Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak było dziś na rybach??? Kwiecień 2012


pawciobra

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

smacznego,dzisiaj bylem nad odra za okoniem,po urwanych przynetach dalem spokoj,spotkalem federowcow,natrzaskali piekne sapy,przy okazji poznalem super miejscowke.Jednakże jeden z nich co mi sie bardzo nie spodobalo ....przyszedl do mnie i z tekstem masz jakiegos kija samobija, :shock: po czym wzial jakiegos kija,podszedl do swojego stanowiska,wyjal ryby(2 leszcze,klen,kara)pokaznych rozmiarow,bah bah w leb,obral sobie je w rzece,powiedzial mile do widzenia i poszedl ..... :evil::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.04.2012

Miałem dzisiaj przyjemność poznać kolegów z forum. Zaplanowany wyjazd na klenie i Widawę.

5b6c30fec61f463bm.jpg 8238880e980fd0a3m.jpg

36cf74db34fb2b44med.jpg

Nad wodą miła niespodzianka. Spotykamy przedstawiciela firmy PPH GLAN-GLIWA i po krótkiej pogawędce otrzymujemy w prezencie wirówki. Dopiero w domu dokładnie obejrzałem prezent i okazało się, że te wirówki mają nieznany mi patent. Otóż część korpusu znajduje się poniżej osi, co ma zapobiec skręcaniu żyłki i z tego powodu nie jest konieczne stosowanie np. agrafek z krętlikiem. Przy następnej okazji sprawdzę jak to działa.

ebe104aa327ff590m.jpg

Pogoda była słoneczna i zawiewało lekkim chłodkiem.

Brań niewiele. Dawid i boseib mieli kilka, ja jedno.

b749412c5a635247m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej zabezpiecza przed zaczepami

Łowisz, to masz praktyczną wiedzę.

Dzisiaj na stronie firmy doczytałem resztę zalet tej przynęty. Wygląda to obiecująco. Każda z wymienionych cech podnosi atrakcyjność wirówek. Osobiście dla mnie, jedną z ważniejszych cech, jest jednak możliwość wiązania bezpośrednio żyłkę do przynęty omijając dodatkowe straszaki w postaci agrafek. Ze skręcaniem żyłki też miewam problemy, może zawsze trafiam na złe gatunkowo. Jak byś mógł na pw napisać, jakie wzory na twoich wodach najlepiej się sprawują będę wdzięczny. Chodzi mi o jak najmniejszą gramaturę, pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe, zawsze mam problemy z odróżnieniem jazia od klenia ;-)

spike, spokojnie do niedawna również trapiły mnie rozterki CO TO Ja ZŁAPAŁEM ?? ;) Kleń czy Jaź ? Poszperałem w sieci po zdjęciach obydwu gatunków i już wszystko jasne :)

Poniżej pochwale się Płocią 32 cm złowioną na Odrze w okolicach Wrocławia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe, zawsze mam problemy z odróżnieniem jazia od klenia ;-)

nie są podobne:)

Z tym się nie zgodzę, z tego co wyczytałem różnią się płetwą odbytową, jeden ma wklęsłą drugi wypukłą...

całkiem podobny do klenia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.