Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
No co Ty, to nie moje :wink:

:mrgreen::mrgreen:

w dużym mieście to coś normalnego :mrgreen:

Tego nie wiem bo mieszkama na wsi nad rzeką :lol:

Jutrzejszy wypad jest dla mnei nadzieją... Jak to mówią: do trzech razy sztuka... 2 razy były spalone. Wiec w dniu jutrzejszym nadzieja :oops:

Robal: rybki mają chyba wolne :neutral::lol:

OK ale wracając do tematu... Jak było na rybach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oplywalem dzis za szczupakiem chyba z 5 godzin i na blache i na kopyto i powiem jedno nic.... normalnie nic.. az strach pomyslec.

Jutro ide na spining za okoniem dzis koledzy po kiju lowili dosc ladne okazy a nawet takie do kilograma ;) zadko ale styka taki jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba w sobote tez rusze dupsko i pojde gdzies na ryby.

Mowili w pogodzie, ze weekend ma byc cieplejszy i nie ma padac, to mnie zacheca :grin:

Tylko musze pomyslec gdzie. Mam do wyboru Warte, jezioro z dnem mulistym, bez zadnej roslinnosci, albo jezioro z dnem bardzo silnie obrosnietym, albo w ostatecznosci jakies lowicho komercyjne :wink: . Spinning, grunt, albo spławik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie niestety dzisiaj znowu nic :(

Chyba jakoś mi nie idzie wędkowanie od miesiąca :roll:

Dzisiaj łowilem na grunt( :mrgreen: )a tata spławik. Wędka została bez opieki i kątem oka pilnowałem spławika... w pewnym momencie 3-4 stuknięcia i widze jak spławik leci jak z procy pod wodą... ale niestety zanim sie ruszyłem dupsko to... niezdążyłem zaciąć :lol:

Ale mam nadzieje w sobote pojechać na karpie ( ostatnio mi się spodobały :roll: )

Ale jako bilans dzisiejszego dnia: kilka płoci z czego największa miała 19cm... jakies małe te ryby są ostatnimi czasy :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowili w pogodzie, ze weekend ma byc cieplejszy i nie ma padac, to mnie zacheca

A mnie właśnie zniechęca :oops:

Dziś chyba nie dam rady bo od dwóch dni leżę przy biurku strugając albo przed komputerem pisząc pod kołdrą :mrgreen: Ale w sobotę muszę jechać i pognębić sandałki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis jest pochmurno i mzyscie,czyli w miare atrakcyjnie a zwlaszcza iz przez pare dni bylo slonecznie i chlodno.Poniewaz w perspektywie dlugi weekend i rzeka "dostanie popalic",zdecydowalem sie na krotki wypadzik dzis.Nad Barrow jestem okolo 4-tej i po namysle ide "pod deby" gdzie troche mniej traw na brzegu i jest szansa ze tylko troszke sie uszargam :smile:.Pod prad ide z wobkiem na agrafce a wracal bede z wirowka.O dziwo branka mam tylko na wirowke :?: ,woblerek (woblerki)byl ignorowany na calego.Za to Veltic spodobal sie czterem :!: zebatym.O trzech nie warto wspominac-fikoty ale czwarty zlowiony "miedzy debami" dostarczyl troche pozytywnych "wibracji".Nie dlatego ze to jakis okaz,jeszcze nie pora :!::neutral:,ale z powodu wrazen wizualnych.Uderzyl na ostatnich metrach.W wodzie widzialem caly atak :!: .Ryba pojawila sie od strony "ciemnej wody" a wrazenie bylo takie iz pojawil sie jak duch :smile:.Nagle i znikad.Uderzyl wirowke z boku(nie lubie takich bran :neutral: )tak jakby chcial ja odpedzic a nie "skonsumowac".Zaciecie oczywiscie spoznione(czesto mi sie to zdarza gdy widze atak ryby :!: ) i tylko szczesliwy(dla mnie :smile: )traf dal mi szanse obejrzenia go po paru emocjonujacych chwilach na brzegu.Taka "dobra dwojka.Od Listopada zaczynam nosic wage i miarke.Zaraz sie zacznie :smile:.Pozdro-Radek.

P.S.Zeby nie bylo za slodko pod jednym z Debow natknalem sie na...puszke po "Tyskim".Jakas rodzima "ch....a ja zostawila :evil:.Jak zobacze-zadenuncjuje :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu dziś się wybrałem. Wziąłem przepływankę, a tu woda za wysoka na takie łowienie, no ale nic myślę spróbuję. No i ułowiłem płotkę ok. 30 cm (rekord życiowy :mrgreen: ), po godzinie się zwinąłem bo zmarzłem w d. jak nigdy. To było ostatnie spławikowanie w tym roku, teraz już tylko żywiec :wink: . No i na koniec niezła niespodzianka, znalazłem podbieraczek, ktoś zostawił w krzakach, prawie nówka sztuka :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja wczoraj wyskok na 1,5 godzinki na spina. Pod sam koniec łowienia w akcie desperacji ;) rzut wobkiem w pas wody pomiędzy brzegiem a trzcinką szerokości może 1m głeboczek po kolano ;) obrót korbką, wir i siedzi pistolet z 30cm . zahaczyl sie na jeden grot szybkie odczepienie - leć po ojca mówie - ta dzisiejsza młodzież zapomniał nie powiedział, ale i tak bylo fajnie pierwsza ryba na woblerka imitacja okonka plywająca może z 5cm

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem. Miejscówka zalana. Brak dostępu do pomostu. Mimo to wyskrobałem dwa sandacze z jednego rocznika - około 40cm :wink: Foto nie mam bo aparat dopiero w poniedziałek bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zadam male pytanie bo nie chcem tworzyc jakiegos tematu w jakims dziale ;)

Jak u was z np lowiskami prywatnymi tzn nie typowo komercyjnymi tylko ktos jest tam wlascicielem i mozna polowic ale za $ i teraz to mnie zastanawia bo wez znajdz teraz wlasciciela zeby zaplacic mu 5/10 zl na dzien a przeciez jak mnie by spotkal nad woda na jego terenie to w tedy powinien rzadac kase to rozumiem ale znajac zycie narobi szumu itp.

Umnie jest bardzo duzo takich lowisk kupil nie zarybia itp a chce kase za kozystanie z niego. W typowych lowiskach komercyjnych gdzie tym sie zajmuja na powaznie jest inna sytuacja. A tu wlasciciel z innego regionu polski i wez tu zaplac?

A jak jest u was z tym? czy szukacie zeby pierw zaplacic czy placicie jak was spotka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.