Skocz do zawartości
tokarex pontony

Uwagi techniczne do forum i portalu


Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Od jakiegoś czasu forum wygląda u mnie tak:

wycentrowane.png

Cała zawartość jest wyśrodkowana... Przy pisaniu postów treść też jest domyślnie wyśrodkowana. Tak ma być czy coś się rozjechało?

Efekt powtarza się na różnych przeglądarkach (Chrome desktop i mobilny, IE 11)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
O 3.02.2017 o 10:02, peekol napisał:

Cała zawartość jest wyśrodkowana... Przy pisaniu postów treść też jest domyślnie wyśrodkowana. Tak ma być czy coś się rozjechało?

Efekt powtarza się na różnych przeglądarkach (Chrome desktop i mobilny, IE 11)

Przepraszam przegapiłem ten post. Jak jest u innych? U mnie na Firefox wyświetla się w układzie "do lewej".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś wszechobecne wirusy opanowały mój sprzęt i ciało. Dysk C wypełniający się w kilkanaście minut do do zera. W telefonie nie mogę otworzyć haczykowej poczty. Klikam w kopertę i natychmiast wywala mnie z portalu. Jak ktoś liczy na korespondencję ze mną, to pozostaje tradycyjnie list, lub nr tele. Pzdr.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 3.02.2017 o 10:02, peekol napisał:

Od jakiegoś czasu forum wygląda u mnie tak:

wycentrowane.png

Cała zawartość jest wyśrodkowana... Przy pisaniu postów treść też jest domyślnie wyśrodkowana. Tak ma być czy coś się rozjechało?

Efekt powtarza się na różnych przeglądarkach (Chrome desktop i mobilny, IE 11)

Też mi takie coś wyskakuje. Dziwnym zbiegiem okoliczności po dzisiejszej aktualizacji przeglądarkiB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, nie zgłaszał nikt więcej takich przypadków, jak u mnie? Chcę wejść na pocztę i wyrzuca mnie z forum. Nie mam możliwości napisać ani odczytać. Lumia640 nie jest szczytem techniki, ale coś te Lumie nie współpracują z haczykiem. Ma ktoś pomysł, jak to rozwiązać? Ogólnie z przeglądaniem stron nie mam problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, jaceen napisał:

Tomku, nie zgłaszał nikt więcej takich przypadków, jak u mnie? Chcę wejść na pocztę i wyrzuca mnie z forum. Nie mam możliwości napisać ani odczytać. Lumia640 nie jest szczytem techniki, ale coś te Lumie nie współpracują z haczykiem. Ma ktoś pomysł, jak to rozwiązać? Ogólnie z przeglądaniem stron nie mam problemu.

Nie, nikt do tej pory nie zgłaszał takiego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Jedyna uwaga jaką mam póki co to podział łowisk na okręgi PZW zamiast na województwa, ewentualnie można dopisywać do tematów jakiego okręgu dotyczy woda. Wiem, że można to sobie sprawdzić na internecie ale myślę, że było by to pewne ułatwienie w poszukiwaniu nowych łowisk, a póki porozumienia pomiędzy okręgami nie wyglądają zbyt ciekawie to myślę, że nie jestem jedyną osobą, która czyta posty dotyczące głównie łowisk z okręgu do którego należę. Nie wiem czy temat był już poruszany, nie przeglądałem wszystkich postów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Po czasie poczta zaczęła u mnie działać. Nie wywalało. Niestety, od kilku dni, po zmianach, wyrzuca mnie z forum podczas korzystania z telefonu. Zamiast ślęczeć na forum, będę miał więcej czasu na ryby:)  I jeszcze, mnie także drażni mieszanie języków. Trochę po polsku, trochę po angielsku. 
 

Cytuj

 

wasyl1968 napisał:

Ps 100 % mojej komunikacji z forum to telefon od paru dni mam problem na firmowym telefonie to samo, co chcę zobaczyć to od razu mnie wywala, brak czasu ostatniego postu ( tylko znaczek %)  przyznanie reputacji po angielsku, możecie to zweryfikować. Będę wdzięczny 


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.