Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Miro1956, niestety ja także info z tamtej wody nie mam na bieżąco ale coś kojarzę, że któryś z użytkowników forum był tam ostatnio.
Dzieki artech za odpowiedz naprowadze cie troche. to bedzie okolo 6km. od GRYFINA slynny kwadrat, tz.cieply kanal. Chcialbym na wiosne wybrac sie tam, chyba ze polecisz lepsza wode.Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprowadze cie troche. to bedzie okolo 6km. od GRYFINA slynny kwadrat, tz.cieply kanal.
Miro1956, ja wiem o jaką wodę Tobie chodzi, kiedyś bywałem tam co tydzień :wink: chodzi mi o to, że dawno tam nie byłem i nie wiem co tam się teraz dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nawet skubnięcia.. :neutral:

U nas to samo :roll:

Dziś test przeszły blachy, które wczoraj zakupiłam, niestety beze mnie - miałam dyżur z młodym w domu;

ogólnie rzecz biorąc: patrz cytat pio :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, pociesza mnie wiesz co?? ze jutro juz piatek..a pozniej weekend i kolejne podejście, :wink::wink: czasem jak wracam po takiej pustej wyprawie to w drodze powrotnej ogarnia chwilowe zniechecenie..ale wtedy szybko na haczyk i juz człowiek planuje kolejne wedkowanie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, pociesza mnie wiesz co?? ze jutro juz piatek..a pozniej weekend i kolejne podejście, :wink: :wink:

Ja nadal się łudzę, że być może chociaż w ten weekend uda mi się zamoczyć kija, choćby tyle bo już nie pamiętam kiedy ostatnio na rybach byłam :cry:

A tak wszystkim zazdroszczę i gratuluję udanych zasiadek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dzis wybralem sie na zebatego ze Hoo Hoo.

O 7 rano wsiadam w auto i gazu do rodzicow (tam trzymam lodz) ale najpierw zajechalem nad wode zobaczyc co tam slychac no i pech ze spotkalem znajomego.

Troche zaczelismy gadu gadu ja na zegarek kuzwa 11:40 :mrgreen:

Wiec wypad na szczuplego mialem super!! :oops: ale nie mozna powiedziec ze dzien zmarnowany przeciez bylem nad woda prawie 5 godzin ;) (jezu jak ten czas leci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

No i wróciłem :grin: Na początku melduje się jeden 40-stak. Potem jeszcze 2 mniejsze i nawet foto nie robiłem :oops:

6b520c44586117bb.jpg

Później melduje się szczupak 3,06kg. W prawdzie przyłów i mniej cieszył niż sandacze :cry:

a338bb88f85244e4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Na innym forum za takie cieszenie dostał byś upomnienie, bo sandacz ma wymiar ochronny 45 cm

Za co :shock: Ryby wypuszczone :shock:

To już do tego dochodzi, że foto niedomiarków nie mogę wstawiać :shock: To ok nie bd foto ryb bo nienawidzę takich sytuacji :roll::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wypuściłeś to dobrze, o tym nie pisałeś, ale niemiarowe wypuszcza się i tak natychmiast bez sesji zdjęciowej i najlepiej bez "panierki" z liści. Chyba nie chciał byś być tyle czasu topiony co on bez wody.

cyt.3.6. Złowione ryby niewymiarowe lub będące pod ochroną muszą być bezwzględnie z ostrożnością wypuszczone do wody,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
ale niemiarowe wypuszcza się i tak natychmiast bez sesji zdjęciowej i najlepiej bez "panierki" z liści.

Ja wole ze sesją i z panierką :twisted:

Bo potem są teksty typu "że napisać też sobie mogę że złowiłem 3kg szczupaka". A inaczej foto nie da się zrobić. No chyba że wolę mieć pocięte łapy bo nie jestem w stanie utrzymać szczupaka w rękach aż do zdjęcia bo się strasznie wyrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Ok już wiem. Po prostu nie będę więcej wklejał foto z wyprawy. Tylko tak mam nadzieję się to skończy i całej reszcie też to proponuję :evil:

Z tym, że wolę to ironia :evil: Ludzie rozróżniajcie! To emotce też raczej widać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.