Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

ok widzę że jest - dzięki za pomoc ,sąsiad ,który siedział obok mnie miał takiego samego tylko w kolorach niebieskich - podobno pełno tego w ciepłych kanałach dolnej odry - czy ktoś może potwierdzić jaka to ryba wszyscy mówią że Bass miała ok 17 cm i wróciła do wody !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to nie bass, tylko pumpkinseed (pestka dyni) albo crappie nie wiem czy tak się to piszę, może komuś się akwarium znudziło :???: A "najlepsze" jest to że polski klimat ich nie zabije, widziałem kiedyś relację z podlodowych połowów takich ryb, ciekawe czy to się rozmnaża...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to nie bass, tylko pumpkinseed (pestka dyni) albo crappie

Tez tak mysle :smile:.Rybka jest rodem z ameryki Polnocnej.W USA jest "przylowem" w trakcie polowan na Bass-a.Sa dwa pokrewne gatunki czarna i biala.Oba sa drapieznikami typu nasz Okon.Jesli jest tego tak duzo to rzeczywiscie macie klopot gdyz Crappie slyna z lapczywosci i moga zagrozic populacji rodzimych drapieznikow :!::sad:.Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle dzisiaj 32 okonie-zabrane 5 szt 37-48 cm. Temp +2stC. Ręce trochę zmarzły :lol: Dobrze, że nad wodę mam 4 km. Teraz wybory, kominek rozpalić, obiadek i forum haczyk :lol: I niech nikt nie mówi, że na paprocha nie można złowić dużych okoni :roll:

Gratuluję dużych okoni, ale czy warto brać do domu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle dzisiaj 32 okonie-zabrane 5 szt 37-48 cm. Temp +2stC. Ręce trochę zmarzły :lol: Dobrze, że nad wodę mam 4 km. Teraz wybory, kominek rozpalić, obiadek i forum haczyk :lol: I niech nikt nie mówi, że na paprocha nie można złowić dużych okoni :roll:

Gratuluję dużych okoni, ale czy warto brać do domu ?

A dlaczego nie ? zabrał tylko 5 a nie wszystkie. Nie wpadajmy w obłęd, widzę że jak tylko ktoś się pochwali co złapał a nie wypuścił to fala krtytyki leci. Sam nie zabieram bo nie jem ale jeśli ktoś lubi rybkę to robiąc to z umiarem nikomu krzywdy nie robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle dzisiaj 32 okonie-zabrane 5 szt 37-48 cm. Temp +2stC. Ręce trochę zmarzły :lol: Dobrze, że nad wodę mam 4 km. Teraz wybory, kominek rozpalić, obiadek i forum haczyk :lol: I niech nikt nie mówi, że na paprocha nie można złowić dużych okoni :roll:

Gratuluję dużych okoni, ale czy warto brać do domu ?

A dlaczego nie ? zabrał tylko 5 a nie wszystkie. Nie wpadajmy w obłęd, widzę że jak tylko ktoś się pochwali co złapał a nie wypuścił to fala krtytyki leci. Sam nie zabieram bo nie jem ale jeśli ktoś lubi rybkę to robiąc to z umiarem nikomu krzywdy nie robi :)

A złapałeś kiedyś okonia powyżej 45 cm ?( pewnie nie, bo takich pasiaków medalowych nie jest dużo) :???:o takie okazy powinniśmy dbać i wpuszczać je spowrotem do wody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A złapałeś kiedyś okonia powyżej 45 cm ?( pewnie nie, bo takich pasiaków medalowych nie jest dużo) o takie okazy powinniśmy dbać i wpuszczać je spowrotem do wody...

A co miałem robić jak sześcioro głodnych dzieci już czekało w domu? Więcej już tak nie zrobię, a na pewno nie napiszę. :cry::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wypadzik na sandałka. Pierwsze 3 rzuty i szczupak - warzony 2,61kg :grin: Tylko filmik "był kręcony" jak go wypuszczam i teraz patrzę - nie ma :shock: Tak to jest jak tata obsługuje aparat :cry: Do tego 2 sandałki, których zdjęcia robiłem sam :twisted:

cd919ef9d57f455a.jpg

5339181f0d2d38fb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mial byc wypadzik pod Dublin aby poogladac "jakis palacyk,park i wodospad" :!::shock: a w drodze powrotnej wedkowanie w porcie :smile:.Skonczylo sie wyskokiem nad Barrow(kolezanka-malzonka zaniemogla :sad: ).W rzece niebawerm bedzie wody"zabie po oczy" :sad:.Do tego pogoda sie nie popisala-chlodno,pochmurno,wietrznie :neutral:.Jedynie maly "fikocik" na zakrecie "za mostem".Za to w nagrode :smile: widzialem "cyrk" na autostradzie jak gostkowi z dachu zdmuchnelo kajak :!::shock:.Na szczescie po odbiciu od nawierzchni wypadl z trasy(kajak oczywiscie :smile: ).Ale przez moment bylo podobnie jak w "Oszukac przeznaczenie 2" :smile:.Gdyby kajak "polecial" w strone nadjezdzajacych...... :!:.Bylem ogladnac "plywadlo",praktycznie bez uszkodzen :!:.Ciekawe czy wlasciciel wroci po nie :?::!:.Pewnie nie :!::grin:.Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.