Skocz do zawartości
Dragon

Użytkownicy o użytkownikach, czyli kłótnie i spory na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartosz
Na to forum już raczej nie zaglądne
dlatego postanowiłem się z niego wycofać

Oczywiście koledzy nikt Was tu nie zatrzymuje, jednak Wasz staż na forum nie pozwolił Wam jeszcze przeżyć okresu zimowego na forum więc nie wiecie, że taki okres przejściowy podczas zimy (martwego sezonu dla wielu z nas) jest naturalny. Więc radzę Wam, żebyście się najpierw dobrze zastanowili zanim podejmiecie jakieś decyzje. Pozdrowienia od NIENORMALNEGO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 890
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość wobler129

Nie no może troszkę przesadziłem z tą nienormalnością. Ale tak jakoś mi się napisało. Ale postanowiłem już...

więc pozdrawiam i tych normalnych i tych nienormalnych a uwierzcie mi, że są tutaj tacy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i najważniejsze to to, że chyba tylko Michał i Papinos byli z tego forum normalni... i z nimi utrzymuję kontakty... a reszta?! No niby "wędkarze" :lol: Trochę mnie to śmieszy...

Taaaa kolejny co to pojechal wszystkim tym razem

To jakis chyba taki wirus w powietrzu krazy

Czegos wiecej sie mimo wszystko Macku spowdziewalem po tobie

No coz zycie to "nie je bajka" - kolejne rozczarowanie

Nikt nikogo do niczego nie zmusza ale wychowanie wymaga kultury

Kiedys Macku moze to zrozumiesz

Pozdrowienia od Nienormalnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to forum już raczej nie zaglądne ( nie tylko ja jednyny )...

straszysz czy obiecujesz?

A i najważniejsze to to, że chyba tylko Michał i Papinos byli z tego forum normalni...

no cóż, skoro wszyscy jesteśmy nienormalni a tylko 3 osoby są normalne to coś to znaczy :lol:

No niby "wędkarze" :lol: Trochę mnie to śmieszy...

bez komentarza dzieciaku, bez komentarza...

Oczywiście koledzy nikt Was tu nie zatrzymuje,

podpisuję się wszystkimi czterema... jakoś zanim dołączyli było normalnie i karniaki się nie sypały

i jako NIENORMALNA też pozdrawiam

a moze i jako frajerka

Rany Boskie, co tu sie dzieje? Ja wiem, że to tylko wynik wystąpienia kilku pieniaczy, ale niesmak pozostaje jak jasny gwint :roll:

Nic - w Poznaniu odreaguje... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

I jak tu się powstrzymać od komentarza

@ Sheryf - niewątpliwie człowiek który ma problem ale z sobą samym

@ Wobler129 -niewątpliwie człowiek który będzie miał problem z sobą samym

Jest tylko jedna różnica : jeden już tego nie zmieni ale drugi ma jeszcze szanse nad sobą popracować.

John

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze ,że jesteśmy w Polsce a nie w Szwajcarii . :mrgreen:

I jak to dobrze , że zaglądam tu nie codziennie tylko co parę dni .

Oby wiosna przyszła szybko i niektóre osoby odeszły od komputerów , przewietrzywszy sobie główki z wędkami nad wodą .

Ludzie więcej luzu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiedzcie, jak tu Was samych zostawić na kilka godzin :mrgreen:

Wiecie co, wstyd mi troszkę za Was. Tutaj stane w obronie Sherifa. Tyle wiedzy co on wlał na to forum w tak krótkim czasie ... nie widze nikogo równego. Faktem jest, że jest troszkę zadziorny, ale każdy z nas ma coś za pazurami i gorsze lub lepsze dni ;)

Całkowicie rozumię Sherifa, bo żyły z siebie wypruwa, by jak najwięcej Wam przekazać, opisy jak ... sorki ... dla debili, fotki, gotowce i podpowiedzi typu ... którą drogą podążać, by nie błądzić, a w prosty sposób dojść do celu.

Walnijcie sie w pierś i powiedzcie sami przed sobą ... moje posty, to sama esencja tematu wędkarskiego.

90% z Was pisze o rzeczach załyszanych, wyczytanych itp, nic z autopsji :twisted: Jeśli znacie jakiegoś "knifa", tajemnice wędkarską, która jest skuteczna nad wodą ... milczycie jak grób, bo po co zdradzać coś, do czego sami latami dochodziliście :roll: Jak zdradzę, to inni będa mieli łatwiznę i mogą wyłapać "moje" ryby.

To jest sposób myślenia większości z Was ... dla mnie wszystko, a ja ... a ja Wan nic nie powiem, bo po co macie znac to i owo.

Zresztą ... osoby, które "zdradziły" swe tajemnice niech podniosą ręce - odezwą się!!! Prosze bardzo!!! Ile ich będzie??? 5 osób??? A może 10??? No, niech będzie 15!!! A zobaczcie, ile nas jest na forum!!! :twisted::twisted::twisted:

A to co napisał Sherif (patrz cytat), niech Wam da do myslenia, zanim ponownie w tym temcie zabierzecie głos

Do krytyki jest wielu tylko pisania nie ma komu na konkret temat. Ja zawsze piszę to co wiem nie z drugiej ręki tylko to co wiem osobiście lub to co sam przerobiłem na zawodach.

I proponuję uszanować chęć dzielenia się z Wami swoimi doświadczeniami, które jak widac po postach, wykorzystujecie bezwzględnie!!!

Przyznam się Wam, że był okres na tym forum, że miałem ochotę identycznie jak Sherif się zachować ... olać to!!! A wiecie dla czego? Bo człowiek z siebie żyły pruje by Wam coś przekazać, a Wy ... o pomnikach coś tam gadacie :roll:

Czy to w/g Was jest OK? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znacie jakiegoś "knifa", tajemnice wędkarską, która jest skuteczna nad wodą ... milczycie jak grób, bo po co zdradzać coś, do czego sami latami dochodziliście Jak zdradzę, to inni będa mieli łatwiznę i mogą wyłapać "moje" ryby.
Przyznam się Wam, że był okres na tym forum, że miałem ochotę identycznie jak Sherif się zachować ...
Chyba Ci się shogun_zag, coś pomieszało! Może przeczytaj jeszcze raz od początku o co chodziło albo olej to - jak wolisz.
Czy to w/g Was jest OK?

Wszystko OK! Jak sam kiedyś napisałeś - luz ma być! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurka blada Shogun, ja wszystko rozumiem, ale skoro wymagamy kultury od młodych, to tym bardziej powinniśmy od tych starszych z doświadczeniem co nie?

Bo do jasnej anielki, ja rozumiem że Sheryf mógł się wpienić - pytanie czym, skoro o atraktorach spożywczych od cukierników nikt nie miał z nas pojęcia - dlatego się nie odzywał.

Ale jak czytam, że jestem określona przez Sheryfa frajerką bo g... umiem (tak, tak zwracał się również do pań - jest nas chyba 3 na forum, z czego ja się najwięcej udzielam)

a przez woblera że jestem nienormalna - no to wybacz ale TAKIE zachowanie jest poniżej krytyki, i w tym momencie mało mnie obchodzi jaką kto ma wiedzę, zwłaszcza, że z abc woblerarstwa nie korzystam i nie mam zamiaru korzystać.

Także nie mów, że czerpię wiedzę z niego pełnymi garściami, a potem Bóg wie o co się wściekam. Nie życzę sobie czytać postów gdzie ja i moi kumple po kiju są wyzywani od debili, frajerów czy innych nienormalnych.

No na litość najwyzszego - to chyba nie tędy droga co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Źle to trochę mi wyszło. Jak już pisałem komuś na Priva moim zdaniem jestem wporządku chłopak. Źle to ująłem. Nienormalnych jest tak naprawde kilka osób. Źle mi wyszło mój błąd najpisałem co uważałem. Tylko znowu napisze źle to wyszło. Do tych którzy napisali pozdro od nienormalnego się akurat to nietyczyło. Naprawde źle to ująłem i przepraszam.

Może czasem zaglądne jeszcze na forum. Jeszcze raz sorki i naprawde tyczyło się to tylko do paru osób.

pozdrawiam

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Ci się shogun_zag, coś pomieszało!

Nic mi sie nie pomieszało. Jestem zdrów na ciele i umyśle i nie pisz tak do mnie, OK?

od debili

To jest mój tekst i nie używaj wybiórczo słów. Proponuje czytać uważnie, bo kolejna osoba cacytuje Cię i wyjdzie, że Was zwyzywałem od debili :cool:

Fakt, że Sherif przegiął, ale nie wiem, jak ja bym sie zachował po takich tekstach Andiego. Ja go doskonale rozumię, a Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szogun ja cie prosze zamknij ten temat juz ok :cool:

Bo zaraz sobie do gardel skoczycie

Zrob tak jak bylo z klusownikami - na dzien lub dwa do ostygniecia glow

Bo zaraz sobie do gardel skoczycie

Ladnie prosze o chwilowe zblokowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek napisał/a:

Chyba Ci się shogun_zag, coś pomieszało!

Nic mi sie nie pomieszało. Jestem zdrów na ciele i umyśle i nie pisz tak do mnie, OK?

Kurde jaka fajna atmosfera, ale Shogun to zabrzmialo jak grozba w strone Tomaszka- autentyko :-) " Nie mow tak do mnie" to zabrzmialo naprawde ostro i tak jak dowcpino-dziecinne teksty woblera, czy pieniaczo-obnazajace teksty szeyfa nie zrobily na mnie wrazenia, to ten Twoj tekst zabrzmial najmocniej i najbardziej powaznie :shock::o:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Nie mow tak do mnie" to zabrzmialo naprawde ostro i tak jak dowcpino-dziecinne teksty woblera

No i widzisz shogun_zag, a co ja napisałem niestosownego? Że Ci się pomieszało? Tak właśnie uważam - w jakiś sposób identyfikujesz się z sheryf 3 bo obaj jesteście fachury i nigdy ale to nigdy nie piszecie o "zasłyszanych" rzeczach tylko zawsze i wyłącznie swoje bite doświadczenia. No i chwała Wam za to - ale forum ma to do siebie że wyrażać można również swoje subiektywne oceny, sympatie i informacje zasłyszane. W tym tkwi potęga forów dyskusyjnych że dają różnorodność informacji - a każdy sam musi już wyciągnąć z tego co dla niego. Pomniejsz swoje ego shogun_zag, ono nigdy nie jest dobrym mentorem. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak wkleję, żeby nie było, że tchórzę przed wyrażeniem swojej opinii

nikt tu nie ma monopolu na prawdę, więc jeżeli gdzieś tam nie mam racji to jest to moje zdanie i moje odczucia

Proponuje czytać uważnie, bo kolejna osoba cacytuje Cię i wyjdzie, że Was zwyzywałem od debili :cool:

tego nie powiedziałam, wyolbrzymiasz w tym momencie

Fakt, że Sherif przegiął, ale nie wiem, jak ja bym sie zachował po takich tekstach Andiego. Ja go doskonale rozumię, a Ty?

a cóż tak strasznego powiedział Andi, bo jakoś nie wyłowiłam??? że wstawił tą emotkę z palcami w twarzy? ;) a co nie miał racji po tym? :

Nie chcę uczyć podstaw tylko iść dalej. A tu widać ze szkoła średnia się kłania lub zainteresowania są slabe w tej dzedzinie. Jak na raie wszyscy fafarachy od zanęt a nikt podstaw nie zna.

to Sherif zaczął od fafarachów czy czego tam, a Andi tylko sie wkurzył.

Generalnie w całosci chodzi o to, że nikt nie zdążył odpisać w temacie o aromatach, a juz wszyscy w mniemaniu Sherifa są niedoukami, i od tego sie zaczęło.

Ręce mi odpadły po prostu i się poczułam bezsilna, ale widzę, że Ty nie dostrzegasz meritum sprawy.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie dla czego? Bo człowiek z siebie żyły pruje by Wam coś przekazać, a Wy ... o pomnikach coś tam gadacie

Przeczytaj uważnie tego posta:

Mam wrażenie, że same magistrzy, inżynierzy lub inne profesje zaglądają na to forum. Zadam to pytanie w innym temacie. Bo nie sądzę, że nikt nic nie wie. A jak nie wie to tylko myśleć że w tym kraju margines wie więcej niż inżyniery. Tyle prostych pytań zadalem nie tylko w tym temacie a nikt nic nie odpowiada i czeka na gotową odpowiedź.

Panowie i Panie wstyd.

Nie chcę uczyć podstaw tylko iść dalej. A tu widać ze szkoła średnia się kłania lub zainteresowania są slabe w tej dzedzinie. Jak na raie wszyscy fafarachy od zanęt a nikt podstaw nie zna. Aż słow mi brak….

Nastąpił on 2 godziny po tym poście

kiedyś, ale to kiedyś kupowałem kisiel np. truskawkowy, a efekty były jakie były, ale były, nie można ich porównywać teraz do dzisiejszych warunków, ponieważ presja wędkarska jest co najmniej o 70% większa,a i rybostan nie ten co kiedyś

W między czasie nikt się nie wypowiedział :!::shock: Czy to jest reakcja na posta Andiego?

Wiele osób udziela się często na forum jak umie. Nie oczekując przy tym co 5 minut słów uwielbienia. Ja sam poświęcam sporo czasu wstawiając dość często zdjęcia, opisy i starając się aktywnie uczetstniczyć w życiu forum. Może nie dorównuje kolegom sheryfa z pierwszej 30, ale co wiem to staram się przekazać innym nie oczekując nic w zamian.

Gość wrzucił temat i za chwilę świruje mentora wyzywając innych od nieuków......

Być może jak zaglądasz na forum raz dziennie może to wyglądać trochę inaczej, ale jak mówię te reakcje kolegów, którzy byli wtedy on-line nie są przypadkowe. Mnie osobiście zabolały słowa naszego kolegi bo za takiego go uważałem (jak zresztą wszystkich na forum). Sheryf jest napewno wartościowym człowiekiem i świetnym wędkarzem, ale to nie upoważnia go do tego co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@ All

Przerabialiśmy ten temat z @ Sherif już parę miesięcy wstecz , było podobnie obraził sie i tak się skończyło.

@ Shogun

Myślę że trochę przegiołeś przysłowiową ....... .

John

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@ P

bałwan

1. «figura ze śniegu»

2. obraźl. «o człowieku ograniczonym»

3. «spieniona fala morska»

4. «posąg bożka pogańskiego»

5. łow. «wypchany cietrzew lub jego podobizna, używane do przywabiania cietrzewi na strzał»

do wyboru

John

A wracając do tematu:

Użytkownicy o użytkownikach, czyli kłótnie i spory na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P bezsensem jest uciszanie, bo od tego jest ten temat, żeby wylać żółć i powiedzieć co komu na wątrobie leży...

od razu wiadomo co jest w srodku, więc jak ktoś nie chce brać udziału/czytać kłótni nie bedzie wchodził :)

i uważam, że zamiast dawać upust na innych tematach własnie tu powinno sie w takich sprawach pisać, więc nie uciszajmy się wzajmnie tylko jak ktoś coś ma do powiedzenia to bardzo proszę... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz
A wracając do tematu:

Użytkownicy o użytkownikach, czyli kłótnie i spory na forum

Tego właśnie dotyczy temat i uważam, że zamknięcie go to przejaw cenzury. Dlatego ignoruję nazywanie mnie bałwanem i piszę co ja o tym myślę (to jest zadanie forum).

Walnijcie sie w pierś i powiedzcie sami przed sobą ... moje posty, to sama esencja tematu wędkarskiego.

90% z Was pisze o rzeczach załyszanych, wyczytanych itp, nic z autopsji :twisted: Jeśli znacie jakiegoś "knifa", tajemnice wędkarską, która jest skuteczna nad wodą ... milczycie jak grób, bo po co zdradzać coś, do czego sami latami dochodziliście :roll: Jak zdradzę, to inni będa mieli łatwiznę i mogą wyłapać "moje" ryby.

To jest sposób myślenia większości z Was ... dla mnie wszystko, a ja ... a ja Wan nic nie powiem, bo po co macie znac to i owo.

Zresztą ... osoby, które "zdradziły" swe tajemnice niech podniosą ręce - odezwą się!!! Prosze bardzo!!! Ile ich będzie??? 5 osób??? A może 10??? No, niech będzie 15!!! A zobaczcie, ile nas jest na forum!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Sorry shogun_zag, wiele już Ci wyjaśnił Tomaszek, ale ja też trochę dodam, może nawet trochę z autopsji.

Nikt nie mówi, że na forum ma być smam esencja wędkarstwa! Forum to nie tylko Ci, którzy są w czołówce tak jak by chciał to zdaje się widzieć Sherif3. To także wędkarze mojego pokroju, tacy którzy dopiero uczą się sztuki wędkarskiej, bądź łowią w wolnym czasie. Jak się mam nadzieję domyślasz, to że ktoś łowi 20 lat nie musi wcale znaczyć, że wie już na tyle dużo, by móc się dzielić tą wiedzą z innymi. A takich też jest sporo na forum - "łowię w wolnych chwilach". Nie oczekuj zatem, że wszyscy którzy piszą na forum będą pisywać całe artykuły pt. JAK ŁOWIĆ czy JAK ZROBIĆ WOBLERY. W wędkarstwie wiele do wymyślania, nam wędkarzom, nie pozostaje a przecież dublować tematów nikt nie będzie. Każdy pomaga na tyle na ile umie. Nie rozumiem Twoich zarzutów

Zresztą ... osoby, które "zdradziły" swe tajemnice niech podniosą ręce - odezwą się!!! Prosze bardzo!!! Ile ich będzie??? 5 osób??? A może 10??? No, niech będzie 15!!! A zobaczcie, ile nas jest na forum!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Ja sam nic nowego w stanie dodać nie jestem. Podobnie jak wielu Forumowiczów. Swoją drogą to na początku też byłeś bardziej "pomocny" niż przez ostatnie kilka miesięcy. A dlaczego? Pewnie właśnie dlatego, że o wędkarstwie nie można pisać bez przerwy i na okrągło jeśli nic się nie dzieje.

Sherif3 przegiął, pokazał (po raz kolejny) swoje przerośnięte ego, Ty zignorowałeś jego zachowanie i tym samym olałeś resztę forumowiczów.

Sorry że to piszę, nie ukrywam, że Twoje odpowiedzi wiele mi pomogły, ale nie oczekuj od każdego że wie tyle samo. Każdy pomaga jak może i nie oczekuje w zamian uwielbienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.