Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wobler129
ak na mój wiek to bieg na 10km :razz::lol:

Ja miałem 6 nocek z rzędu w wakacje :mrgreen:

A i powiem Ci szczerze, że z tą zanętą kupną, sklepową na karpia to tak nie do końca :oops: W karpiową wchodzą leszcze płocie liny itd. To nie ma zasady na to. Jeśli będziesz dłużej łowił to kup Pellet. Na pewno bardziej pomoże jak zanęta karpiowa - tzn tak mi się wydaje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

u mnie dzisiaj 4 okonie wszystkie powrucily do wody, i jedno mocne udezenie z mocnym przytrzymaniem niestety spiecie podejzewam sandacz troszke wiekszy bo takie tam grasuja ale zadko biora , i pare razy gumeczka zostala bez ogonka mily wieczorek byl

kristoferson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj na Rudawie zaliczyłem super popołudnie!

od 15 do 19:20 złapałem

3 x Jaź ( 33, 32, 32 cm)

8 x okoń ( jeden 28 cm, oraz jedne wielkości woblera 4 cm)

1 X kleń 30 cm

4 X sandacz ( największy 29 cm)

miałem jeszcze szczupłego, tóz pod nogami ( na moje oko wymiar miał) ale się spiął bo był zahaczony za sam koniec pyszczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj faktycznie był dobry dzień ja co prawda nie mialem czasu na wedkowanie bo bylem z córką nad wodą. Ale i tak wyciągnąłem linka troche ponad pol kilograma troche plotek i troche cudów typu haczyk wyprostowany po zacięciu ( kamatsu) Wir wody karpiowy po zarzuceniu. Ogólnie było fajnie . Czas 2 godzinki ciepły letni wieczór.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis szok ! byłem nad jeziorkiem , przy okazji pewnego zajecia ,zarzuciłem pod trzcinka , na głebokosci około 50 cm, na kuku, uderzenie pieknej wzdegi , mysle ze z pol Kg miała , naprawde piekna była, szokda tylko ze 2 metry od pomostu poszłą w długga ..

i teraz moje pytanie, wzdrega , co i jak ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe nie potrafie tego rozróznić ale sprawdzałem ja w porównaniu z pozostałymi na przykładzie pyszczka i miała taki jak inne.Tylko cos mi łuski nie pasują hmmm...

Kolor oczka mój miły :P Płotka ma pomarańczowe/czerwone jak kto woli ;F

57 łusek ma Twój jaź ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczorajszy wypadzik na rybki, z nastawieniem na płotkę przyniósł w miarę zadowalający wynik - od 13.30 do 9.00 złapałem 17 szt. i przyłów w postaci 10 krąpi. Biorąc jednak pod uwagę bardzo silny wiatr w twarz (uniemożliwiajacy rzuty) i fale jak na morzu byłem zadowolony. Poza tym wszystkie rybki miały powyżej 25 cm, a największa płotka ok. 30 cm.

Jutro z rana na grzybki, a później powtóka z rozrywki - czyli na rybki!! :mrgreen:

Pozdrawiam!!

Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis zlowilem tego 57cm szczupaka.

1b60a2d577683d82.jpg

Po za nim nic. Zero bran :shock: . W miejscach gdzie bankowo zawsze sa, lub byly ryby, tez zero. Ciekawe. Moze to szczupak ktory teraz tam buszuje, mialem go ostatnio na kiju, je przeploszyl?

Szczupak wyladuje dzis na grillu. Zrobilem tak tylko z powodu ze tata dzis wyprawia urdoziny. Chialem mu zrobic przyjemnosc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.