Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Uwagi techniczne do forum i portalu


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
2 godziny temu, wasyl1968 napisał:

cholera jasna szlak mnie trafia PROSZĘ o weryfikacje komunikacji po przez telefon u mnie jest dalej do DUPY

Problem z %d zamiast godziny dodania postu widoczny na telefonach powinien być rozwiązany.

Proszę sprawdźcie, czy problem z logowaniem zniknął.

Wasyl, opisz proszę dokładnie co dokładnie się dzieje- np. brak możliwości logowania, wylogowywanie, wyłączanie się forum itp. Im więcej szczegółów tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z pozycji telefonu wywala mnie z zakładki "przeglądaj". Wystarczy, że nieopacznie w nią kliknę i wylatuję w kosmos. Wchodzę przez zakładkę "aktywność" i tam dopiero loguję się. Poczta od jakiegoś czasu na tele działała.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Odys80 napisał:

da się kolory zmienić? Po oczach świeci. 

Odys na samym dole strony, przewiń do końca są takie trzy słowa: Język Styl Kontakt.
Naciśnij na Styl i wybierz Próby zamiast domyślny. Mi to pomogło i kolorów nie ma :) 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Odys80 napisał:

da się kolory zmienić? Po oczach świeci.

Panowie, nie patrzcie przez chwilę na kolory. Zmieniłem styl specjalnie, bo pojawiło się podejrzenie, że to jest przyczyna problemów z korzystaniem z forum na telefonach.

Nie zmieniajcie ustawionego stylu domyślnego, tylko potestujcie proszę, czy wszystko działa jak należy na telefonach. Szczególnie mam na myśli osoby, które zgłaszały tego typu problemy. Napiszcie proszę, czy teraz jest ok.

Po tych próbach wróci poprzednia kolorystyka forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może Windows nie jest w stanie współpracować, jak należałoby. Wpisując w wyszukiwarkę "haczyk.pl" od razu rezygnuję z zakładki Forum-Forum wędkarskie haczyk.pl i otwieram jakąkolwiek inną np. -Tematy ogólne, - Metody połowu, - Regulamin, itp. I z tej pozycji próbuję dostać się do aktualności. Strona portalu dla mnie jest prawie nie osiągalna. Ładuje się, że dwie kawy zdążę wypić;) Zakładka forum "Przeglądaj" również wyrzuca po kilku sekundach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jacek ja też mam telefon z Windowsem jak zrobiłem reset telefonu to się poprawiło

20 minut temu, jaceen napisał:

Polecenie "POPRZEDNIA i DALEJ" u mnie nie działa, to jeszcze sprawdziłem wyszukiwanie z pozycji "strona..." i to samo. Telefon mieli.

PS

Dzieje się tak, gdy jestem wylogowany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jaceen napisał:

Polecenie "POPRZEDNIA i DALEJ" u mnie nie działa, to jeszcze sprawdziłem wyszukiwanie z pozycji "strona..." i to samo. Telefon mieli.

PS

Dzieje się tak, gdy jestem wylogowany.

Tak z ciekawości sprawdziłem i to samo mam. Wejście na dana stronę szybkie ale "poprzednia albo dalej " nie działa. Inne forum na którym jestem hula "wte i wewte" ;) i  jak bym nie próbował bezproblemowo. Telefon z androidem 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wasyl1968 napisał:

Jacek ja też mam telefon z Windowsem jak zrobiłem reset telefonu to się poprawiło

Wydaje się, że to nie jest wina telefonu. Na komputerze mam identycznie. Spróbujcie po wylogowaniu przewijać strony przez "poprzednia, następna, idź".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie u mnie też tak jest - zarówno na komputerze (Chrome v62.0.3202.94 i IE11 v11.0.9600.18838), jak i na telefonie (Chrome Android) ale w domyślnym stylu. Po przełączeniu na szary styl 'Próby' działa ok, nawet bez zalogowania. Co ciekawe w Operze (49.0) nie ma problemu - w obu stylach działa ok.

Screeny z Chrome:

haczyk_domyslny.thumb.png.efb19b9b54cb452c5c416567428e8cf4.png haczyk_probny.thumb.png.c7a0de60e07a4df1b9f8e2727122b4e5.png

 

Sprawdziłem też na dostępnych mi telefonach:
- Xperia Z3 Compact (Android) - generalnie działa bez zarzutu (oprócz problemu opisanego powyżej)
- Nokia Lumia 530 (Windows Phone) - nie działa w ogóle. Przeglądarka wywala się w trakcie ładowania strony. Sprawdziłem wbudowaną przeglądarkę oraz UC Browser - to samo. Testowo uruchomiłem jakieś inne forum na Invision - działa bez problemu, więc to raczej nie kwestia skryptów samego silnika forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.