Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Użytkownicy o użytkownikach, czyli kłótnie i spory na forum


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 890
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

będę mógł wtedy po Tobie pojechać?

Wydoroślej...

Możesz wierzyć, albo nie - wszyscy mi właśnie mówią, że charakter i zachowanie mam 20-sto latka. A gdyby Ci napisał to samo ktoś starszy, to nie wspomniałbyś nawet o wieku :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wobler129, nie przejmuj się tym "dochodzeniem".

Nawet jeśli coś pokręciłeś /świadomie czy nie/ każdy kto śledzi Twoje poczynania wędkarskie wie że umiesz łowić nie przypadkowo.

Na forum mamy kilku chyba nie spełnionych prokuratorów, dochodzenia i oskarżenia to chleb powszedni :???:

wobler129, odpuść sobie i nic nie udowadniaj bo się pogrążysz a po co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni stawiają tezy i je udowadniają, inni rzucają na prawo i lewo oskarżenia bez pokrycia, oparte wyłacznie na lakonicznym stwierdzeniu, że coś jest 'na pewno'. Taka to jest drobna, acz istotna różnica.

Z mojej strony to na tyle w tym temacie, po przeczytaniu całego zagadnienia, każdy może sobie wyrobić własną opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto werdykt Tomaszka: Wobler - 0, Lesio – 1

A swoją drogą najwięcej racji ma keri. Chodzi przecież o naszą pasję, wędkowanie i łowienie ryb. Konkursy, rekordy, wyścigi i zawody nieuchronnie prowadzą do regulaminów, zasad, punktów i siłą rzeczy dochodzeń, ustaleń, ocen i werdyktów. Wszystko to tworzy upiorną karykaturę z naszego hobby. Usiłowałem wskazać to wielokrotnie, przy tworzeniu głupawych konkursów czy niewydarzonych plebiscytów. Ale przecież haczyk kocha regulaminy - a efekty są zawsze takie same.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobler nie mow lesiowi ze cos pokrecil bo ja napisalem wczesniej dokladnie to samo co on. Sprawdzic date wykonania zdjecia jest bardzo latwo i nie mysl ze wkrecisz mi, ze zmieniales jakies karty i cos sie pozmienialo nie wiedziec czemu.

Z Lesia i mojej - zapewne wielu innych - perspektywy wyglada to dokladnie tak:

Zlowiles szczupaka 27 wrzesnia. Mial 81cm i 4.96 kg. Zrobiles mu zdjecia aparatem marki Samsung, nastepnie telefonem Nokia N70.

29 wrzesnia wkleiles zdjecie zrobione telefonem i powiedziales ze szczupak mial 4.96kg. Dodales do tego opis polowu etc. Dostales zasluzone gratulacje.

3 pazdziernika (byc moze) miales branie szczupaka 80tki, ktorego niestety nie udalo sie wyholowac. Zapewniles nas ze po niego pojdziesz.

Niestety nic z tego nie wyszlo, bo 4 pazdziernika nie udalo ci sie go skusic do brania.

Stwierdziles jednak ze masz jeszcze zupelnie inne zdjecia (zrobione aparatem innym niz Nokia N70) w zupelnie innym ubraniu i nie ma przeszkod zeby wkleic takowe i powiedziec ze sie zlowilo go (bo przeciez masz juz zdecydowanie inne podejscie do lowisk i lowienia niz kiedys i szczupaki, sandacze, mietusy, wielkie sumy wystepuja wszedzie i bez problemu umiesz je lowic). Wkleiles wiec je i powiedziales ze sa z dnia 4 pazdziernika.

Teraz troche faktow.

29 pazdziernik - dostajemy od ciebie zdjecie pieknego szczupaka. Zdjecie ma date 27 wrzesnia, jest zrobione telefonem Nokia N70 po godzinie 14. Twierdzisz ze zlowiles go w weekend (27.09 to sobota). Wszystko sie zgadza. Gratulacje - i to zasluzone.

4 wrzesnia. Dostajemy zdjecie znad wody. Mowisz ze byles nad woda o 6:20. Wklejasz nam zdjecie gdy jest jeszcze ciemno. Zdjecie ma date 04.10, przed godzina 6 i jest zrobione aparatem firmy Samsung (moge ci podac nawet model, ale nie chce mi sie szukac). Mniej wiecej wszystko sie zgadza.

Po ok 30 rzutach lowisz tego 81cm szczupaka ktorego branie miales prawdopodobnie dzien wczesniej. Wklejasz jego zdjecie. Niestety spory ZONK, bo zdjecie robione tym samym aparatem co chwile wczesniej ma datę 27 wrzesnia (jakos po godz 12). Szczupak z 29.09 wyglada blizniaczo do tego z 04.10. Nie mow ze wygladaja inaczej. Sa fotografowane w innych miejscach, w innym oswietleniu i innymi aparatami. Slonce wali tak jakby byla to godzina 11-14, a na pewno nie kilkadziesiat rzutow po totalnej ciemnicy. Nie mow ze to przypadek i nie wiesz skad te wszystkie okolicznosci bo szlag czlowieka moze trafic.

Teraz najlepsze. Lowisz dalej sandacze. Wklejasz ich zdjecia. Sa robione tym samym aparatem Samsung. Maja date 04.10 :( :( :( Jaki zbieg okolicznosci??

Dalej twierdzisz ze to czysty przypadek NIE WIADOMO SKAD. Chcesz pojechac po Lesiu, masz charakter 20 latka.

Same absurdy.

Wiesz czemu jestem taki ciety? Bo wiem ze wedkujesz swietnie. Widac to po wynikach, ale niestety tym posunieciem straciles w oczach - mysle nie tylko moich. Aktualnie kazde slowo jakie napiszesz bede bral w kilka nawiasów.

Zupelnie niepotrzebnie chciales nas oklamac. Czy myslisz ze na forum wedkarskim sa sami wedkarze w gumofilcach - tacy jakich czesto widac nad woda? Tacy z ktorymi ciezko pogadac na jakikolwiek temat? Mylisz sie chlopie. Na tym forum sa zapewne swietni informatycy, specjalisci od elektroniki, budownictwa, architektury, swietni prawnicy, policjanci i byc moze nawet pracownicy naukowi. Probujesz wjechac w temat w ktorym ja czuje sie dosc swobodnie, ze wzgledu na studiowany kierunek i wykonywany zawod i wkrecac mi kompletne herezje.

Konsultowalem sie ze Stu6-60 i okazalo sie za 10 maj to po prostu piaty pazdziernik. Program z ktorego korzysta przeczytal mu date zapisania pliku w formacie 10-05-08. Kazdy by odczytal to jako 10 maj, takze nie ma juz tego watku co roztrzasac.

Liczylem na inna reakcje z Twojej strony. Specjalnie nie pisalem, jaki manewr moim zdaniem na 99% wykonales, zeby dac Ci sie wytlumaczyc, ale niestety okazalo sie ze nie masz za grosz skruchy tylko probujesz gadac ze nie wiesz skad to i ze nie bedziesz ciagnal tematu.

Nie wiem czy pamietasz, jak byla analogiczna sytuacja z Pike - tu na tym forum. Wtedy nie mialem watpliwosci ze Pike wstawial w 100% autentyczne zdjecia, mimo ze go nie znalem.

Teraz mam 100% przekonania ze ty probowales nas oklamac zeby popatrzec na gratulacje i wstawic byc moze 2 szczupaki do rekordow haczyka, mimo tego ze podziwialem to co wyprawiasz nad woda.

Pike'a bylo mi szkoda, w przeciwienstwie do ciebie, bo zrobiles cos co powinno - w obliczu powstalego nowego dzialu "REKORDY HACZYKA" jak najszybciej znalezc sie jako kategorycznie zakazane i grozace surowymi karami.

Pozdrawiam i licze na lepsza postawe kazdego kto lowi ladne ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbymn zeby prowadzilo do sytuacji w ktorej ludzie beda bac sie robic takie przekrety.

To jest zdecydowanie bardziej szkodliwe dla forum niz zakladanie niepotrzebnych tematow i pisanie glupich postow. Tym bardziej ze szczupak spokojnie miesci sie do kateogrii: rekordowe ryby haczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Woblerek klapsa już od forumowiczów dostałeś :wink: Teraz się grzecznie przyznaj i bedziesz rozgrzeszony, każy zapomni o sprawie, a brnąc dalej nie ma sensu.. Głowa do góry brachu :grin:

Celowo nie pisalem nic do poludnia, zeby zobaczyc zdanie "sorry, ale chyba sie rozpedzilem", ewentualnie jakies lepsze argumenty niz "wstrzymuje sie od glosu, nic nie wiem skad takie rzeczy, lesio modyfikowal etc.".

Bo jak wobler wedkuje kazdy widzi i zupelnie powaznie, nawet jesli nie wyciagnalby tego samego szczupaka z tego samego miejsca co dzien wczesniej mial branie - kazdy z nas by to zrozumial. Kazdy z nas wie ze lowienie ryb to nie zrywanie pomidorow z krzaka na ktorym jest ich pelno tylko sztuka, ktora mimo wszystko polaczona ze szczesciem daje dopiero wymierne efekty.

Przykro mi tylko ze probowano mnie tu wprowadzic w blad i szczerze - to jakby takie rzeczy byly codziennoscia, watpie zebysmy chcieli w tym uczestniczyc.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wobler129, nie przejmuj się tym "dochodzeniem".

Nawet jeśli coś pokręciłeś /świadomie czy nie/ każdy kto śledzi Twoje poczynania wędkarskie wie że umiesz łowić nie przypadkowo.

Na forum mamy kilku chyba nie spełnionych prokuratorów, dochodzenia i oskarżenia to chleb powszedni :???:

wobler129, odpuść sobie i nic nie udowadniaj bo się pogrążysz a po co :wink:

Więc na początku przepraszam.

Zastanowiłem się i mogę powiedzieć prawdę. Na prawdę wyglądało to tak, że złowiłem 2 rybki, lecz tego samego dnia. Nie chciałem wstawiać 2x zdjęć na raz, gdyż większość pomyślała by, że to jedna i ta sama rybka - a przecież widać bardzo dużo różnic i ewidentnie są to dwie, różne rybki.

Jeszcze zostały wypuszczone, więc druga fotka w tak dużym odstępie czasu nie byłaby możliwa.

Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie i trochę się zagalopowałem :oops:

PS Artech dziękuję - jesteś naprawdę wporządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek - pokot to zdjęcie martwych ryb, czy innej zwierzyny, ale nie musisz tego wiedzieć...

Jarosław, proszę nie rób z Maćka ofiary, nad którą pastwią się źli ludzie, nie mamy tutaj do czynienia z biednym kotkiem, którego psy rozszarpują pod byle pretekstem. Gdyby napisał od razu w trzymające się kupy wyjaśnienie, nie byłoby tego całego postępowania dowodowego. Jeżeli pada zarzut i ktoś się zapiera rękami i nogami, to trzeba mu winę wykazać, stąd ta cała pisanina. On wolał pójść w zaparte, kłamać, kręcić i wywołać szeroką dyskusję na forum pisząc coraz bardziej pokrętne wyjaśnienia. Ja rozumiem, że można go lubić (w końcu to sympatyczny chłopak), sam go lubiłem (czas przeszły), ale jego postawa powinna się spotkać powszechną dezaprobatą, więc odgrywanie roli matki i głaskanie go po głowie w tym samym czasie (celowo trochę wyolbrzymiam), gdy taty dają klapsy, nie spowoduje u niego żadnej refleksji i spłynie wszystko, jak po kaczce, czego dowodem jest choćby to ostatnie, szyte grubymi nićmi wyjaśnienie (podpowiedziane chyba przez Artecha). Starsi użytkownicy pewnie pamiętają awanturę o zdjęcia Pike'a, ja go wówczas broniłem, bo sytuacja była niepewna, ale tutaj oszustwo było wyjątkowo ewidentne, więc jestem świadomie tam, gdzie kiedyś stało zomo. Przypomnij mi Tomaszek, kto w sprawie Pike'a był prokuratorem i robił 'upiorną karykaturę z naszego hobby', bo dowody wówczas był słabiutkie.

W tej sytuacji najbardziej niezrozumiała jest dla mnie całkowicie bierna postawa administracji, w końcu to Wy Panowie pilnujecie przestrzegania jakiś reguł na tym forum, choć może tak mi się tylko wydaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji najbardziej niezrozumiała jest dla mnie całkowicie bierna postawa administracji

piszę tylko w swoim imieniu

1. Lesio, do spółki z maryaChi, chyba ewidentnie udowodniliście kto ma rację, a kto kłamie

2. Mam nadzieję, że wobler129, zrozumiał swój błąd, przemśli swoje postępowanie wyciągnie wnioski i stanie się dzięki temu dojżalszy... a jeżeli nie to dalsze ciśnięcie mu niczego nie zmieni

3. po wyjaśnieniu całej sprawy maciej stracił w oczach wielu użytkowników (jestem równieżw tej grupie) i to jest największa kara dla niego, że jeszcze przez długi czas każdy będzie pamiętał o jego zachowaniu, więc wstawianie mu kreski za obrażenie innych userów (tym że ich okłamał) nie jest moim zdaniem celowe

tyle ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.