Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wasze ulubione potrawy.....


MagnuM

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobię małego offa :wink:

Białystok - Kłodzko 586.33 km :sad: :sad: :sad:

Wg zumi.pl mi Białystok - Kłodzko wychodzi tak:

- z odfajkowanym "jadę samochodem" - 649.6km

- bez odfajkowania - 628,1km

keri wg czego ustalałeś odległość, no chyba, że ja wpisywałam nie ten Białystok co trzeba :roll::wink:

No a z Kłodzka do Nowej Rudy jest ok. 20km :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 175
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

madi, Odległość między miastami Białystok - Nowa Ruda 585.22 km w linii prostej. Wybierał bym sie do Ciebie samolotem więc tylko linia prosta :wink:

Acha :idea:

Zaznaczę że bardzo lobię; kartacze i babkę ziemniaczaną. Pewnie wielu z was nie wie o czym mówię ale jest pychota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierał bym sie do Ciebie samolotem więc tylko linia prosta :wink:

U nas nie ma lotniska, ale za to dużo łąk :lol:

kartacze i babkę ziemniaczaną. Pewnie wielu z was nie wie o czym mówię ale jest pychota.

Jedno jest pewne ziemniaki królują :lol:

Szukałam w necie, pierwsze hasło kartacz to pocisk artyleryjski :lol: Później troszkę jest o tej potrawie, ale mało.

keri daj przepisa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć najlepiej by było gdybyś się osobiście pofatygował, zapraszam serdecznie :wink:

Odległość między miastami Białystok - Kłodzko 586.33 km :sad::sad::sad:

Zjeść sajgonki Madi ...................BEZCENNE !!!!

:mrgreen:

:lol::lol::lol: Muszę dojść do siebie :lol::lol::lol:

Doszłam.... keri teraz to nie masz wyboru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum wędkarskie więc rybka musi być :wink:

Dziś na obiadek była Tilapia, taka sobie rybka z pielęgnicowatych :shock:

Pierwszy raz o niej usłyszałam wczoraj :oops: ale to pewnie z tego względu, że nie przepadam za filetami i innymi postaciami ryb zmrożonych na kość :???:

16,00 zeta za kilogram.... ale warto, niebo w gębie, mówię Wam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale warto, niebo w gębie

Jestem częstym gościem w sklepie rybnym, ale o Tilapii jeszcze tam nie słyszeli (przed chwilą sprawdzałem), będę musiał poszukać skoro jak Twierdzisz Madi tak dobra, a ryby bardzo lubię, oczywiście kupowane w sklepie, bo złowione przez siebie w zdecydowanej większości wypuszczam. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjeść sajgonki Madi ...................BEZCENNE !!!!
Zapewne :grin:

Doszłam.... keri teraz to nie masz wyboru :mrgreen:

nie pozostaje nic innego jak zrobić sobie wycieczkę po te Bezcenne chwile spędzone przy sajgonkach Madi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę musiał poszukać skoro jak Twierdzisz Madi tak dobra,

Przypuszczam, że nie będzie problemu z jej dostaniem skoro u mnie w tej dziurze jest, ale chyba w sumie od niedawna. Polecam, naprawdę wyśmienita; zawsze jednak należy podchodzić do potraw z dystansem nie wszystko musi każdemu smakować :wink:

Tilapie miałem w akwarium :lol: :lol:

Dziś szukałam co to za ryba, miałam przyjemność obejrzeć krótki film w sieci, a dokładniej Tilapie pływające w akwarium :shock: Piękne ryby.

Potem spojrzałam na własne akwa i się zastanawiałam jak by smakowały mieczyki :lol::lol::lol:

Doszłam.... keri teraz to nie masz wyboru :mrgreen:

nie pozostaje nic innego jak zrobić sobie wycieczkę po te Bezcenne chwile spędzone przy sajgonkach Madi

Weż po drodze kup jakieś dobre winko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi ,otwieraj "garkuchnie" i z samych "haczykowcow" bedziesz miec niezly profit :!::smile:.

a gdybys to chciala zrobic w IRE to pamietaj ze aby odniesc sukces(tutaj na wyspie) musisz:

1.NIGDY nie sprzatac ze stolow :!:

2.Stoly MUSZA stac jak najblizej smietnika :!:

3.W Menu MUSISZ uwzglednic "frytki z octem"-tutaj ulubione :!:

4.W KAZDEJ potrawie mnostwo cebuli.

5.Na stolach dodatki(musztarda itp) "from USA :!:

6.Mozesz pozwolic sobie na wielokrotne odgrzewanie,odsmazanie potraw.Jakosc i smak sa tu bez znaczenia :!::smile:

Przestrzegajac tych prostych zasad napewno odniesiesz sukces finansowy :!::smile:.

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi ,otwieraj "garkuchnie" i z samych "haczykowcow" bedziesz miec niezly profit :!::smile:.

Zaczyna mnie ta propozycja kusić :twisted::lol::lol:

a gdybys to chciala zrobic w IRE to pamietaj ze aby odniesc sukces(tutaj na wyspie) musisz:

1.NIGDY nie sprzatac ze stolow :!:

2.Stoly MUSZA stac jak najblizej smietnika :!:

3.W Menu MUSISZ uwzglednic "frytki z octem"-tutaj ulubione :!:

4.W KAZDEJ potrawie mnostwo cebuli.

5.Na stolach dodatki(musztarda itp) "from USA :!:

6.Mozesz pozwolic sobie na wielokrotne odgrzewanie,odsmazanie potraw.Jakosc i smak sa tu bez znaczenia :!::smile:

Przestrzegajac tych prostych zasad napewno odniesiesz sukces finansowy :!:

No ja dziękuję za takie zasady :shock: Jem tylko potrawy smaczne i w miarę wysokiej jakości, co nie znaczy, że z najwyższej półki. Choć frytki z octem to może i bym przełknęła, no a .... niesprzątanie ze stołów to rewelacja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszłam.... keri teraz to nie masz wyboru

Magdaleno :!::shock: :shock: :shock: Opamiętaj się, tu czasami dzieci zaglądają :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nosz kurde artech no to mnie rozwaliło (żeby nie napisać roz.....o) :lol::lol::lol:

A propos dzieci to zdziwiłbyś się jakie obcykane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto lubi sandwiche?

Dziś na wyżerkę zrobiłam kilka porcji, różne są wersje czy to z pieczarkami, boczkiem, szynką czy kurczakiem...

najlepsze jednak te najprostsze na śniadanko: wędlinka i ser żółty, masa sera, to wszystko wpakowane w dwie kanapki delikatnie posmarowane od zewnątrz np. masłem, wysmażone na chrupko :grin: i teraz tajemnica nie mojego pomysłu (mej połówki) posypanie właśnie zewnętrznych części sandwicha przyprawą do ziemniaków, może też być do kurczaka ale jest bardziej słona, no chyba, że ktoś lubi. Mała rada "dosmarować" do już będącego tam masła by się nie skruszyła podczas wkładania do urządzenia :wink:

Do tego oczywiście barszczyk czerwony może być w formie instant - no kto by się pierniczył :???::lol:

Rewelacja sycące, smaczne, ciepłe i szybkie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He,he, "kanapki" to tutejsza tradycja.Mozesz je kupic gotowe lub zrobic samemu z pieczywa ktore My(Polacy) nazywamy "Tostowym".Co ciekawe: czesciej jada sie je(sandwicze) "na zimno" :!: i ZAWSZE w formie "trojkatnej" :!: (gotowa kanapka przecieta jest po przekatnej).Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadwicze :twisted: Potrawa szybka smaczna :cool:

Ja zdecydowanie od srodka smaruje spora iloscia masla gdyz wtedy jest chrupkie z zewnatrz i miekkie od srodka

Z sadwiczami bez masla bywa problem bo momentami sa za chrupkie i mozna sobie cos zrobic z zabkami (np wypasc plomba :roll: no chyba ze ktos lubi takie)

Tylko uwaga bo czesto te z maslem sa cieplejsze w srodku i mozna sobie poparzyc buzke :lol:

Zgadzam sie z Madi ze najlepsze jakas wedlinka plus ser

Aczkolwiek czasami dodaje papryke rzodkiewke lub cebule (ja staram sie posolic wtedy powinna szybciej zmieknac i stracic swoj ostry smak)

A chleba jakiego uzywacie?

Ja jakikolwiek byleby byl krojony choc w akcje desperacji jak mam ochote zjesc sandwicza to nawet sam pokroje cienko chleb :lol:

Fajne z takich zabawek sa jeszcze gofry (niektore takie urzadzonka maja wymienne wkladki ja jesli uzywam to osobnych zabawek)

Pyszne chrupiace z sosem do lodow owocami i bita smietana - pyszota

Bawi sie ktos w takie rzeczy? :twisted:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chleba jakiego uzywacie?

Jak nie jestem przygotowana, a często tak bywa, że napada mnie chcica na sandwicha, to biorę zwykły chleb krojony, wywalam skórki bo się robią bleeee

Ja jakikolwiek byleby byl krojony choc w akcje desperacji jak mam ochote zjesc sandwicza to nawet sam pokroje cienko chleb :lol:

Czyli tutaj jednak pragnienie wygrywa :lol::lol::lol:

Pyszne chrupiace z sosem do lodow owocami i bita smietana - pyszota

I najlepiej smakują nad morzem, wielkie gofry z górą bitej śmietany, masa owoców i sos toffi i nie ważne, że się człowiek upieprzy jak małe dziecko, ojojoj aż się poplułam :wink:

Ja często robię inaczej na śniadanie. Trzy kromki zwykłego chleba na to masło, wędlina i ser i na dwie minuty do mikrofalówki. Na gotowe obowiązkowo keczup. :wink:

No tak też :mrgreen: Z tym, że chłopaki z samym serem i ketchupem, natomiast ja mięsożerca muszę mieć chabaninę, na to dużo sera, na ser odrobina majeranku i ketchup.

A do mikro daję na minutkę, tak mam ustawioną, jakbym dała na dwie to by mi ser uciekł :lol::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.