Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak było dziś na rybach? Luty 2013r.


Winko

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 147
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wczorajszy wypad na pstrąga. Niestety zerowy wynik. Ale super spacer na świeżym powietrzu:)

super rzeka u nas niestety takich nie ma...

ale ciurki też mają swój klimacik.

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

niestety nawet na takie kilery nic się nie chciało skusić

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Gobio Gobio na tej rzeczce to tylko srebny DAM w zielone kropki :grin: Jeśli to Dłubnia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dla odmiany z Tatą uderzyliśmy na nizinny odcinek pewnej małej rzeczki. Zawsze o tej porze łowiliśmy tam jakieś rybki, więc postanowiliśmy sprawdzić. Nie zawiedliśmy się, złowiliśmy 4 ladne ryby. Rybki żerowały godzine, na początku łowienia nic, później przez krótki czas 4 ryby. Zero zmarnowanych brań, rybki brały na małe wahadełka.

65570256.jpg

47440552.jpg

sam0830l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne rybki panowie, gratulacje.

--------------------------------------------

Okolice Wrocławia i woda nr 426. Zaczęło prószyć śniegiem, to wygnało mnie nad wodę.

W takiej scenerii, gdy wszystkie mankamenty śnieżna pierzyna zakrywa ciężko usiedzieć w domu.

1cd31a4b809469b3m.jpg 4344e152baa2cf13m.jpg 536a81c6e744f468m.jpg

Żeby nie zmarznąć na kość, to więcej się chodzi. To dobra rozgrzewka do krótkich przystanków,

by obłowić ciekawsze i dostępne fragmenty rzeki.

Może następnym razem jakiś klenik skusi się na woblerka.

152332e14bcff685m.jpg c2a1771edeb58b99m.jpg eebb2ccc2cf18b06m.jpg 6ea290b1ca4c951em.jpg

A żeby dzień nie minął tak "różowo", to powrót sprowadził mnie (i nie tylko) do rzeczywistości.

17km w dwie godziny. Tyle trwał powrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"17km w dwie godziny. Tyle trwał powrót" to nie jednego sprowadziło by na ziemie :mrgreen:

No tak, jak bym tego dokonał w takich warunkach z tzw. "buta", to byłby dla mnie sukces. I jęzor miałbym pewnie po kolana, i gleba pewna. To był sukces w innej kategorii, kategorii jazdy po lodzie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś krótki spacer po rzece oraz dwie miarowe kropki:

dsc0016wg.jpg

oraz 40tak.

dsc0024hs.jpg

Woda krystalicznie czysta i jak widać po wyglądzie ryb nie za wiele pokarmu dla nich teraz znajduje się w wodzie :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

Winko tak z innej beczki zapytam,przegladalem dzisiaj nowy katalog dragona i chyba dostrzeglem cie na ktorej stronie,mam racje? :mrgreen:

Ps.dzisiaj odra za leszczem na zero niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak po za tematem Ty jesteś jakimś konsultantem Dragon czy coś w tym stylu? :roll:

To nie pierwszy i pewnie nie ostatni kolega udzielający się na haczyku, który znalazł się w katalogu dragona. Jak zaczniemy łowić tak jak kolega Winko to dragon sam się do nas zgłosi :D hehe

Ja już nie mogę wysiedzieć w domu. Karta dawno opłacona ale rybkowanie pewnie zacznę od byczków z początkiem marca bo póki co nie zapowiada się na ocieplenie.

Winko, graty dla Ciebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.