Skocz do zawartości
tokarex pontony

Użytkownicy o użytkownikach, czyli kłótnie i spory na forum


Rekomendowane odpowiedzi

O ile się dobrze orientuję, nie ma czegoś takiego, jak przynęty corona-fishing, gdyż jest to tylko sklep sprzedający wyroby różnych producentów sprzętu wędkarskiego. To jest mniej więcej tak, gdyby napisać coś o przynętach fishing-marktu.

Wobki, wahadła mają oznaczenie CF - Corona Fishing. Cykady nie mają takiego oznaczenia.

Lektura tematu nie pozostawia wątpliwości, że został on napisany po to, aby przedstawić braci wędkarskiej szereg przynęt dostępnych w tym sklepie, a więc jest to zwykła ordynarna reklama tego sklepu.

Tak przedstawiłem przynęty, którymi łowię

Przynęty wystające z pysków rybich widać, że sa właściwie ułożone/wyeksponowane pod zdjęcie, nie są one dodatkiem do ryby, lecz odgrywają pierwszoplanową rolę.

Hehe sandacze zacięte w tempo to i przynęta ładnie wystaje. Szczupak mały - ciężko byłoby mu połknąć takiego wobka, a zacięcie w tempo również mu to utrudniło. Zdjęcia zrobione dla producentów przynęt i sprzedających przynęty CF :wink:

Na usta i klawiaturę aż ciśnie się pytanie, czy te zachwyty nie mają charakteru sponsorowanego?

Reasumując, temat jako taki uważam, że w całości nadaje się do usunięcia, chyba, że ma to być precedens do reklamowania w podobnej formie innych sklepów i produktów przez różne osoby...

Rozpędziłem się może z oceną. Ale napisałem o pierwszych odczuciach - wystarczy wziąć przynętę w łapkę, żeby powiedzieć czy jest solidnie wykonana, a resztę przedstawiają rybki z fotek. Tzn całą resztę czynników - kolorystyka, praca... Ogólnie łowność

Temat nie do usunięcia, tylko do przerobienia - napisałem wszystko Tomikowi na priv. Czekam na Jego decyzję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 890
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Reasumując, temat jako taki uważam, że w całości nadaje się do usunięcia
Lesio, całkowicie popieram.. reklama jest ewidenta, lecz ukryta!!!! Kolejny wybryk wobler129, który niejako brzydko mówiąc olewa prośby wszystkich użytkowników o zastanowienie sie nad swoją postawą... zapewne nie jestem oddosobniony w tym przekonaniu..
Zdjęcia zrobione dla producentów przynęt i sprzedających przynęty CF
a do tego jeszcze beszczelność...

wobler129, powiem ci tylko tyle.. daleko takimi zachowniami nie zajedziesz..

cwaniactwo, cwaniactwo, cwaniactwo,..

Myślę że administracja forum tego typu wyczynami powinna sie juz dość stanowczo zająć.. ileż można prosić, ostrzegać, kiedy widać w zachowaniu wyrafinowanie..

to tyle z mojej strony w tym temacie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesio, całkowicie popieram.. reklama jest ewidenta, lecz ukryta!!!!

Ok więc powiem krótko i na temat - nie mogę nic napisać o tym kim jestem w firmie CF bo sam jeszcze nie wiem. Myślę, że nawiążę z Nimi współpracę, ale za przedstawienie produktów nie mam żadnych zysków hehe. Nic z tych rzeczy. Jedynie chciałem przejrzyście przedstawić przynęty, którymi handlują :wink: Kto chciał to odebrał moje posty jako reklamę, a kto chciał odebrał moje informacje jako propozycja z pokryciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem nie pisać juz więcej ale nie da sie...

wobler129, brak słów.. ale spokojnie spokojnie... dotyl dotyl aż wpadł w dupę motyl :evil: takimi zachowaniami jak oszustwa ze zdjeciami, przynętami i tego typu daleko nie zajdziesz i lekcji pokory od życia ci szczerze życzę bo może ci to na dobre w rezultacie wyjdzie..

Kto chciał to odebrał moje posty jako reklamę, a kto chciał odebrał moje informacje jako propozycja z pokryciem
i pocałujcie mnie w d...e - taki ton ma twoja wypowiedź- nie pierwsza zresztą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem nie pisać juz więcej ale nie da sie...

wobler129, brak słów.. ale spokojnie spokojnie... dotyl dotyl aż wpadł w dupę motyl :evil: takimi zachowaniami jak oszustwa ze zdjeciami, przynętami i tego typu daleko nie zajdziesz i lekcji pokory od życia ci szczerze życzę bo może ci to na dobre w rezultacie wyjdzie..

Kto chciał to odebrał moje posty jako reklamę, a kto chciał odebrał moje informacje jako propozycja z pokryciem
i pocałujcie mnie w d...e - taki ton ma twoja wypowiedź- nie pierwsza zresztą.

Do fotek nie wracam - bo faktycznie niepotrzebnie oszukałem Forumowiczów z datami połowu.

Ale tutaj jestem dość spokojny - oszukuję? Nie.

I wcale nie chodzi mi o to, co napisałeś w ostatnim zdaniu :roll:

Przynęty łowne - tak. Widać na foto. Poleciłem i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok więc powiem krótko i na temat - nie mogę nic napisać o tym kim jestem w firmie CF bo sam jeszcze nie wiem. Myślę, że nawiążę z Nimi współpracę, ale za przedstawienie produktów nie mam żadnych zysków hehe. Nic z tych rzeczy

Sprawa jest dość prosta. Ktoś z firmy, o której mówimy umiejętnie zamieszał w głowie naszemu koledze. :roll: I ta osoba powinna się wstydzić swojego postępowania, bo trudno oczekiwać od 16 latka, że rozumie wszystkie mechanizmy kręcące światem.

wobler129, powiem ci tylko tyle.. daleko takimi zachowniami nie zajedziesz..

cwaniactwo, cwaniactwo, cwaniactwo,..

Myślę że administracja forum tego typu wyczynami powinna sie juz dość stanowczo zająć.. ileż można prosić, ostrzegać, kiedy widać w zachowaniu wyrafinowanie..

Oczywiście postawa woblera129 jest karygodna. Dodatkowo jest to kolejna poważna wpadka. Możecie być spokojni, administracja podejmie wkrótce odpowiednie działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok więc powiem krótko i na temat - nie mogę nic napisać o tym kim jestem w firmie CF bo sam jeszcze nie wiem. Myślę, że nawiążę z Nimi współpracę, ale za przedstawienie produktów nie mam żadnych zysków hehe. Nic z tych rzeczy. Jedynie chciałem przejrzyście przedstawić przynęty, którymi handlują :wink: Kto chciał to odebrał moje posty jako reklamę, a kto chciał odebrał moje informacje jako propozycja z pokryciem.
No to czeka cię za to kara i nie wiem czy zakończy się to tylko na "kreseczkach".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najzabawniejsze jest to że po założeniu przez woblera tematu sam przeglądałem ofertę sklepu.. ale widac jestem jeszcze młody i głupi.. chciałeś zrobić reklame CF a zrobiłeś im krecią robotę bo ja przynajmniej już tam nie zajrzę- jeśli ma sklep taką formę pozyskiwania klientów to ja dziękuję.. żeby nawet za darmo rozdawali...

Tomku nawet nie wiesz ile może być cwaniactwa i kombinatorstwa w 16 latkach.. wiem bo mama pracuje jako nauczyciel w gimnazjum i kilka opowieści słyszałem.. aż sie włosy na głowię jeżą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest dość prosta. Ktoś z firmy, o której mówimy umiejętnie zamieszał w głowie naszemu koledze. :roll: I ta osoba powinna się wstydzić swojego postępowania, bo trudno oczekiwać od 16 latka, że rozumie wszystkie mechanizmy kręcące światem.

Tomuś nikt mi nie namieszał w głowie. Ok rozumiem Was. Nie musicie mi dawać żadnych kresek itd. Zrobię Sobie poprostu przerwę i pomyśle trochę. Poobserwuje ale pisać nie będę. Ok więc sprawa jest jasna - czysta reklama.

Będę przeglądał forum. Zobaczę co się wydarzy, czy będzie sens wracać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ma sklep taką formę pozyskiwania klientów to ja dziękuję.. żeby nawet za darmo rozdawali...

Jeśli nie znasz sytuacji to nie pisz.

Mam być testerem przynęt. Tak wygląda moje zadanie. Więc nie dostałem przynęt czysto za darmo - za pracę :!: I nikt mi nie kazał nic pisać - sam stwierdziłem, że przynęty są godne polecenia i sam to napisałem. Nie mieszajcie do tego sklepu :idea: Tak samo było z innymi "reklamami". Ludzie, Wy sami wymyślacie swoje wersje - CF założyło kampanię reklamową i wynajęli do tego odpowiednich ludzi i to Oni wtedy namieszali! Zerwali z Nimi umowę i jest ok. A powstawały inne wersje. Tak samo będzie i jest tutaj - KONIEC

Dla mnie koniec tematu. Proszę już nic tutaj nie pisać na ten temat oraz w temacie o przynętach CF -

Tomik z tematem zrób to co mówiłem, a ja się już urywam - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszajcie do tego sklepu Dla mnie koniec tematu. Proszę już nic tutaj nie pisać na ten temat oraz w temacie o przynętach CF -
rozkaz!!! tak jest!!! a co ktoś z CF przegląda forum..?? :mrgreen:

Forum nie jest twoją właśnością zebyś pisał

Proszę już nic tutaj nie pisać na ten temat oraz w temacie o przynętach CF -
.. wpadłeś to teraz niech wszyscy sobie poczytają, będą bardziej może ostrożni wobec Ciebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam to co jest tutaj napisane to ogarnia mnie pusty śmiech. wobler129, lepszej antyreklamy sklepu nie mogłeś zrobić. Powiem Ci, że po tym fotkach z sandaczami sam zastanawiałem się na zakupem tych cykad ale teraz tego nie zrobię. Na przekór. Dla zasady. Nie lubię być robiony w jajo. Mało tego. Straciłeś mój szacunek kol. wobler129, bo oszukiwanie innych osób jest świństwem. Tym gorszym, że robisz to na "naszym" forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem że nie macie pisać, tylko proszę nie pisać. A to co innego. Widzę już emocje i gniew. Wymyślacie swoje wersje - tak jak mówiłem :cool:

Ok więc proszę nic nie pisać - albo proszę admina, moderatorów o usunięcie moich tematów i postów bo do tego mam prawo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo oszukiwanie innych osób jest świństwem

Jak Cie oszukałem? Hmmm ciekawe. Ok kolejna opcja weryfikuje całą sytuację.

Antyreklama - niby czemu? Na złość chcecie mi zrobić i sklepowi i nic nie kupicie? Hehehe. Dobre. Przynęty łowią ryby więc nie widzę przeciwwskazań przed kupnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok więc proszę nic nie pisać - albo proszę admina, moderatorów o usunięcie moich tematów i postów bo do tego mam prawo
a ja proszę o nie usuwanie tego tematu, wrecz prosił bym o wyeksponowanie go!!!! niech będzie przestrogą dla innych prubujących tego typu oszustw, oraz ostrzeżeniem przed delikwentem woblerem.. wkurzyłeś mnie wobler, jak zdjęcia można w jakiś sposób zrozumieć z racji na twój wiek- chęć zaimponowania, przygwiazdorzenia, tak tego nie !!!! jestes oszust i tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes oszust i tyle...

JAk Cie oszukałem pytam? Obrażasz mnie pisząc tak.

Tym, że chciałem poprawić wydajność Twojego wędkarstwa? Zwiększyć Twoją skuteczność?

wkurzyłeś mnie wobler

Wiem widzę gniew. A gniewowi towarzyszą emocje. I powstają fajne wersje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cie oszukałem? Hmmm ciekawe. Ok kolejna opcja weryfikuje całą sytuację.

Antyreklama - niby czemu? Na złość chcecie mi zrobić i sklepowi i nic nie kupicie? Hehehe. Dobre. Przynęty łowią ryby więc nie widzę przeciwwskazań przed kupnem.

Ja to widzę w ten sposób: jako stały użytkownik tego forum zakładasz temat o jakiejś tam przynęcie i wklejasz fotki z ta przynęta w rybich pyskach. Czytając Twoje posty wnoszę, że ta przynęta jest skuteczna i jako taka jest warta wydania na nią pieniędzy. Po czym dowiaduję się, że jesteś w jakiś sposób związany z firmą, która ją rozprowadza (i być może masz z tego pieniądze). Czyli skuteczność tychże zachwalanych przynęt pozostaje pod znakiem zapytania ponieważ za ich reklamę masz (być może) jakieś profity. Dlatego to całe wcześniejsze zachwalanie uważam za jeden wielki kit i wałek a ich wielka skuteczność wynika tylko i wyłącznie z tego że jesteś związany z tą firmą. Boję się jeszcze tylko jednego - że te fotki zostały spreparowane (i ryby ucierpiały) dla potrzeb tej reklamy. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się jeszcze tylko jednego - że te fotki zostały spreparowane (i ryby ucierpiały) dla potrzeb tej reklamy. :evil:

Takich oskarżeń bez pokrycia nie mam jak tłumaczyć - piszecie co chcecie wiedzieć i tyle.

dawm84, mieszkasz blisko mnie - wpadnij i wybierzemy się na sandacze z cykadami to zmienisz zdanie.

Nie mam żadnych korzyści z firmy - chciałem się rozwijać w kierunku wędkarstwa i złapałem się tej propozycji na dobry początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cie oszukałem? Hmmm ciekawe.
Widzisz Wobler raz oszukałeś [fotki] to z skąd mamy wiedzie że znowu nie oszukujesz ,to że ryby mają jakieś tam przynęty w pysku to jeszcze nie znaczy że na nie je złowiłeś, naprawdę oprzytomniej chlopcze kłamstwo ma krótkie nogi i zawsze wylezie na wierz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Wobler raz oszukałeś [fotki]

Tu się zgodzę.

to z skąd mamy wiedzie że znowu nie oszukujesz ,to że ryby mają jakieś tam przynęty w pysku to jeszcze nie znaczy że na nie je złowiłeś, naprawdę oprzytomniej chlopcze kłamstwo ma krótkie nogi i zawsze wylezie na wierz.

Ale tu kompletnie nie. Mogę dać fotki w wielkich rozmiarach i możecie sobie je powiększyć i szukać jakiś wpadek - nie znajdziecie ich bo rybki były złowione na te przynęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich oskarżeń bez pokrycia nie mam jak tłumaczyć - piszecie co chcecie wiedzieć i tyle.

Mam nadzieję, że się mylę. Naprawdę.

dawm84, mieszkasz blisko mnie - wpadnij i wybierzemy się na sandacze z cykadami to zmienisz zdanie.

Sorry, nie bierz tego do siebie, ale przeszła mi ochota na wspólne wędkowanie.

Nie mam żadnych korzyści z firmy - chciałem się rozwijać w kierunku wędkarstwa i złapałem się tej propozycji na dobry początek.

Taka mała rada od starszego kolegi. Musisz dokładniej przewidywać konsekwencję swoich czynów. Mniemam, że chciałeś dobrze ale jednak trochę Ci nie wyszło. Następnym razem postaraj się 2x pomyśleć zanim coś zrobisz/napiszesz. Poza tym, nie zawsze warto przyjmować każdą propozycję jaką dostaniesz (jeśli chodzi o prace, czy jakąkolwiek współpracę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.