Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak bylo dzisiaj na rybach?? Pazdziernik 2011.


dziara

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to chciałem się jeszcze pochwalić rybą z soboty 01.10.2011 ;). Mój życiowy szczupak, 94cm. Oprócz niego padło kilka okoni z głębokiej dziury za główką, ale żaden nie miał na pewno więcej jak 25cm, ledwo były w stanie zaciąć się na sandaczowe gumy.

http://foto.fishing.pl/layout/set/fullscreen/kategorie/trofea/01.10.2011 <-Fotka ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 212
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzisiaj jak zwykle Odra, kilkanaście okoni z okolic 25cm, największy 28cm na wszelkiej maści woblery, w wodzie została rapalka i balskor;< Przez chwile miałem coś większego na kiju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okony.jpg

43cm, biało czarny relax z brokatem. Rybke zabrałem i wypatroszyłem jak ktoś ma z tym problem to niech nie spamuje tematu jedynie pw. Moja życiówka w sumie okonia chyba że za małego łepka na dzikich na żywca złapałem większego ale nie mierzyłem wtedy i też sie inaczej wielkość oceniało jak sie miało 12 lat.

Oprócz garbuska podbił jeszcze szczupaczek na 50cm. Oczywiście wrócił do wody. Wypad trwał ze 40min tylko bo i na tyle pozwalał wolny czas. Ale biorąc pod uwage ostatnią nocke z łodzi na dziećkach gdzie nie było ani podbicia to wynik przyzwoity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z pomostu, łowiłem na bocznego troka w sumie wyniki całkiem przyzwoite - 9 okoni w przedziale 10-25cm. - wielkością nie powalały, ale zabawa była :). Wszystko na małego zielonego twisterka z brokatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skipi007, na jakim zbiorniku?

Ja dziś niecałe 2h rzucania w tym samym miejscu w którym wczoraj w ciagu kilkudziesieciu minut miałem okonia 43cm i szczupłego 50cm i NIC. Totalne echo jakbym do studni rzucał... Może dlatego że ćwiczyłem łowienie z opadu ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.