Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Dzisiaj długo oczekiwany zakup. Po dłuugich przemyśleniach, macaniu różnych kijów, porównywaniu kupiłem dzisiaj tyczkę. Wybór padł na Colmic Trend04S RBS. Zastanawiałem się jeszcze nad Browningiem, ale strasznie się "lał", więc wybrałem dużo sztywniejszego colmica. W najbliższym tygodniu rozdziewiczanie kija :lol::cool:

Fotki wstawię jutro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maku mam podobnie. Tez ostatnio te stowki mi pekaja na malych zakupach

Zanim wroce do domu usowam wszelkie dowody mojej bytnosci w sklepie... tzn ceny pudelka opakowania no i wszystkie przynety chowam od razu do pudelek. Zostawiam jedna mala paczuszke z glowkami albo 5 gumkami i pokazuje zonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item368695415_oryginalna_pompka_intex_12v_3_konc_600_l_min_.html

to jest to moje cudenko

Kosztuje 27 zl wiec chyba warto za mala kase chocby miala posluzyc tylko 2 sezony. Zawsze w zapasie mam reczna.

Mam intexa wiec bedzie pasowala na bank. Do innych tz powinna bo ma koncowki do pompowania bostonskich i mniejszych zaworkow.

oczywiscie sa wieksze mocniejsze trwalsze ale ceny tez sa odpowiednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam haczykowców ;)

Wczoraj o 16 odebralem paczke i odrazu nad zbiornik ,,Topiolki''

Fishing-markt tak mi to zapakowal, że hoho i chwała im za to ;P hihi

Mimo strajku pocztowców przyszło dość szybko bo wysłane rano w wtorek bylo w czwartek ;)

Rozpakowalem wszyściutko nad brzegiem pare fotek i wio za rybkami.

4 wędkarzy + ja wszyscy na grunt, skubały tylko karasie złociste.

Mi na spina nic sie nie uwiesilo i nie chcialo sprawdzić sprzętu ;)

Pierwsze spostrzeżenie to ekstra zestawik jak na początkującego, prawie sie zakochałem :P

Pare fotek ;)

5e91654c9216e7e9m.jpg

Tak to wyglądało jak było zapakowane :P

6c97fa8851dc1ce3m.jpg

Shimano Catana BX 270 cw 10-30 w tle zbiornik Topiolki :P

5f644c00251f0c53m.jpg

Jak Wyżej :P

6a4ccabbb4a48325m.jpg

Okuma Spectrum FD30 :P

04f9b0e2074b1fc2m.jpg

Reszta duperelków w tym żyłka siglon 0,25 ( chyba troszke jednak przy gruba moglem coś w okolicach 0,20 brać ;) )

Pozdrawiam Krzysztof

Ps. a w środe kupione buty na wesele dla dziewczyny a w sobote kreacja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fujitsu Quartz 1500. Fotki w linku poniżej:

http://lezza.boo.pl/stafion/Fujitsu_Quartz_1500/

Teraz trochę ode mnie.

1. Kołowrotek ciężki, masywny, wrażenie że jakby się go rzuciło w ścianę to by się nic nie stało.

2. Wykonanie perfekcyjne, widać na oczkach szpulki nóż tokarski po dokładnym przyjrzeniu się, istna bajka.

3. Szpulki ciężke, jedna z nich jest łożyskowana specjalnie pod plecionkę (zdjęcie)

4. Kabłąk chodzi idealnie, żyłka idealnie wpada w miejscie gdzie powinna się znajdować po szybkim lądowaniu przynęty w wodzie.

5. Korba masywna, z kauczukowo gumową rękojeścią, dość ciężko się do niej przyzwyczaić bo zawsze łowiłem na plstykowych...

6. Sprzęgło genialne, jeden szybki ruch i mamy sprzęgło gotowe do odlotu ryby, szybki skręt i sprzęgło jest ciężkie, idealne na spinning ponieważ przy mocno dokręconym zacinamy, i jednym ruchem przy większej rybie mamy gotowe sprzęgło do odjazdu (piszę tak bo miałem Shimano Catan 2500FA.....)

7. Wielkość jaką kupiłem to 1500, ale po położeniu go obok 2500 wygląda na większego... zwłaszcza szpule, mają szerszy nawój żyłki.

8. Korba po rozkeceniu ma wypustki na gwincie, a w kołowrotku dookoła łożyska są wpusty, co daje nam niesamowicie trwałe połączenie (zero luzów), dodatkowo gumowa obrączka na gwincie zabezpieczająca przed wodą.

9. Do zestawu pokrowiec i 2 dodatkowe uszczelki pomiędzy szpulą a tym długim czymś na które ją nakładamy :) w celu zabezpieczenia łożyska w szpuli przed tarciem.

Nie wiem co mam jeszcze napisać. Świetnie się ciągnie przynęte nim, nawet przy silnym nurcie, wydaje trochę szumów i jęków ale to chyba oczywiste pod naporem wody i przy mocnym opieraniu się przynęty pod prąd. Zobaczę jeszcze jak się będzie zachowywał pod plecionką.

Podsumowując. Polecam komuś kto lubi ciężki kołowrotek do spinningu, naprawdę piękna rzecz i nie żałuje. Trochę ryzykowałem bo mało osób go ma, ale naprawdę jest super. Pytania kierować w topiku o Kołowrotkach na Szwecje albo PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okoniowe gumeczki perelki z roznokolorowymi grzbietami - 5 cm.

ps Tomek pompka przetestowana. Intexa 3 (280) wszystkie 3 komory pompuje w okolo2 min a jeszcze szybciej z napompowanego pontonu robi plaski nalesnik.

To byl moj zakup roku choc za cale 27 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Catana BX w moim przypadku to strzal w dziesiątke leciutka pasuje mi elegancko, wreszcie wiem co to znaczy polozyc sobie wędke na ręce :D

Jak dla mnie, Krzysia który sie dopiero uczy spinować no to wypas.

Co prawda nie było jeszcze kontaktu z rybą, ale jutro postaram sie nadrobić bo dziś to chyba nie dam rady jakies deszcze i grzmoty u mnie ( Świętokrzyskie ) przechodzą, a o 18 mecz wiec napewno jutro :D:)

Pozdrawiam i uważam, że jest to wędka godna polecenia :)

736b59073fd40445m.jpg

Dziś z zakupów 2 kopyta made in targowica na których pisze KONGER ale wyglądają całkiem sympatycznie xD a do tego pinka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fujitsu Quartz 1500. Fotki w linku poniżej:

http://lezza.boo.pl/stafion/Fujitsu_Quartz_1500/

Kołowrotek niczego sobie ........................dopóki nie zobaczyłem na ostatnich fotkach korbki :mrgreen: To sie nazywa spaprać dobre wrażenie :mrgreen:

eeee :) jest to pewnie na zdjęciu tak bardzo widoczne. Ogólnie to ciężko mi się do niej przyzwyczaić ale daje rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.