Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pogoria 1,2,3,4(Kuźnica Warężyńska)


NBT

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

A ja jestem za tym aby to było łowisko specjalne .

pod jednym warunkiem specjalne ale prywatne.

tylko osoba prywatna, przedsiebiorca bedzie należycie dbał o swój biznes.

i może być drogie zezwolenie byle były ryby i cała otoczka wędkarstwa.

myślę ze wielu chętnych by sie znalazło.

mógłbym nie opłacać pzw tylko jezdzić tam.

ale chyba się rozmarzyłem :mrgreen::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym roku 2 razy , ale na P4 jeszcze większa MIZERJA :evil: nawet większej płotki nie trafiłem, nie mówiąc o okoniu powyżej 20cm :evil:

Bierze się to pewnie z dużej ilości głębokich kanałów i dołów na dnie zbiornika, gdzie ryba w zimie zimuje.

Pod wodą sprawa wygląda z wędkarskiego punktu dość nieciekawie, "brakło" pieniędzy na wycinkę sporych połaci drzew, mimo, że było wiadomo, dokąd zbiornik będzie zalany. Skutkuje to tym, że na głębokości 12 -18 m są skupiska drzew, głównie brzóz, niektóre mają po 8-10 m wysokości. W płytszych miejscach również ciągną się duże skupiska drzew.. szkoda słów.

Wg mnie spaprali to dokumentnie, trzeba przynajmniej dekady aby ten syf ugnił...

Kto pamięta Dziećkowice z lat początku lat 90 gdy powiększyli, zalali zbiornik i zostawili kępy drzewek to wie o czym mówię. Na PIV sprawa jest o wiele gorsza bo praktycznie nic nie wycięto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

robson drobnica jest przez powodzie zeszło leszcza i drobnej ploci z zbiornika Przeczyckiego przemsza na 1000% bo wiem i widzialem co jest grane

a z tym zbiornikiem specjalnym to juz sie nie chce wkur....

polamania kija na pogori jedynce da sie polapac gruba ploc ale z pomostow od strony osrodkow ja tam jezdze i lapie na pinke z ochotka i jest extra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam po tygodniu na deskach a tu zero informacji :evil: Da się wejść na P3 :?:

Jak z lodem :?: przybyło lodu jest bezpiecznie :?:

Na PIV od strony Kuźnicy lód ma ok. 12cm. Przy brzegu mniej, ale wejść się spokojnie da. Biorą sporadycznie drobne okonki. Na PIII powinno być lepiej, bo tam lód był grubszy. Szwagier był w weekend na spacerze to mówił, że siedzieli. Na Przeczycach z kolei ma ponad 20cm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Uprzejmie donoszę na P3 ostatnie 3 wyjazdy raczej SŁABE brała drobna płoć i okoniki .

Teraz powinno być REWELACYJNIE z płociami tymi większymi :mrgreen:

P4 okonie większe, ale bez szału większość 20 - 25 cm największe 2 szt to 30cm brania dosyć głęboko 8-14 m i sporo obciętych mormyszek przez szczupaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

ja nie byłem na pogori 1 tylko na pogori 3

Dzisiaj w Nocy na zbiorniku pogoria 3 na nocce swoja zyciowka Amura 1,09cm 21,5 kg

wziełem sobie jedna łuske bo była ogromna,ryba dalej plywa w wodzie w 100% dobrej formie.

Przepraszam za jakosc zdjęcia ale dziekuje facetowi który przechodził akurat z imprezy i zrobil mi kilka zdjec bo nie mialem aparatu ani nic nie bylem przygotowany an taka rybe,pozdrawiam.

http://img577.imageshack.us/i/20110428077.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, ale bydle :o

Gratuluję!

Nastawiałeś się na duże karpiowate czy to taki bardzo atrakcyjny przyłów? :)

Jeszcze raz gratki Kolego.

Ja byłem na Pogorii I 1 maja, w sumie byłem tam pierwszy raz i chyba... ostatni.

Efekty mizerne, duży leszcz "za kapotę" na casting - oczywiście pływa dalej w wodzie ;)

Zbiornik bardzo ładny, zatoczki, trzcinowiska itp Ale...

Łódki dostępne w rybaczówce to jakaś groteska. Bez ławek, z uszkodzonymi dulkami, brudne, obskurne. Masakra jakaś. Cena za wynajem - 12zł!

Udało mi się dopaść łódkę, do której mogłem zamontować silnik, ale nie miała ławki. Gdyby aku padł to bym leżał i kwiczał. Koledzy mięli uszkodzoną dulkę, toteż holowałem ich za sobą, bo nie mięli jak wiosłować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego schowaj sie z tym amurem bo wstyd sobie robisz ....... Historia połowu :):) wziąłeś sobie łuskę .... ryba wróciła do wody :):) powiem tylko tyle że też jestem z D.G

żałosne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.