Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wisła w Krakowie


Gość Holik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Michcio masz dobrą pamięć :wink: 21 kleni + 10 okoni = 31 ryb :shock:

Ja 6-7 sztuk to zapamiętam ale jak jest tego wiecej to juz nie :mrgreen:

Dawno tyle nie złowiłem choć zdarzało się przy karpiowaniu. U mnie liczenie wyglądało bardzo podobnie 1...2....3....4....5...6... w pi...du ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tamtego dnia liczyliśmy z kumplem. Jemu się nie chciało liczyć już od 10 ryby, a ja skrzętnie liczyłem i wynik baaardzo fajny :)

@loolekk, tak, wsyztsko na Wiśle w Krakowie :) Polecam chodzić i szukać! Na pierwszy rzut oka może się wydawać że są pustki, ale jak się już trafi to.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przezylem dzia kilka minut ostrego zarcia. Stojac w jednym miejscu zaliczylem kilkanascie bran, co rzut mialem kontakt. Z czego kilka po kolei zakonczylo sie sandaczem "do reki". Dzis tez trafilem najwiekszego w tym roku. Cale, oszalamiajace 49cm. Mam nadzieje, ze podrosnie i w przyszlym roki bedzie tlusciutkim piecdziesiatakiem z plusem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem od lokalnych o doniesieniach jakoby mieli tablice przesunąć, bo zdarzają sie sytuacje paradoksalne, np. jeden ze strażników podszedł do grunciarzy łowiących w prawo od tablicy i chciał wlepić im mandat tłumacząc, że tablica na drugim brzegu jest przesunięta bardziej w dół rzeki i granica idzie po skosie... chciałbym się tylko upewnić czy informacja o przesunięciu tablicy jest prawdziwa. Poza tym tablica to już tylko z tablicą ma wspólną tylko nazwe, w tej chwili to krzywy wmurowany w glebe metalowy pręt z całkowicie zniszczonym napisem.

PS: Panie lars nie zioń Pan tak nienawiścią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tej drugiej tablicy/słupka co jest od strony kujaw nie widać za cholerę. W ogóle to jest słaby pomysł żeby ustawiać tablicę na wyspie głęboko za drzewami. Więc ludzie odnoszą się tylko do tego widocznego słupka.

Sąd sprawy umarza przy takim oznakowaniu.

Nie mniej jednak Davly, człowiek z PSR mówił mi kiedyś że tablice od przyszłego roku mają być przesunięte tak żeby szły wzdłuż tego ostatniego przelewu kamienistego (wiesz którego), żeby nie było dyskusji.

Ale czy faktycznie tak zrobią to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie sobie Uchwały ZO http://www.pzw.org.pl/29//cms/8627/uchwaly_2012

Jest wiele zmian co prawda nie dotyczących Przewozu, ale likwidacja C&R o który walczyliśmy jako Klub Przyjaciół Szreniawy to już paranoja. Ręce opadają. Dobrze że już Wybory. U mnie w kole w grudniu i liczymy na zmianę warty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.