Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak było dziś na rybkach? Marzec 2013


Booseib

Rekomendowane odpowiedzi

hehe nieźle ;), następna relacja bedzie zapewne DAWIDA napisana 12-to zgłoskowcem, z rymami przeplatanymi o pieknym pstrągu ponad 60 który zerwał ulubioną przynętę i nie weźmie nic do pyska przez najbliższy rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 190
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Byłem dzisiaj od 7 do 13ej,wynik 34 okonie,1szt 27cm,5 szt 20 cm reszta od 10-17cm na spina łowiłem 5 godz,1 godz na spławik za jaziem, ale złowiłem tylko kilka krąpików ok.10cm.

Rano u mnie na 6 pietrze o 6.15 było -8,niżej na pewno było chłodniej.Od 10ej bardzo ciepło było.

Dołączam fotki największego.Brzuszek miał napęczniały.

Pozdrawiam

bc2bee0089cc90cam.jpg

fde3d2b6b0444c7fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macko, nie mam talentu do wierszy :grin:

Brałem udział dzisiaj w Grand Prix muchowym, odbywały sie oczywiscie na żywej rybie. Na 30 kilku zawodników tylko 5 ryb, największa 47cm. Strasznie zimno , woda zimna, słabe warunki na muche, ja nie mialem kontaktu z pstrągiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Basia

Wczoraj od rana z bratem wędkowaliśmy w okolicach Ciężkowic na Białej , w sumie od 9 do 13 , efektem 4 godzinnego wędkowania było 9 potoków i 4 szczupaki.

2 szczupaczki poniżej wymiaru i 3 pstragi.

Wędkarz łowiący koło nas przy bracie złapał 2 takie w okolicach 25cm pstrążki i zabrał ze sobą , bo mówi że mu wolno.

Tak własnie jest nad wodą.

W sumie kolacja udana .

Polecam pstraga duszonego w papryce z dodatkiem chili. :razz::razz:

Niestety nie udało mi się nakłonić brata do wypuszczenia szczupaków :cry::cry: które też poszły w marynate :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia ten twój tekst to ŻENADA :evil:

Dokładnie, a potem dziwią się, że ryby nie biorą. Nie biorą bo ich nie ma skoro każdy to co złapie zabiera ze sobą...

A jeśli tak się stało to nie rozumiem po co chwalić się tym na forum. Co innego jeśli faktycznie ktoś weźmie sobie raz na jakiś czas parę ryb, ale nie ***** szczupaka w marcu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam nie odpowiadać Basi zwykły troll, wyjdzie nie potrzebna dyskusja. O tym że ma okres ochronny szczupak każdy wie ale ich tam takie rzeczy mało obchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno się kasować takich postów ?? Dzisiaj spacer za kleniem na podkrakowskiej rzeczce, niestety bez kontaktu, widziałem pare kleników, ale same małe sztuki. Trzeba poczekać na ocieplenie, wtedy sie ruszą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post zostanie jako przykład. Przykład tego, że i tutaj od czasu do czasu zdarza się, że ktoś zdecydowanie pomylił fora.

Co się tu powinno a co nie jest wyraźnie w regulaminie tego forum. Tym samy przy takich sytuacjach polecam wziąć przykład z DAWIDA. Bo ani ja ani moderatorzy nie musimy tu siedzieć 24h na dobę a nasz prywatny czas jaki tu poświęcamy to nasza sprawa oraz kiedy i ile. Stąd co niektórym tak jak dzisiaj się tu zdarzyło, którzy wobec nas przy takiej okazji dodatkowo mają jeszcze jakieś formy roszczeniowe. Sugeruję zachować je dla siebie a uwagi kierować w odpowiednim na forum do tego dziale. Bo w najlepszym razie będę traktował je jako posty nie na temat.

I wracając do tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie w czas ale w czwartek 21 wybrałem się po raz pierwszy w sezonie na Wkrę z kleniowym spinningiem, niestety na ryby jeszcze za zimno, zero kontaktu, nawet wzrokowego.

Odcinek od kościoła w Pomiechówku do ujścia rzeki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mizeria jakiej dawno nie było,7 brań i tylko 6 okonków 10-15cm.Machałem od 7.40 do 10ej,spławikowcy i feederowcy ,też bardzo słabo,małe krapiki tylko.

Jak mówił mój znajomy fragles-"nie zawsze musi być kawior".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nad rzeką prawdziwy dzień dziecka ;) 4 piękne ryby na brzegu, 3 udało się sfocić, jedna nie chciała zapozować. Oprócz tego 2 piękne ryby po szaleńczych odjazdach odpięły się, ale znam już ich adres ;)

Najmniejsza wzięła na jiga z ogonu lisa, kolor zielony, 3 gramowa głowka.

58441969.jpg

Następna najpiękniej ubarwiona uderzyła w moje standardowe czarne "koko".

24987983.jpg

73137411.jpg

Największa z wyjętych uderzyła na białego twisterka, odczepionego pół godziny wcześniej z drzewa :)

48195651.jpg

Wszystkie rybki pływają, dalej, chyba nigdy nie zrozumiem jak można zabić tak piękną i sportową rybe ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

szacuneczek DAWID !! Piękne ryby, podzielam zdanie - żal zabierać tak piękne ryby ich miejsce jest w rzece...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAWID, łowisz fajne ryby. Twoje efekty działają jak dopalacze, trudno usiedzieć w domu, gratulacje!

Dokładnie to samo chciałem napisać, ale widzę, że takie foty nie tylko na mnie tak działają. :wink:

DAWID gratulacje PIĘKNE ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.