Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Użytkownicy o użytkownikach, czyli kłótnie i spory na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ na forum ludzie zainteresowani tematem wchodzą w poszukiwaniu informacji. Tolerowanie dezinformacji i zwykłych kłamstw na forum działa na jego szkodę. Obniża rangę. Ludzie nie mogą już ufać w to, co tam czytają, bo nikt nie zadaje sobie trudu żeby to jakoś sprawdzać.

Amen :cool:

Forum, to wiedza wynikająca z praktyki i niech tak zostanie, należy zatem przyjąć, że to, co tu pisze, to pewnik, czego bym sobie rzyczył. Faktem tez jest, że Tomaszek jest bardzo dociekliwy i kitu nie przyjmie, czego efekty znamy i to należy w nim cenić a nie ganić. Czepia się, ale wymusza to dalsze i dokładniejsze odpowiedzi z kozyścią dla nas :cool:

I jak powiedział Artech ... mam nadzieję, że od kwietnia ruszycie dupska od kompów, udacie się na ryby i zaczniecie pisac o rybach a nie ... :???: Rozumiemy się? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 890
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A i Madi nie będzie musiała:

Cytat:

I co robię? odznaczam jako przeczytane i wędruję najczęściej do działu: "przynęty".

A i moderatorom będzie łatwiej. Tego sobie i wam życzę.

Mam taką nadzieję oby to "przesilenie wiosenne" jak najszybciej się skończyło :wink: Oczywiście też wszystkim tego życzę :mrgreen:

Pozdrawiam

madi

a zajrzałam z ciekawości czy czasem ktoś mnie nie objechał :lol: no przecież rożnie może być zwłaszcza ostatnio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. mam nadzieję, że od kwietnia ruszycie dupska od kompów, udacie się na ryby i zaczniecie pisac o rybach a nie ... :???: Rozumiemy się? :cool:

Święta racja. Teraz jest czas skubania pierza a co za tym idzie i klachania i obgadywania sąsiadów których na tym skubaniu brak, bo na przykład ten sąsiad w tym czasie kradnie kurę temu co skubie pierze i tak dalej.

Faktem tez jest, że Tomaszek jest bardzo dociekliwy i kitu nie przyjmie, czego efekty znamy i to należy w nim cenić a nie ganić. Czepia się, ale wymusza to dalsze i dokładniejsze odpowiedzi z kozyścią dla nas :cool:

I to jest niezaprzeczalne i w czasie skubania pierza , połowów i prawdomówności userów. Kłamstwa i obłudy jest dość na co dzień i wkoło nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Tu nie ma nic do "śmiacia". Co prawda o tej porze ripperek Tomka jest troszkę ... wyrośnięty, ale jak sie woda nagrzeje
Ale sie nie nagrzała wiec po co te pierdoły piszesz :???::cool:

Pisać każdy może, nawet Ty Keri. Dalej tego nie będe komentował bo i po co :roll:

Upierdliwcom dopiszę, że nie za grzbiet
Wasze postawy wynikaja z "mody na paprochy"
Upierdliwcy zrozumieli aluzję
Gratulujemy haczykowi postawy Moderatorów :sad: Brawo.

Ale tego to za bardzo nie rozumie => mógł byś mi to Keri wytłumaczyć?

"Gratulujemy", czyli kto? Możesz sprecyzować?

Lubię jasne sytuacje i jeśli Ci coś na wątrobie leży, to tutaj to wywal z siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisać każdy może, nawet Ty Keri.
Wielkie dzięki ze nawet i ja mogę.
"Gratulujemy", czyli kto?
Ja podpisałem sie pod tym postem, liczba mnoga moich "gratulacji" wynika z ostatnich sytuacji na forum i komentarzy poczynań kadry moderującej to forum. Nie mam uprawnień do podawania personalia innych kolegów, którzy ostatnio wyrazili swoje zdanie.

Większość sporów, zaczepek, niezrozumiałych uwag jest autorstwem lub rozjątrzeniem sytuacji przez moderatora.

Jestem na tym forum juz parę dni i nigdy tak nie było jak ostatnio. Szkoda.

Szkoda tez ze niektórzy postępują jak "pies Pawłowa" - dlaczego? Bo chyba tak teraz wypada.

Nigdy nie uznawałem sie za specjalistę w jakiem dziale wędkarstwa, słucham, uczę sie i czasami nawet ja doradziłem i może nawet pomogłem.

jeśli Ci coś na wątrobie leży, to tutaj to wywal z siebie.
Z moją wątrobą jak i dwunastnicą wszystko dobrze ale dziękuję za troskę.

A boli mnie postępowanie wszechwiedzących Bogów tego forum. Jakie to postępowanie i czyje - to chyba proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A boli mnie postępowanie wszechwiedzących Bogów tego forum. Jakie to postępowanie i czyje - to chyba proste.

Rozumię, że chodzi Ci o mnie? Wyjaśniam, że nie jestem Bogiem tego forum i nigdy nie byłem.

Prosiłbym jednak, byś mi wyjscnił o co chodzi z tym postępowaniem, bo nadal nie rozumię. Co robię źle? Pewnie tak, zresztą jak każdy, kto cokowliek robi. Wskaż mi więc CO, a będe wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że keriemu w tamtym poście z jakiś powodów potencjometr wyskoczył a teraz już tylko w to brnie - nie ma chyba powodu keri, na forum wszystko jest gitarka.

nie jestem Bogiem tego forum

Ależ Zag - jesteś :mrgreen:

Co robię źle?

Za rzadko bywasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tu nie chodzi o personalne potyczki lecz o zasady zgodnie z regulaminem forum, pkt. 10.

Każdemu można nawtykać drugiemu, zwinąć ogon pod siebie i gra muzyka! Czy tak? Czy o to chodzi? Bądźmy odpowiedzialni za swe słowa pisane publicznie.

Keri, jeśli krytykujesz, OK, tylko teraz swą krytyką MUSISZ UZASADNIĆ, a Twoje stwierdzenie, że sprawa zokońcona, nie zamyka jej.

Nadal czekam na rzeczowe uzasadnienie Twej wypowiedzi.

Proszę również innych użytkowiników o nie zabieranie głosów w tym temacie do chwili zajęcia stanowiska przez Keri-ego w sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keri, jeśli krytykujesz, OK, tylko teraz swą krytyką MUSISZ UZASADNIĆ, a Twoje stwierdzenie, że sprawa zokońcona, nie zamyka jej.

Nadal czekam na rzeczowe uzasadnienie Twej wypowiedzi.

Niestety pojawia sie kolejna prowokacja :???: przykre.

Istnieje inna mozliwosc załatwienia sprawy nie wciągająca do np. takiej dyskusji http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=2890 która wnosi bardzo wiele w społecznosc wędkarską /czytaj społecznosc haczyka.pl/.

Każdemu można nawtykać drugiemu, zwinąć ogon pod siebie i gra muzyka!
Muzyka nie gra juz od dłuższego czasu i nie mowie tu o relacji keri-shogun_zag,

Tak wiec

zgodnie z regulaminem forum, pkt. 10.
Wyjaśniam sprawę.

powodem mego uniesienia albo jak nazwał to

potencjometr wyskoczył
i nie koniecznie chce w to brnąc. było wg mnie kontrowersyjne zabranie głosu w temacie
keri napisał/a:

shogun_zag napisał/a:

Tu nie ma nic do "śmiacia". Co prawda o tej porze ripperek Tomka jest troszkę ... wyrośnięty, ale jak sie woda nagrzeje

Ale sie nie nagrzała wiec po co te pierdoły piszesz :???::cool:

Zawsze w takim okresie tj marzec/kwiecien jak widze "spiningiste" z przynętą typowo szczupakową który "łowi okonie" nawet w nagrzanej wodzie i nawet w regionach gdzie sezon szczupakowy z niezrozumiałych dla mnie przyczyn zaczyna sie za dwa dni to stanowczo zwracam mu uwagę i prosze o zmiane przynęty. Okonia mozna złowic na mniejsze przynęty co nie oznacza ze szczupak nie pokusi sie i na te mniejsze ale dajmy szanse szczupakom na dokonczenie tarła. Niestety nie jestem zwolennikiem tez łowienia okonia w tym okresie bo tarło tej ryby jest bardzo czesto baaardzo rozciągniete w czasie w rożnych zbiornikach i warto dac spokoj tym rybom aby cieszyc sie nimi w przyszłosci.

Zapewne nie jest to takie wyjasnienie sprawy jak oczekiwałes ale innego nie ma bo i po co ma byc.

A co do:

keri napisał/a:

shogun_zag napisał/a:

Upierdliwcom dopiszę, że nie za grzbiet

shogun_zag napisał/a:

Wasze postawy wynikaja z "mody na paprochy"

tomek1 napisał/a:

Upierdliwcy zrozumieli aluzję

Gratulujemy haczykowi postawy Moderatorów :sad: Brawo.

Zmartwiło mnie ze na forum widzicie samych upierdliwców idących za modą a nie z jakimś doswiadczeniem. Nawet ja uważam ze jakies doswiadczenie mam. No i ta wasza jednomyslnosc w komentowaniu postów wybranych użytkowników, jak bracia :lol: zabawne ale nie koniecznie uczciwe i poparte wszechwiedzą.

Przepraszam jak kogos uraziłem, nie mam zamiaru rozpoczynac kolejnej wojny na forum bo ostatnio innych tematów to juz chyba nie ma. Wyraziłem tylko swoje zdanie i mam nadzieję ze nawet ja, jak i inni bedą mieli na to szanse bez komentarzy typu "ale jak sie woda nagrzeje" bo po co.

Sytuacje uważam za zamkniętą, jak komuś to nie wystarczy; trudno wg regulaminu sprawa załatwiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe będe się bawił w cytowanie i łapanie za słówka, bo mija się to z celem i nie o to chodzi.

NIe, to nie jest prowokacja w Twoją stronę a tym bardziej trolowanie. To jest nazywanie rzeczy po imieniu i egzekwowanie niedopowiedzianych słów by była jasność w temacie. Chodziło głównie o "gratulacje haczykowi moderatorów".

Mój wniosek - zanim cokolwiek napiszecie z uzasadnieniem czego będziecie mieć problemy, dobrze się nad tym zastanówcie. Dotyczy to wszystkich, nie tylko Ciebie Keri.

Meijecie świadomość, że to co piszecie staje się natychmiast PUBLICZNE i czytają to wszyscy zainteresowani. Jakiekolwiek niedopowiedzenie jest różnie odbierane przez czytających i nie zawsze w pozytywny sposób, krzywdzący innych, bo innych nie interesuje, że w danech chwili "potencjometr Ci wyskoczył". Informacja idzie w świat i koniec!!! Bez dodatkowych wyjaśnień!!! Czy to rozumiesz?

Tyle w sprawie.

Jeśli masz Keri jeszcze coś do dodania, bardzo proszę, jeśli nie, kończymy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech bedzie. Brnę dalej w ten kanał. :lol: Ja pocytuje bo jest to puzniej bardziej zrozumiałe innym nie biorących udziału w danym "konflikciwe"

Chodziło głównie o "gratulacje haczykowi moderatorów".

Mój wniosek - zanim cokolwiek napiszecie z uzasadnieniem czego będziecie mieć problemy,

Czy mam problem z wyjasnieniem :lol: chyba nie bo temat gratulacji wyjasniłem.
Zmartwiło mnie ze na forum widzicie samych upierdliwców idących za modą a nie z jakimś doswiadczeniem. Nawet ja uważam ze jakies doswiadczenie mam. No i ta wasza jednomyslnosc w komentowaniu postów wybranych użytkowników, jak bracia :lol: zabawne ale nie koniecznie uczciwe i poparte wszechwiedzą.
Tak wiec gratuluje jednomyslnosci w krytykowaniu i podwazaniu zdania innych. O TO MI CHODZI.
!!! Bez dodatkowych wyjaśnień!!! Czy to rozumiesz?
:lol: Sie rozkrzyczałes :lol: spokojnie :lol: bo i Tobie "potencjometr wyskoczy" :cool:

shogun_zag, Wesołych Swiąt.

Jak Cie ten wątek tak bardzo uraził, daj adres na pw to wyslę Ci kwiaty na zgodę albo coś mocniejszego.

Informacja idzie w świat i koniec!!!
:lol::lol: To jako moderatorowi zgłaszam prosbę o wykasowaniu moich postów z tym wątkiem. :lol::lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że piszecie o sprawach kontrowersyjnych na forum i zwracacie na nie uwagę, również tych dotyczących administracji i moderacji, czyli w relacjach użytkownik - moderator. Wszystkie są dla mnie bardzo ważne i wezmę je pod uwagę.

Jeżeli macie jeszcze jakieś uwagi zachęcam do kontynuowania tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że za chwilę temat będzie kontynuowany, właśnie dałem tu namiary kilku zainteresowanym użytkownikom :wink:

Nie będzie, chyba, że na wyraźne Twoje życzenie :?: I tak jestem osamotniony w swoich wypowiedziach, a oglądalność znudziła się reszcie. "Com powiedział, tom powiedział," z temidą jeszcze nikt nie wygrał. Kiedyś widziałem prokuratora który oskarżał o morderstwo i obrońcę który bronił tego mordercy. O mało krew się nie lała :grin::grin: Potem spotkaliśmy się na strzelnicy poszliśmy na wódkę, śmiali się z tego ponieważ obaj wierzyli a morderstwo. Wiem bo byłem z nimi i też się śmiałem i wódkę piłem. :lol: Robili to dla publiczności i pseudo społeczeństwa, oni to określili zgodnie dla gawiedzi :lol:We wszystkich dziedzinach jest dwulicowość, i zawsze lepiej mówić oni są tacy ale my to wara. Ja powiem jestem taki jak większość :wink: "Jak byłbym głupi to Wietnamu bym nie przeżył" J na pewno nie będę dawał fotek sprzed 30-tu lat jako wczorajsze :lol::lol::lol: Ciesze się tylko, że znalazłem "przyjaciela" na którego mogę liczyć w razie konfliktu z prawem ( nie, chyba jak będzie przekonany o mojej niewinności ) ale chyba już nie zdążę złamać prawa :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Spojrzałem na pierwsza strone tego tematu to były czasy. :lol:

Mysle ze ten temacik tez na tydzien bym zamkna zeby głowy ochłoneły .

Niema to jak przespac sie z problemem takim czy innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie, chyba, że na wyraźne Twoje życzenie

Moim życzeniem były by rzeczowe dyskusja na tematy wędkarskie. Niemniej skoro lubicie czasami odbiec sobie od nich i popisać o sobie wzajemnie.

To życzyłbym sobie, żeby pisać o tym tutaj.

Temacik cały czas będzie otwarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chciałem pomóc, ale jakiś cymbał mający kłopoty z interpretacją prostych tekstów dał mi ostrzeżenie i straciłem chęć. Żeby to coś choć umiało jako tako pisać, albo choć przedstawić się, to jeszcze byłoby do zniesienia. Żegnam państwa. Cymbałowi w razie czego służę swoją skromną osobą. Miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pomóc, ale jakiś cymbał mający kłopoty z interpretacją prostych tekstów dał mi ostrzeżenie i straciłem chęć. Żeby to coś choć umiało jako tako pisać, albo choć przedstawić się, to jeszcze byłoby do zniesienia. Żegnam państwa. Cymbałowi w razie czego służę swoją skromną osobą. Miłego wieczoru.

Oj, jaka szkoda :sad: . A aby cię więcej nienarażać na jakiekolwiek interpretacje, służę pomocą w usunięciu konta :cool: Postaram się również, oczywiście na tyle ile mogę, aby cię to forum nie raziło po oczach.

Miłego wieczoru również. :cool:

Ps. Pozdrów brata bliźniaka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.