Skocz do zawartości
przewodnicy wędkarscy     przynęty na okonie
przemo1992

Wrocławska umawialnia

Recommended Posts

Kurka felek mnie nie będzie 😥😪😭😭chyba że coś się zmieni to wpadnę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przynęty na sandacze   Dragon
3 godziny temu, wasyl1968 napisał:

No niestety ale tradycji nie będzie 😫 , na pewno nie będę pierwszy , jeżeli uda mi się dostać do wrocka w jakiejś rozsądnej porze to zjawię prosto z trasy

Nie rozsądną pora też mógłbyś wpaść jak już nie pijesz to chociaż byś kogoś odwiózł do domu 😜😎

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopaki zachęcają to może i ja się zjawię,tym bardziej ze zawsze mi termin nie leżał.Co prawda osobiście nikogo nie znam,pewnie z kilkoma osobami mijałem sie nad wodą. myślę że warto by było zajrzeć posłuchać, podpatrzyć co i jak i wytargać delikwenta za ucho 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Budek przyznaj się. Pewnie w tym czasie jak wszyscy będą pili to Ty będziesz podbijał wynik okoniowy 😛

Co do spotkania to możliwe, że się zjawię :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Średnio pasuje mi termin :). Znaczy ja wpadnę, ale tradycji nie zachowam i nie dam tym razem rady zapewnić parytetu 😛

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Booryss napisał:

Nie rozsądną pora też mógłbyś wpaść jak już nie pijesz to chociaż byś kogoś odwiózł do domu 😜😎

A kto kurna powiedział że nie pije 😡😜 jak zdążę to furaka zostawię na rynku i odbiorę w niedzielę

• Lubię to 1
  • Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aktualne 

Nie czaić się wpadać !

maniu394 wyjątkowo jesteś nie zorganizowany tyle podejść żadne nie trafione z terminem .

Następny sam ustalisz 😜

• Lubię to 1
  • Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda że nie wszyscy mogą, ale... kto może niech przybywa :)

Dla przypomnienia Piątek 31 stycznia, Rejs Pub ul. Kotlarska, godz. 19

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Booryss, uwierz , że chętnie bym się zjawił . Ale ostatnio kilka rzeczy mi się skomplikowało i sytuacja niestety na to nie pozwala . Myślami będę z wami , może wypijecie za mnie kufelek . Do zobaczenia gdzieś nad wodą .

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
38 minut temu, Larry_blanka napisał:

Do której będzie trwało spotkanie?

Różnie bywało. W każdym razie mam zamiar zdążyć na transmisję zawodów z Sapporo:)))

PS

Gdyby ktoś chciał rozpocząć przygodę z muchówką, to jest okazja o tym porozmawiać. Wiem sam po sobie, że bez wskazówek i bez spotkań z praktykami nie ogarnąłbym tego szybko. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Larry_blanka napisał:

Do której będzie trwało spotkanie? :) Może jednak uda się wpaść.

Spotkanie będzie do ostatniego zawodnika :D

A tak na serio to spotkania są w luźnej atmosferze, każdy przychodzi/wychodzi, o której chce czy może. Jak ktoś ma czas wpaść przykładowo tylko na pół godzinki to też fajnie :)

Podeślę Ci na priv kontakt - w razie wątpliwości pisz czy dzwoń.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Booryss napisał:

Ciekawe czy Wasyl zatankował verve odpalił turbo i czasem już nie czeka na nas 🍻

Niestety RMS mnie uprzedził 😫 a tak się starałem ( rano byłem jeszcze 400 km. od Wrocławia ) spotkanie super jak zwykle 😁, dużo opowieści , nowe znajomości , piwo super 🍺🍺🍺kto nie był to niech żałuję 😭 , trochę nie halo że Jacent skumał się z flayman 😜 szacun za parytet 😉 p.s. kierownik zamieszania( Boryss) pewnie zda relacje , pozdrawiam Wasyl i następnym razem też będę trochę dłużej

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma co opisywać .

Jak zwykle doborowe towarzystwo ,stali bywalcy , nowe twarze . 

Ja Ciut za mocno wczoraj dziś cierpię już nigdy więcej 😂😂😂😂😜😜

Wasyl się spóźnił i nadrabiał 

large.IMG_20200131_212227.jpg.d2e82a5c2a2e09deee450b406caf2984.jpg

Kilka foto

large.IMG_20200131_212239.jpg.b4b70a17062260f509fbe8cf6263b666.jpglarge.IMG_20200131_212247.jpg.dd5e9f7eeee7afe2e63d58702677087e.jpglarge.IMG_20200131_212311.jpg.8577eeeb46614eb69f81912af4b5a442.jpglarge.IMG_20200131_212258.jpg.e69a4552c78a9d222a9568a69c036bd3.jpglarge.IMG_20200131_222345.jpg.fb7a88058ff7e2d20f26ae0ca217c0c7.jpg

Do następnego 

• Lubię to 1
  • Super 7

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach