Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak bylo dzisiaj na rybach?? Pazdziernik 2011.


dziara

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 212
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dziś trzy godziny przed zmrokiem, gumy 8-11cm, żółty, seledyn, marchew na główkach 12-15gram. Wynik masa niewymiarków 40-48, straciłem rachubę. Więc właściwie świetna zabawa, ale zero kontaktu z czymś większym. Minus, masa zaczepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wypad od godz.16 do 22 dał jedno konkretne branie,trzy rosowki na haku po dziesieciu minutach branie no i krutka walka .Najprawdopodobniej sum, niestety przetarł przypon z plecionki 22.Dzis rano spining ,jeden zielony około 40 cm no i dwa branie sandacza nieprzyciete ,jedynie pogoda dopisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamerhed na jakim odcinku Warty wedkujesz??

Glownie od Czapur do Czerwonaka, czyli tam gdzie dam rade w miare bezproblemowo dojechac komunikacja miejska :) Wszystko zalezy od ilosci czasu, poziomu wody i pory roku :) Ostatnie wyniki sa z Czapur.

Dzisiaj dla odroznienia 2 niezaciete brania i sandaczyk 58 cm na perlowego lunkera z opadu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiślany weekend pod znakiem sandacza. W sumie dziewięć sztuk. Trzy w rozmiarze poniżej 45cm pozostałe w rozmiarze 62+ i jeden na 81cm :wink: . Wszystko na jeden kolor koguta , twister, kopyto nie dawało rezultatów , większość kogutów też - jeden okazał sie killerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tam często łowiłem ale z tego co wiem to kiepsko teraz z dojazdem autem do rzeki. Prawda to? Ja obecnie jeżdże dużo na Warte ale w drugim kierunku. od owińsk do murowanej :wink:

Samochodow troche widac, wiec chyba z dojazdem nie jest najgorzej. Mnie ten problem jeszcze nie dotyczy :) A Twoje obecne rejony tylko pozazdroscic. Chetnie bym kiedys odwiedzi, ale troche za daleko jak na autobus :)

Pagori, piekny wynik, gratuluje 80+ Pewnie troche powozil :) Moglbys napisac cos wiecej na temat charakteru miejscowek, sposobu prowadzenia i gramatury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiślany weekend pod znakiem sandacza. W sumie dziewięć sztuk. Trzy w rozmiarze poniżej 45cm pozostałe w rozmiarze 62+ i jeden na 81cm :wink: . Wszystko na jeden kolor koguta , twister, kopyto nie dawało rezultatów , większość kogutów też - jeden okazał sie killerem.

to ładnie połowiłeś a wszyscy narzekają....odsłoń rąbek tajemnicy i pokaż foty tej 80ki(o ile można je zamieścić na forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pagori, piekny wynik, gratuluje 80+ Pewnie troche powozil :) Moglbys napisac cos wiecej na temat charakteru miejscowek, sposobu prowadzenia i gramatury?

Znajdz gdzieś na tym forum.Opisane jest wszystko przez już nieaktywnego kolege "shogunzag".Co do miejscówki to jakby zalana główka z gębokim dołem za nią.Gramatrura- ja używam tylko jednej ale zależy od głębokości , minimum dla mnie to 15g.Prowadzenie -skoki .Dzisiaj miałem troche czasu po pracy i wydłubałem dwa 62 i 67cm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z powodu złego samopoczucia dopiero o 16 wybyłem nad Oderke, początek pechowy...

Na 5 cm orginala spięty okonek ok 25cm i 2 ładne nie przycięte brania, przy jednym aż odezwał się hamulec.

Po zmianie na instincta kolejne puste branie i spięty klenik zahaczony za płetwę.

Zmiana na sendala i w 30 min mam bolka 50cm, brzane 46cm i 3 okonki 22-23cm.

Wszystkie ryby wróciły do wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare dni temu na baryczy kolo sułowa,wynik: sznurowek nie wiem ile pogubilem sie(szczupak),ladne okonie 30-40 cm,male sandałki 25-30cm na zywca wszystko(kiełB) z samego rana dalsze polowania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja dzisiejsza nocka to straszna porażka - do godziny 2 jedno branie i na dodatek nie zacięte, z miejscówki przegoniła mnie dramatycznie i dość szybko załamująca się pogoda (w 15 minut zaczęło mocno wiać, zaczął kapać deszcz jak ziarnka grochu) więc decyzja równie szybko podjęta - spadywuję bo może być mokro. Nim dojechałem do asfaltu tj jakieś 5 km pogoda jakby zmieniła nastrój. Dojeżdżam do domu, wysiadam z samochodu i oczom nie wierzę - cisz, spokój, od zachodu widać gwiazdy, więc decyzja mogła być też tylko jedna - zawracam :) ale już z drugiej strony jeziora. Nim dojechałem niebo całe się przetarło, rozpakowałem się, zarzuciłem wędki i oczekuję. I tak sobie poczekałem do 7 rano i stwierdziłem, że chyba rybki dziś mają post ścisły :) Zobaczymy może wieczorem będą bardziej głodne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

repcak powaga, mi by sie chyba nie chcialo, no ale wydaje mi sie ze byla ciepla noc wiec pewnie nie bylo tak zle.

Ja po 2 wyjazdach wkoncu za trzecim zlowilem szczupaczka (ok.30 cm) ale sztuka to sztuka, sezon rozpaczety. Tylko nie wiem po co raz lowilem od 8 do 24 bez efektow i natepny raz od 6 rano do 9 rowniez bez efektow( w poblizu 15 wedek: spiny, trupki, zywce i nic ;o) kiedy dzisiaj po szkole o 14 20 wzial mi ten skarb. Widac bylo ze chodzi dzisiaj ryba bo co chwila pokazywal sie ogon ale drugi juz nie chcial uderzyc. Wujek tez dzisiaj zlowil rano 55 cm takze dzisiaj brania byly ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to juz ladny sandaczyk, marze o zlowieniu metnookiego tylko nie wiem jak to zrobic, niby probuje z opadu ale u mnei to jest tak ze porzucam 5, 10 razy i zaczynam pormalnie na szczuplego lowic bo wydaje mi sie ze na moim jezorze jest wieksze prawdopodobienstwo zlowienia szczuplego, moze jak sie juz nalowie szczupakow to zaczne sadalki... albo na noc sie ustawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.