwykle u was w lipcu Pozdro takze dla wszystkich userow tego Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych :lol: !

Mam 39 lat. Mieszkam na Dolnym Śląsku, w mieście zdegradowanego mistrza Polski :evil:

Składki na PZW opłacałem od 1983 do 1986. Teraz postanowiłem powrócić do tego, co dobre, czyli znów zacząć wędkować. W związku z tym pytanie do zorientowanych: czy będę musiał znów zdawać egzamin :grin: (starą legitymację i kartę mam)?

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg37, witaj! Raczej nie bedziesz musial zdawac egzaminu, jeżeli masz już legitymacje, tylko będziesz musial zaplacić wpisowe poraz kolejny w kole i to chyba wszystko (nie liczac skladek :wink: )

I reszte nie witanych również witam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie Rafał z Katowic:).Od 2 dni przeglądam i sporo czytam z tego forum (szczególnie ze względu na zamieszkanie interesujące były dla mnie tematy o zbiorniku Dziećkowickim ) ale znalazłem jeszcze setki ciekawych rozmów. Z rybkami rywalizuję od kiedy pamiętam (mam 29 lat ) i podejrzewam że już taka natura bo nikt mnie raczej nie pokierował ani nie zachęcał :). Mimo sporego upływu czasu wędkuję typowo relaksowo nie zawodowo co nie znaczy że nie na poważnie bo jest to naprawdę wielkie hobby. Forum zarejestrowałem się raczej egoistycznie czyli jak najwięcej się uczyć ale jęśli będę w stanie również pomóc i doradzić naszemu narybkowi.Tak że jeszcze raz witam,serdecznie pozdrawiam i do dzieła czyli łamać ile wlezie :)

Miło mi : Rafal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mając dwa komputery w domu i dzieci l.20 i 21 mam problem

z dostępem do NEO

w tej chwili siedzę i zastanawiam się na wyprawę nad rzekę

wczoraj rozpoczęty został sezon złapałem potoka 34cm i został puszczony ponieważ była to pierwsza ryba w tym roku taki mam zwyczaj

mieszkam w Słomnikach nad rzeką Szreniawą mamy też na miejscu staw (karp,sum,sandacz)

Wyprawy to WISłA ,NIDA,Jez.Chańcza,SOLINA

pozdrawiam wszystkich miłośników wędkarstwa

(w tej chwili dzieciątka są w kinie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.