Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach? Sierpień 2011


trini

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 226
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziś znowu można powiedzieć że też udany dzień ale nie do końca :)

na początku kilka puknięć słabych potem pierwszy okoń

zdjcie0026t.jpg

po 30 minutach szczupak ale nie stety wygrał walkę i się zerwał

po tym zmieniłem na woblera i siadł Kleń na 28 cm

zdjcie0029x.jpg

zdjcie0028w.jpg

Zdjęcia znowu nie pierwszej jakości ale znowu byłem sam i robiłem telefonem ale ogólnie 2 godzinki udanego wypoczynku nad wodą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, ja od tej strony co Ty chodzę - po drugiej nie ma jak, bo obsiedzone prawie zawsze przez grunciarzy.

druga strona jest chyba bardziej atrakcyjna ,liczne główki i ataki drapieżników zachęcają- kiedyś się wybiorę! do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasiadka od 19 do 3 rano w Bobrownikach Wielkich z kumplem, niestety ani brania. 2 wędki z koszyczkiem jedna z kukurydzą druga z kulą, jedna uzbrojona w żywca i jedna w trupka. Nic cisza w zestawach a ryby było słychać jak pluskały się tam gdzie były zestawy dane. Nie wiem czemu nic nie siadło, ale miło było a pogoda piękna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj byłem na jeziorku niedaleko mojego miejsca zamieszkania w stoke, mała presja jak na sobotę... ale sztuki karpia które się opalały powalają na kolana.. widziałem z 10 sztuk takich na minimum 80 cm grubasy takie że szok, niestety kontaktu z drapieżnikiem nie zaliczyłem... woda jak zaczarowana.. chyba sie przerzuce na karpie bo to musi byc niezła frajda z takimi rybami walczyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w godzinę pod wieczór 10 okonków na srebnego meppsa long 1, największy 28cm. Potem tak zaczęło wiać że nie czułem czy mam branie, zaczep czy to tylko wiatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś porażka po całości...

Nastawiłem się na bolki, co było dobrym posunięciem, pomimo że grunciarze obstawili moją upatrzoną główkę federami i do tego spinningowali, wpuścili mnie na szczyt, oczywiście wyglądałem jak borowik na środku asfaltu, ale mimo to złapałem dwa bolki jeden 39, drugi w granicach 70 cm. Przy samym podbieraniu Pana Bolenia zrobił nawrót przejechał plecionką po kamyku, poluzowało się i Pan Boleń popłynął dręczyć dalej ukleje, a ja krzyknąłem soczyście słowo na K :D

A miałbym na koncie drugą w tym sezonie 70tke, co przy moich rzadkich wyjazdach na Wisłę było by nie lada sukcesem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mną udany wypad na Wisłe złowiłem 5 boleni i dwa spadło, ilościowo elegancko ale wielkością nie powalały.

bolekdobre.jpg

0000546.jpg

Kleni nie połowiłem ale na wobki 1,5 cm trafiłem dwa ciekawe przyłowy.

0000550.jpg

Z racji że nie łowi ryb spokojnego żeru ten leszek to napewno moja życiówka :grin::wink:

lechom.jpg

Rybki pływają dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.