Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
W takim razie też chętnie zobaczę jak taka bielizna "leży" :mrgreen:

Podkoszulek pieknie przylega do torsu i doskonale układa się na plecach a kalesonki fajnie opinają to i owo m.in pośladki :grin: . Reszta szczegółów tylko do wiadomości Pani Śledzikowej.

Jestem zadowolona z opisu, widzę wszystkie detale oczami wyobraźni :mrgreen:

Właśnie przeglądałam, mam tylko jedną prośbę: pierwsze wrażenia z nad wody czyli jak się owa bielizna spisuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkoszulek pieknie przylega do torsu i doskonale układa się na plecach a kalesonki fajnie opinają to i owo m.in pośladki

No to pojechałeś :lol: Dziewczyny już mają......kudłate myśli :wink::lol:

A mnie co innego interesuje. :mrgreen: Ile dodatkowo trzeba na siebie włożyć żeby wytrzymać powiedzmy na -5 i wietrze przez 4 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam, bo w zbliżonych warunkach przetestowane :razz: . Nakładałem na to standardowy, dość gruby, zapinany na suwak "górski" polar. Do tego kurtka (nieocieplana!) oddychająca Graff. Kiedyś zakładałem na mróz grubą, krępującą puchową kurtkę a teraz można robić długie marsze w trudnym terenie w takim nowym zestawieniu.

Myślę, że łowiąc spod lodu stacjonarnie w takim zestawieniu bym nie wytrzymał ale łażąc ze spinem wszystko wydaje się dobrze dobrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj śledzik1977, to my jak bliźniacy wczoraj na rybach byliśmy :lol: nawet takie same kalesonki na tym i owym :lol: , no ale na twoim torsie lepiej sie chyba układa bielizna bo pstrągowi wpadłeś w oko :wink: .

Bieliznę tej marki noszę już drugi sezon /ale piorę, uwierzcie :lol: / spisuje sie dobrze, jak zaznaczył sympatyczny kolega śledzik dopasowuje sie do ciała dobrze.

Ile dodatkowo trzeba na siebie włożyć żeby wytrzymać powiedzmy na -5 i wietrze przez 4 godziny.
jeżeli mogę to coś z własnego doświadczenia :wink: co do tej bielizny. Jak wiesz spinninguję wiec sporo chodzę a to jest różnica niż wędkowanie stacjonarne. Przy takiej temp. i wietrze zakładam jeszcze jedna warstwę na dół /spodnie goretex/ i ze dwie na górę nie licząc kurtki - i wystarcza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj śledzik1977, to my jak bliźniacy wczoraj na rybach byliśmy :lol: nawet takie same kalesonki na tym i owym :lol: , no ale na twoim torsie lepiej sie chyba układa bielizna bo pstrągowi wpadłeś w oko :wink: .

SKoro przetestowane to działanie na pstrążki to będę ją częściej nakładał :grin: .

W marcu i kwietniu jak będzie lekko na plusie pewnie i jakiś zwykły sweter nam wystarczy pod kurtką. Co by nie mówić cena za taką bieliznę - bardzo dobra. Widziałem podobne komplety (w ręku wydawały się nawet cieńsze) za kwotę ponad 200 PLN-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robal, mam prosbe czy mogłbys wstawic fotke kalendarza :razz:

Bo miałem w tamtym roku swietny kalendarz wedkarski, niestety na ten rok juz nie moge nigdzie dostac, moze jeszcze mi sie uda :???: A zastanawia mnie czy co rok wychodza wedkarskie z tej samej serii czy sa jakies inne wydania roznie opracowane :roll: Byłbym wdzieczny za foto :razz:

na Alledrogo kupisz kalendarz z Wedkarskiego Swiata

ps. Link wysylam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.