Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak było dziś na rybach??? Kwiecień 2012


pawciobra

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W środę 18.04.2012r. pojechałem na rybki na zbiornik Poraj okręg Częstochowa.Łowiłem zestawem 5gr. z haczykiem nr.16 na gruncie 2,5m. metodą odległościową-to moja ulubiona metoda.Na haczyk zakładałem robaki i pinki zaprawione dipem ochotkowym.Miałem dość silny boczny wiatr z lewej strony.Złowiłem 31szt. płoci w przedziale 20-23cm.Łowiłem od 11 d

do 16:30.

http://img820.imageshack.us/img820/8176/zdjcie0057fe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że zaczelo się dziac :) kolego RTS sorka że nie odpisywałem ale byłęm w szwajcari ( zatrzymałęm się na chwilke pod elektrownią nad Renem widok piękny a rzeka jest niebieska a nieciemna jak wisłą ale moze dlatego ze to u ujscia gor.. jak nastepnym razem tam bede to musze zabrac wedki i zrobic zdjecia) a te leszczyki to na pinke wziely 3 i na made jeden jednego tam nie mam bo kolega podiniosl go na przyponie z wody :D zanęta traper rzeka lub feeder specjal z gliną rzeczną i 250 ml pinek oraz pol paczki kleju lorpio...metoda oczywiscie DS.. juz nie moge sie doczekac jak rusze w niedziele jak cos trafie to moze zrobie kilka zdjec jak nie zapomne aparatu pozdrowka dla wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wyjazd nad Odrę zakończył sie wynikiem w postaci kilku jazi, największy 47cm, kleń 47cm, płoć 36cm. Do tego kilka mniejszych płotek i okoń.

Ryby skubały podczas deszczu, brania niezbyt efektowne :wink:.

Ogólnie wyjazd zaliczony pozytywnie pod względem ryb, wszystkie ryby pływają nadal w Odrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wyjazd nad Odrę zakończył sie wynikiem w postaci kilku jazi, największy 47cm, kleń 47cm, płoć 36cm. Do tego kilka mniejszych płotek i okoń.

Ryby skubały podczas deszczu, brania niezbyt efektowne :wink:.

Ogólnie wyjazd zaliczony pozytywnie pod względem ryb, wszystkie ryby pływają nadal w Odrze.

Kiedy widzę i czytam takie posty bez zdjęć aż nie dowierzam, że takie okazy złowiłeś, i że nadal pływają. Jednak wole jak są dodawane zdjęcia : X Ale i tak gratulacje jeśli piszesz prawdę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem zawody rozpoczęcia sezonu na jeziorze Rusałka, mój wynik to 1260 9 miejsce, I miejsce to 4kg, a już III to ~1800. Brania na ochotke+pinka, brania bardzo delikatne, nawet na spławiku 1gr.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pierwszy wypad w sezonie, feder i Odra ... 13-18 zero brań, nie widziałem nawet ryby wyskakującej nad wodę ... silny zachodni wiatr szarpał wędkami, do tego zauważyłem że poziom Odry bardzo się podnosił ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotni wypad na kanał powodziowy Odry we Wrocławiu w godzinach 13-19.

Jak na tyle czasu to efekty marne: dwie płocie ok 25 cm., klenik 40cm, mały jazik i 2 małe leszczaki.

Metoda DS + białe robaczki.

Na 6 łowiących każdy coś tam złapał i to nawet ładne jazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzis rzeka narew od godziny 4.30 do 9.30 we trzech trzy sztuki leszcza na DS takie kolo 30cm nie za bardzo z braniami niewiem mote to spowodowane wczorajsza burza a morze poprostu leszcz wszedl w tarlo niewiem.jutro wybieram sie na lowisko specjalne naaszego kola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro kontynuuje dzieło,od wtorku cisne na Odrze na leszcze,trafil się tylko Jaź,wczoraj nocka i nic nawet brania,co jest do h... ?inni zawsze cos ciągną a ja nic,załamka :cry: ,jutro ostatni wyjazd i robie sobie przerwe :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.