Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość VooDoo
w weekend wybralem sie na kanaly kurski i hycinski kolo m-cza i wplynely tam juz z zimniejszego jeziorka plotki,wzdegi i leszczyki i biora naprawde ladnie:)zachecony tym i ladna pogoda wczoraj postanowilem otworzyc sezon na kuligowskim jeziorze;efekt:na bata z kladki(biale,pszenica)pare plotek ok.15cm i podleszczakow,na feeder z czerwonym pare plotek.BUDZI SIE BIALA RYBA w jeziorze!

Jesli komus nie chce sie stanąć do góry nogami i obrócic głowe i 90% to poprawie zdjecie , jesli chomik mi pozwoli.

podleszczak934ry3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzieki VooDoo nie chcialo mi sie juz wczoraj bawic nastepnym razem zamieszcze je normalnie jesli bedzie cos godniejszego umieszczenia a co do gatunku tej "dziwnej rybki"byla juz dyskusja...Nie bede sie spieral w tym jeziorze jest tego chyba wiecej od plotki wiec miejscowi mowia "podleszczaki" pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Byłem ostatnio na Łebie z kuzynem, ale jak to bywa młodszy miał większe szczęście.

Czy jest ktoś w stanie powiedzieć, czy jest to pstrąg czy troć? ubarwieniem przypomina pstrąga, ale kształtem troć :razz: . Ja bym obstawiał troć, ale kuzyn(on ją złowił) upiera się że to pstrąg.

zdjcie4eb1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja gratuluję :!::!::!:

Piękny okaz.

Po mojemu jest to troć choć nie ma pewności na podstawie zdjęcia.

Ubarwienie może miec kolor od srebrnego przez ciemnosrebrny aż po oliwkowy w zależności od tego czy osobniki przebywają dłuższy czas w morzu czy schodzą do morza po tarle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu się wybrałem na swoją miejscówkę na Fenit Island. Mimo że pora nie ta i pogoda nie ta - to ja się wybrałem. Zawsze trochę czasu nad wodą, piękne widoki itp. Ale tym razem nie zbyt długo tam zabawiłem a to z powodu potężnego wiatru który wiał prosto w twarz (od wody). W związku z tym mimo że założyłem ciężarek 250g zestaw udawało mi się podać ledwo za przełom fal, a bania na lince robiła się taka że jeszcze w życiu takiej nie widziałem. Dodatkowo wiatr ciągle przewracał (prawie bo byłem w pobliżu i asekurowałem) wędkę ze stojaka. Tak więc po około 30 min. zwinąłem graty i udałem się na spacer. Jak na razie Tomaszek - Atlantyk 0:4 :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś zainaugurowałem sezon 2007 nad Wisełką :mrgreen:

Od 7 do południa z feederkiem czaiłem się na wiślane płocie.

Pogoda - rewela, wyniki. Jedno branie i jedna płoć, całkiem ładna i tłuściutka, miarki nie miałem, ale tak ok. 30 cm. Wzięłaa przed 8, w klatce za główką, na białego. Potem cisza, słonko i leżakowanie!!!!!!

O żesz kurde nawet nie wiedziałem jak tego mi brakowało!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj sprawdzić łowisko jaziowe , pogoda paskudna padało ale połowy były super 2 okonie po 35 cm , 5 jazi po 40 wyciągniętych i 3 klenie spięte :evil: oczywiście spinning :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wyczekiwane rozpoczęcie sezonu 2007! ze spławiczkiem, co prawda troche zimno ale i tak fajnie. Na samym początku wędkowania padła pierwsza ryba sezonu, którą okazał się leszcz a raczej "podleszcz" 15 cm :wink: . Potem podeszły jeszcze dwie małe płoteczki.

Nareszcie wyczekiwany relaks :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj nałapałem !!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Na razie rosówek , ale na rosóweczkę złowię ładnego miętuska albo klenisko bo w poniedziałek na wieczór się szykuję .

A rano też ale na jazie i klenie i leszcze !!!

Ale im dam popalić !!! :mrgreen:

Chyba że pogoda będzie do dupy to nie połowie :cry:

A co tam z pogodą !!! Ale ryb połowię !!!

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj nałapałem !!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Na razie rosówek

dobre jak cholera :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Chyba że pogoda będzie do dupy to nie połowie :cry:

A co tam z pogodą !!! Ale ryb połowię !!!

:mrgreen:

Ale zawziętość na maxa, wędkarz z prawdziwego zdarzenia.... i to lubię :!:

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj parogodzinny wypadzik na ryby przyniósł fajną pogodę i nadzieje na przyszłość :mrgreen: Zachęcony wczorajszym wynikiem ojca (2 karpiki w nocy) ruszyłem z teściem na rybki :cool:

Potwierdziło się, że karpiki powoli zaczynają szukać żarcia. Karpiątko teścia

karpikgu7.th.jpg

Mi brały tylko ulubieńcy Trini :mrgreen: Wstrętne, oślizgłe gady- które już też się obudziły :evil:

sumikcb1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś w stanie powiedzieć, czy jest to pstrąg czy troć? ubarwieniem przypomina pstrąga, ale kształtem troć :razz: . Ja bym obstawiał troć, ale kuzyn(on ją złowił) upiera się że to pstrąg.

Ja jednak obstawiam na, cholernie, dużego i ładnego pstrąga - Gratulacje :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielny poranek - rozpoczęcie sezonu :mrgreen:

5:15 meldujemy się z Kisux na zbiorniku retencyjnym Słup. Krzysiek szybko się zalogował na stanowisku i posłał swoje koszyki do wody /rozpoczął sezon tydzien temu/. Mi około pół godzinki zajęło uzbrojenie wędzisk i do boju.

Po godzinie okazało się, że przeciwnik zdezerterował w inne rejony zbiornika albo popłyną oglądać skoki narciarskie.

Około ósmej rano Krzysiek wyholował jedną płoć 32 cm a do dziesiątej miał jeszcze jedno delikatne branie.

Ja siedziałem bez brania. Nawet skubnięcia.

Nad wodą było z 200 chłopa - siedzieli jak okiem sięgnąć po jednej i drugiej stronie.

Kiedy przed dziesiąta ktoś z drugiej strony wydarł się "bierze tam po drugiej stronie" doszliśmy do wniosku, że łowisko nie ma dzisiaj perspektyw i jest nie rozwojowe więc zwinęliśmy majdan na lubińskie stawy Agrea. Tam posiedzieliśmy jeszcze dwie godzinki i zrelaksowai wróciliśmy do domu.

Dzisiaj zaczynamy knuc plan na kolejny weekend. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.