Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dolnośląska umawialnia na wspólne wędkowanie


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

może można poszerzyc Wasze grono?
Możemy jakoś się zgadać w większym gronie tylko potrzebni chętni. Ja się pisze jak coś na każdy dzień tygodnia (oprócz tego weekendu: czwartek-niedziela nie ma mnie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie wiem jaki termin byłby optymalny z Mankiem rozmawialiśmy że byłoby dobrze w wekend przed świętami, ale nie wiem czy to dobrze, potem są święta, a po świętach w pierwszy wekend kwietnia ja mam zawody właśnie nad Nysą, spróbujmy coś ustalić aby rzeczywiście każdemu z zainteresowanych pasowało-myślałem o połączeniu zawodów i naszego spotkania ale zrezygnowałem bo byłoby za dużo ludzi na tym odcinku, to jedno a drugie na zawodach jest rywalizacja a nam przecież nie o to chodzi.tak że czekam na jakieś konkretne terminy i miejsca spotkania, moja propozycja to Scinawica koło mostu- jest dostęp do dwóch rzek Nysy i Scinawki a miejsca do wędkowania sporo i to ciekawego wędkarsko, ewentualnie gdyby coś nie wyszło można w każdej chwili się przemieścić na inne miejsca których nie brakuje w tej okolicy, z resztą wyprawy pstrągowe to przemieszczanie się z jednych miejscówek na drugie, taki urok tych rybek że wymagają od wędkarza ciągłego ruchu :lol: Zapraszam do składania propozycji :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojechać mogę do każdego miejsca, problemu nie będzie, niektórzy w tym roku bardzo chwalą Kaczawę, wiec można i to wziąć pod uwagę, choć propozycja Romana punktuje bardziej, gdyż istnieje większy wybór łowisk.

swoja drogą jeśli to ma być spotkanie "na ryby" to raczej w umawialni powinno wylądować, ale jak jest tu to niech już będzie, "przy piwie-pod Wrocławiem na wspolnym wędkowaniu" :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością do spotkania nad Nysą będę "na chodzie" :lol: :lol: :lol:
Dasz rade się "zebrać" w weekend przed świętami jak napisał Roman????
Zapraszam do składania propozycji :?:
byłoby dobrze w wekend przed świętami, ale nie wiem czy to dobrze
Ja się podpisuje pod tą datą. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja to Scinawica koło mostu- jest dostęp do dwóch rzek Nysy i Scinawki a miejsca do wędkowania sporo i to ciekawego wędkarsko

Jestem jak najbardziej ZA :mrgreen:

Z pewnością do spotkania nad Nysą będę "na chodzie" :lol: :lol: :lol:
Dasz rade się "zebrać" w weekend przed świętami jak napisał Roman????

Jasne, że tak; inaczej sobie nie wyobrażam :twisted:

Madi co do kabelka to po prostu moja skleroza

Oddalem dziewczynie jej aparat ale zostawilem kabelek do kompa w domu :lol:

Wiec zdjecia musialy poczekac do poniedzialku :wink:

Nie no spoko, tak mi się ino skojarzyło :wink::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę wszyscy są za ostatnim weekendem przed świętami. Czy ktoś podejmie "męską decyzje" i czy coś będzie więcej wiadomo czy jeszcze czekamy? Jeżeli nie to mniej więcej kiedy się wyjaśni data wyjazdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16-tego, 30-tego - na pewno

Oby tylko pogoda dopisywała

proszę Kłodzko (dolnośląskie)

niedziela (16.03.2008)

Noc 5st. 967 hPa, 9 m/s Zachmurzenie całkowite

Dzień 6st. 971 hPa, 6 m/s Pochmurno, okresami przejaśnienia

30 jeszcze nie ma w prognozach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej mi pasuje na 30Marca

Dla mnie również 30-sty byłby lepszy,a co do miejsca nikt się nie wypowie :?: czyli rozumiem że moja propozycja jest akceptowana :?: Jeśli tak by było to wkleję jakąś mapkę dojazdu, a jak wyglądałaby sprawa transportu- ja dysponuję 4-roma miejscami, kto jeszcze :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIECH WIĘC ZOSTANIE 30. marca 2008 SCINAWICA

na zumi już spogladałem, ale mostu tam nie widać :grin:

tylko Romanie musisz jeszcze parę slów o łowieniu naskrobać do tego 30-tego, żeby łatwiej było ... przynajmniej dla mnie, bo jeszcze nigdy pstraga nie złowiłem (fakt, że próbowalem 1 może 2 razy...)

Ja mogę zabrać 2-3 osoby, tylo nie wiem czy będę wyjeżdżać z Kątów Wr. czy z Paczkowa - info podam wkrótce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również 30-sty byłby lepszy

No to chyba jednak zostajemy przy 30 marca, wiadomo wcześniej niektórzy są zaprzęgnięci do porządków przedświątecznych :wink::lol: :lol:

na zumi już spogladałem, ale mostu tam nie widać :grin:

Widać, widać :mrgreen: Ja dasz sobie podgląd "mapa" to po lewej stronie Ścinawicy jest taka wiocha Gołogłowy, i tak bliżej tej wiochy lecą tory, które przecinają rzekę czyli tam jest owy most :wink: Najlepiej to widać na mapie, jak już się zorientujesz gdzie to jest, wówczas przejdź na "satelitę" :wink:

Nie wkleję linka ani screen'u bo mi net szwankuje :mad:

a jak wyglądałaby sprawa transportu- ja dysponuję 4-roma miejscami, kto jeszcze :?:
Ja mogę zabrać 2-3 osoby

A ja nikogo, bo blisko mieszkam :twisted:

Pozostaje nam jedynie ustalić godzinę spotkania :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patbaj napisał/a:

na zumi już spogladałem, ale mostu tam nie widać

Widać, widać Ja dasz sobie podgląd "mapa" to po lewej stronie Ścinawicy jest taka wiocha Gołogłowy

fakt madi, ale ta wiocha ta Gołogłowy, a nie Ścinawica, teraz wiem, że to pod tym mostem thx.

i tak bliżej tej wiochy lecą tory, które przecinają rzekę czyli tam jest owy most

proszę myślę, ze wystarczy - tak na szybko

5a1edc4531de731bm.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt madi, ale ta wiocha ta Gołogłowy, a nie Ścinawica, teraz wiem, że to pod tym mostem thx.

Tak most to miejsce spotkania pomiędzy tymi wiochami :grin:

A zapewne obławiać będziemy rz. Ścinawkę od tego mostu w kierunku Ścinawicy :wink:

proszę myślę, ze wystarczy - tak na szybko

Pewnie, tak na szybko wystarczy.

Dokładną mapkę dojazdu wklei zapewne roman gawlas więc z pewnością nikt nie zabłądzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładną mapkę dojazdu wklei zapewne roman gawlas więc z pewnością nikt nie zabłądzi :wink:

Jasne już przygotowuję :lol: na pewno nikt nie powinien zabłądzić droga prosta jadąc od Wrocka od pierwszego zjazdu do Kłodzka w lewo jedziemy dalej i na drugiej krzyżówce w prawo i jakieś 300m przed mostem jest zjazd przy hmielowisku i boczną drużką dojedziemy do mostu i tu zostawiamy pojazdy, dalej już poruszamy się własnym napędem. Lowienie zaczniemy już od mostów górę i dół Scinawki od mostu w dół jakieś 1,5-2km Scinawka łączy się z Nysą tam można się wybrać w górę rzeki Nysy ale tam nie chodziłem i nie bardzo wiem jak tam jest, po drugiej stronie mostu też są ładne miejscówki i warto tam zajrzeć. Zobaczymy ilu nas będzie i jak się podzielimy do obławiania, co warto mieć w pudełkach? na pewno woblerki 5-7cm w kolorkach ciemniejsze brązy z zielenią trocę natury i gumki żabki 5 w czerni i brązie zieleń taka trochę bura i motor też morze się sprawdzić, blaszek nie używam więc nie wiem jak z nimi jest, jak ktoś lubi na nie łowić to czemu nie :lol: Teraz godzina zbiórki-dobrze by być tam najpóźniej o 7 a o 6 byłoby super już jest widno i można spokojnie się rozłożyć,

no dobrze a czy robimy jakieś pitraszenie :?: bo trzeba też się jakoś domówić kto i co ma do załatwienia- jak to moje planowanie widzicie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wezmę butlę gazową z palnikeim, a co do garnka włożę - coś wymyśle...

mmm może jajecznica... ale taka nie zwykła, nie tylko z jajem!!!

zobaczymy. na 6 mogę się stawic nie ma problemu, myślę, że droga nie najgorsza i ok 1.godz. 20 min. wystarczy na dojazd z Wrocka, a gdybym z Paczkowa jechał to wyrobie się w ok. pól godziny.

kurde 11.03 mam ponowne wezwanie na komisję wojskową (miałem na poczatku lutego) , ostatnio powiedzieli że przenoszą mnie do rezerwy ze względu na wyższe wykształcenie, wieć nie mam pojęcia o co im chodzi, ale myślę, że nie pokrzyżują mi planów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeby nie było problemu są i mapki jak i gdzie dojechać :lol:

9a386032ddd202f4m.jpg

i jeszcze jedna,była ale spitoliłem i nie będzie, myślę że na tej jest dosyć czytelnie widać, jeśli jest coś nie jasnego to pytajcie :?::lol:

mmm może jajecznica... ale taka nie zwykła, nie tylko z jajem!!!

Nie bez jaj,nie przsadzajmy jakaś wędlina -a gaz i garnek się może przydać na ewentualną kawkę czy herbatkę z :?::?::?: miodem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze a czy robimy jakieś pitraszenie :?:

No pewnie, że robimy, inaczej się nie da :grin: A z resztą głodnych Was do domu nie puszczę :twisted::lol:

No to ja wezmę kubki, sztućce, tacki, tacki aluminiowe na grilla, herbatę, kawę, cukier, przyprawy, jakieś pieczywo..... coś tam jeszcze mi wpadnie w ręce :wink:

Węgiel już w bagażniku :lol::lol::wink:

co warto mieć w pudełkach? na pewno woblerki 5-7cm w kolorkach ciemniejsze brązy z zielenią trocę natury i gumki żabki 5 w czerni i brązie zieleń taka trochę bura i motor też morze się sprawdzić, blaszek nie używam więc nie wiem jak z nimi jest, jak ktoś lubi na nie łowić to czemu nie :lol:

Jak o czymś zapomniałam pisać proszę :smile:

No to ja będę mieć taki mały "misz masz", i gumki, i blaszki, i wobki :roll:

Ale jaka będzie ich skuteczność to się okaże nad wodą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak i gdzie dojechać

jak i gdzie dojechać już wiemy, teraz Romanie proszę o info na temat poruszania się nad wodą, tzn. brodzimy czy brzegi są dostępne i można atakować z brzegu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc w piątek w kole, rozmawiałam na temat rzeki Ścinawki okolice naszego spotkania......

Wszyscy Panowie zgodnie stwierdzili, że ryba jest tam "przetrzebiona" :???:

Mam nadzieję, że się mylą :twisted:

brodzimy czy brzegi są dostępne i można atakować z brzegu???

Ja brodzić nie mam zamiaru, od razu mówię.

Jedyna opcja to łowienie z brzegu, no ale jeśli ktoś będzie miał ochotę........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.