Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak bylo dzisiaj na rybach?? Pazdziernik 2011.


dziara

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 212
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

DAVID gdzie doisz takie brzany ???? .....

DAWID doi wszystko co się rusza. Mistrz. Patrzę na jego wyczyny z podziwem i zazdrością. Chylę czoła nad jego umiejętnościami ale sukcesami swoimi wpędza połowę chłopaków z forum w kompleksy.

DAWIDZIE zacznij kręcić filmy jak to robisz. Z litości nad nami. Pokaż jak to robisz :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAWID doi wszystko co się rusza. Mistrz.

Patrząc po wynikach nie ulega wątpliwości że nasze wyniki w porównaniu do wyników Dawida są marne. Ale myślę, że jest to też sprawa częstotliwości wypraw, a przede wszystkim łowisk na których się przebywa. Ja niestety mieszkam w regionie tragicznym pod względem. Więc choćbym zamieszkał nad dostępnymi mi wodami - to nie dogonię Dawida.

Ale szacun dla Dawida w pełni zasłużony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jest lipa ! w niedziele byliśmy z kumplem na zegrzu pod mostem na łodzi od 6 do 11 i nawet puknięcia ! kogut, kopyto, twister, drop shot , blacha i nic ! naokoło nas ze 30 łódek i widziałem tylko jednego sandała gościu trafił około 70 cm a po drugiej stronie mostu szczupłego ledwo wymiar. nie wiem co sie dzieje :roll:

w sobote ide na wisle w okolice siekierkowskiego może się ktos wybiera ?

ps jak dodać foty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj u mnie znów zaczęło się pechowo. Już w trzecim, może czwartym rzucie, miałem fajne branie oczywiście na Fatty'ego 10cm, zaciąłem w tępo, kijek się wygiął, zaczął pracować... i w tym momencie pękła mi żyłka metr od szczytówki..! Pomyślałem, że to już chyba jakieś fatum. Szybko zawiązałem nowy przypon, założyłem taką samą gumę i w drugim rzucie miałem bliźniacze branie, zaciąłem, ale trochę za szybko i szczupak od razu spadł z haka. Ostał mi się tylko ripper z odgryzionym ogonem. Porzucałem tam jeszcze dłuższą chwilę, ale ryba już nie chciała współpracować. Następne branie miałem dopiero po ok. godzinie na biało-czarnego Fatty'ego. Szczupak wziął ok. trzy metry od szczytówki, odjechał kawałek i wyskoczył z wody, później przebił się przez zielsko i zaczął widowiskowo machać paszczęką. Jednak szybko się poddał i podebrałem go ręką. Równe 60cm. Jeden ruch szczypcami i ryba wróciła do wody. Niedługo później złowiłem jeszcze jednego, ale mniejszego: - ok. 45cm i do 15.00 nic się już ciekawego nie wydarzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj starorzecze noteci straszny sztorm brania sporadyczne ale za to rybki ładne cztery szczupłe 73 i 72 cm i do tego 54cm i 52 cm o dziwo najlepszym żywcem była malutka 10 cm płoteczka powiedziałbym wrecz okoniowa jestem zaskoczony dwoma pierwszymi rybami bo dotychczas brały maks 60- tki rybki brały na żywczyka na metrowym gruncie a że jest to starorzecze przepływowe brania jak na przepływanke naprawde piekne troche kłopotów przy ladowaniu tych 70 tek miałem ponieważ cały brzeg jest porosniety trawami na odległość 2m a podbieraka brak:p może ta pogoda im przypasowała wczoraj podobna pogoda jednak troche cieplej i tylko jeden kapiszon 40 cm fotki puzniej bo zaq bardzo nie wiem jak się wrzuca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, lepiej później niż wcale, więc pozwalam sobie na opisanie wyjazdu sprzed kilku tygodni. 1 październik, tak naprawdę to pierwszy wyjazd na ryby od pół roku. Wyciągnęli mnie koledzy haczykowcy - patryk i ziuta, a ten pierwszy poratował jeszcze podejrzanie pachnącym ;) płaszczem przeciwdeszczowym, dzięki któremu bezpiecznie przebijałem się przez nadodrzańską dżunglę sięgających sporo ponad głowę, całkowicie mokrych trzcin.

Efektem wyjazdu był ok. 60 cm szczupaczek, tutaj moment podbierania:

44ecbdf878fb4bacmed.jpg

A tutaj "zielony" w całej okazałości:

7e4a5b2ce68025ecmed.jpg

Oraz piękny, 48-cm o ile dobrze pamiętam rozmiar jaź:

9966cf9ed3f51a22med.jpg

Czyli wyprawa udana, dziękuję współuczestnikom za miłe towarzystwo i dobrą zabawę

pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odstawiłem dziś jesienny ciężki spinning, złapałem za muchóweczke i ruszyłem nad wode.

27667715.jpg

57781226.jpg

Niesamowicie brały tęczaki nie zlicze ile miałem brań

46578475.jpg

Oprócz tego trafiły się 3 lipki

77061825.jpg

Na końcu muchówki zagościły nawet płotki :grin:

56592361.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.