Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach ? Wrzesień 2012


DAWID

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 212
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Weekendowe tourne za bolkiem w różnych miejscach,w nogach trochę kilometrów.Ale udało się jeszcze coś z powierzchni trafić w sumie kilka "chlapaków" i po krótkim holu spinka ok.70cm.Coraz głębiej schodzą bolki i coraz trudniej je złowić

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/68524c58e7e18ee9.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takim szczupaczkiem 54 cm wstyd mi by sie było pochwalic !

Bez sesnu, czemu wstyd? Wstyd to wyśmiewać wędkujących z mniejszym doświadczeniem czy podobne zachowania. Cieszyć się małym sukcesem.... to nie wstyd

Wstyd to kraść a nie wkleić zdjęcie wymiarowej ryby. Codziennie metrowce nie biorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ten bolek miał?

Ponad 60siąt - ani jeden się nie chlapnął przez całe popołudnie, ten wziął na napływie na metrowej wodzie.

Dziś szybciutki rekonesans na Wiórach w świętokrzyskim, no i....... nic się nie dzieje, przynajmniej z brzegu;)

wojtt gratki życiówki, jak ten lechor wogóle pobiera pokarm?! z takim brzuchem... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś próbowałem odczarować Wisłę. Tylko jedno branie i szczupacze zęby jako pamiątka na gumie :P Tak więc nadal królowa pozostaje zaczarowana.

Za to kolega pokazał mi jak się łapie i podbierałem mu sandaczyka 92 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jakoś dawno tu nie zaglądałem.....

od 25-08 do 09-09 przebywałem na urlopie w okolicach Szczecinka, udało mi się złowić kilkadziesiąt szczupaczków i szczupaków na spinning (około 10 wymiarowych) w tym jeden na zdjęciu 70cm 2,5kg oraz trochę płoci, wzdręg i okoni

pozdrowienia dla wszystkich łowiących :smile:

e0b432f89abf85fcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wyniki na naszej pięknej Warcie?

Ja wczoraj wybrałem się w końcu od dawien dawna nad rzekę, od 18 do 22, wpierw dopóki coś widać na dworze, porzucałem spiningiem dosłownie parenaście minut i to wystarczyło aby na 9cm różową gumę Mikado Fishunter tuż pod nogami uderzył szczubel, zrobił 2 świece nad wodę i się spiął.. określiliśmy go z kumplem na ~50cm. Po zmroku wyrzuciłem zestaw na spławik, kumpel na grunt i skończyło się na tym, że podbierałem mu suma 42cm, wziął uwaga na pęczek białych :cool:

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wypad na pobliskie stare koryto czego efektem były 3szczupaki w okolicach 45-53cm oraz kilka uderzeń o dziwo wszystkie brania z opadu (dopiero uczę się tej metody ale coraz bardziej mnie to wciąga) lecz to nie szczupaki przysporzyły mi najwięcej emocji, miałem się już zwijać mówię sobie ostatnie 10rzutów ok 1,2,3 i w 4 rzucie z opadu nad samym dnem potężne uderzenie szybkie zacięcie dźwięk hamulca czuć że to coś większego 10sek walki i luz, ryba spięła się ściągam gumę i lekko nie dowierzam pierwszy raz widziałem takie ślady walki, dziesiątki,setki malutkich nacięć na grzbiecie gumy to na 99% nie był atak szczupaka podejrzewam suma ale nie jestem pewien, u was też Panowie przez ostatnie 2tyg można zaobserwować wzmożoną aktywność drapieżników bo ja przez ostatnie 2tyg z wody nie schodzę o "kiju" zawsze jakiś wymiar się trafi

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie wędkowanie z łodzi. Nie powiem przyjemne , ale znowu bez silnika bo przywieźli nam akumulator do silnik , który miał prawie półtora roku a jak na akumulator żelowy to bardzo stary , więc go oddaliśmy chcieli dać nam roczny ale też się nie zgodziliśmy. Więc pływanie przy brzegu bez silnika. Wszyscy kolo nas na zero .My też ojciec miał jednego okonia ok. 40cm ale brat bawił się wiosłem i go spiął.

Za tydzień powtórka , mam nadzieje ,że już z silnikiem. Swoja droga doszedłem do wniosku ,że nawet na Romanie łowienie w trojkę to lekki problem a w czwórkę to koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tle innych portali wędkarskich wypadamy naprawdę słabo :???:

I nie chodzi tu tylko o zdjęcia :cry:

Rzeczywiście w obliczu ewentualnej inwazji obcych na naszą planetę jesteśmy prawdopodobnie gorzej do tego przygotowani od innych portali... :cry:

Ale nie przejmujcie się, ja to olewam od lat. Może obcy wylądują gdzie indziej.

A teraz, wracając do tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wtorek 18 września.Pojechałem na to samo łowisko,gdzie byłem w piątek 14-go.Wszystkie miejsca zajęte oprócz jednego,a tam grunt 1,5 metra.No ale co robić,trzeba próbować.

I co? Samemu trudno było mi uwierzyć,ale złowiłem 64 szt.płoci 20 do 30 cm.Łowiłem odległościówką z zestawem 4 gr. i haczykiem nr. 14 na robaki zaprawione dipem ochotkowym ok. 15 m. od brzegu. W zanęcie miałem parzoną pinkę i gotowane konopie.To mój najlepszy wynik w tym sezonie.Łowiłem od 11 do 17:30.

To moje rybki

zdjcie0250u.jpg

Uploaded with ImageShack.us

i miejsce,w którym łowiłem

zdjcie0248o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Miałem też rzuconego Feederka,ale złapała się tylko jedna płotka i to mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie mogłem nic ponad kreskę złowić. Może wreszcie nadchodzą lepsze czasy. Ciekawostka taka, że kilka sandaczy wzięło z powierzchni Odry. Przynęty, gumy i woblery prowadzone pod bolenia dość szybko i brania były w znacznej odległości w nurcie, gdzie głębokość jest +/- 5m. Dzisiejszy szczupaczek niezamierzony przyłów.

cf6f3baeec1ae73e.jpg0374f2888749a37a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.