Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co najdziwniejszego zlowiłeś?


dudi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 438
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dziadek z mojego osiedla złapał pizmaka,wyobrażcie sobie jego zdziwienie gdy ryba zycia w pewnym momencie wyskakuje z wody i z wsciekłoscia atakuje wedkarza dochodzi do starcia... dziadek z kijem nie daje za wygrana i pizmak walczy o zycie..... dziakek kapituluje, za wedke i ciagnie pizmaka ten harczy warczy straszy.zwierze skończyło marnie u kogos kto zajmował sie wyprawianie skór czy cos takiego.

pozdrawiam sytuacja 100% prawdziwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA ZŁOWIŁEM DAMSKĄ TOREBKĘ (NA WACHADŁO )JAK SIĘ PÓŹNIEJ OKAZAŁO NALEŻAŁA DO SĄSIADKI Z OSIEDLA. KTOŚ WYBIŁ JEJ SZYBĘ ZABRAŁ

TOREBKĘ Z FOTELA

I PO OPRÓŻNIENIU CENNEJ ZAWARTOŚCI WYRZUCIŁ TORBĘ Z DOKUMENTAMI DO JEZIORKA.OCZYWIŚCIE TORBA WRÓCIŁA DO WŁAŚCICIELKI.

A INNYM RAZEM NA TYM SAMYM AKWENIE ZŁAPAŁEM GUMOFILCA

( SKUBANY CIĘŻKI BYŁ, PEŁEN WODY )

I NIC NIE BYŁO BY W TY DZIWNEGO (KAŻDEMU SIĘ ZDARZA :grin: ) GDYBY NIE FAKT ŻE PO WYWALENIU GO NA BRZEG WYSZEDŁ Z NIEGO RACZEK .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem jedną śmieszną historię.

Pewnego razu byłem z tatą na zbiorniku Paruszowiec po spiningować.

Pomyślałem że jak na płytkim nic nie bierze to poszedłem na głębokie.

Nagle patrze płynie sobie kaczka nagle tylko się pysk pojawił i sum miał śniadanie.

Pomyślałem że jak to pożar to jakis inny sum może pobić więc wilka obrotówka i z całych sił wyrzuciłem.Zaczynam powoli zwijać tak po 10m wilki opór.

Zacinam myśle sum bo niemoge tegu ruszyć z dna po chwili idze.

Tata z podbierakiem stoi ja już czuje widze że to mam blisko nagle tata wstaje od powiedział żebym szrpał.Okazało się że to worek z śmieciami.Wyciągnołem to i w rękawicach do kosza dałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem jedną śmieszną historię.

Pewnego razu byłem z tatą na zbiorniku Paruszowiec po spiningować.

Pomyślałem że jak na płytkim nic nie bierze to poszedłem na głębokie.

Nagle patrze płynie sobie kaczka nagle tylko się pysk pojawił i sum miał śniadanie.

Pomyślałem że jak to pożar to jakis inny sum może pobić więc wilka obrotówka i z całych sił wyrzuciłem.Zaczynam powoli zwijać tak po 10m wilki opór.

Zacinam myśle sum bo niemoge tegu ruszyć z dna po chwili idze.

Tata z podbierakiem stoi ja już czuje widze że to mam blisko nagle tata wstaje od powiedział żebym szrpał.Okazało się że to worek z śmieciami.Wyciągnołem to i w rękawicach do kosza dałem.

Wybacz stary ale nic nie rozumie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

pewnego razu zdecydowalem sie odwiedzic bagno u mnie w pobliskim lesie.Bagno to jest dosc spore, chcialem sprawdzic czy sa tam jakies ryby.Wiec poszedlem tam z wedka,sprobowalem na biale robaki, po chwili branie, okazalo sie ze zlapalem traszke grzebieniastą pozniej nastepna wziela na chleb.Wiec postanowilem przestac, co bede kaleczyl traszki.. wiec to bylo cudo co zlapalem na wedke.Choc to nie koniec moich cudów.

Raz na rzece złapałem raka na czerwnonego robaka.I na tym koniec jak narazie połowów dziwnych okazów.

Dodam ze tym razem nie zlapalem ale widzialem bardzo rzadkiego w Polsce zółwia błotnego w mokradłach w poblizu lasów janowskich na jednej z przejazdzek rowerowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W zeszłym roku po powodziach złowiłem na spina: kalesony,krzesło, worek cebuli ok. 10 kg, worki po nawozach. Na worku cebuli było kilka blaszek, widać inni koledzy też mieli zaczepy.

Raz holowałem przegniłą kłodę, myślałem ze duży sum. Po oderwaniu od dna i kilku minutowej walce z "sumem" musiałem ciąć plecionke bo by mnie wciągneła do wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wiem ż historia niektórym może się wydać nieprawdopodobna ale tak było bez kitu.

OD około tygodnia łowię ryby z pomostu na jednym z jezior koło Brodnicy. Regularnie sypie zanetę. Z równą regularnością obok pomostu pojawia się młody gągoł który nurkując na dno łowiska , około 4,5 do 5 m. wyjada zanętę i prawdopodobnie odstrasza ryby. Każde jego przypłynięcie powoduje przerwę w braniu. Żądne odstraszanie intruza nie pomaga, a jak to tylko na krótką metę.

Pewnego pięknego sierpniowego dnia problem sam się rozwiązuje. No może nie sam co za sprawą owego gągoła i moją. Siedzę sobie spokojnie na pomoście z znajomymi wędkarzami łowiąc ryby oczywiście w towarzystwie naszego ptaszka. Łowię na bata 8m z amortyzatorem gumowym. W pewnym momencie bez żadnych wcześniejszych oznak spławik ginie pod wodą wedka po zacięciu wygina się w pałąk prawie do granic możliwości. Próby ciągnięcia „ryby” przez jakiś czas nie przynoszą efektów. Wszyscy z przejęciem wpatruję się co też wzięło. Po paru minutach ciągną wędka w prawo pojawia się na powierzchni wody mały gągołek. Po długotrwałej walce , dzięki Bogu że wędka wytrzymała udaje się nam za pomocą podbieraka wyciągnąć zdobycz zaczepioną za haczyk łapką na pomost. Po odczepieniu i wypuszczeniu tak szybko uciekał , że na pewno pobił rekord świata

w prędkości biegu po wodzie. Całe szczęście że nie umiał fruwać. Od tej chwili nasz przyjaciel omijał nasze miejsce z daleka. Szkoda tylko, ż enie zrobiłem zdjęcia . Tak to szybko się działo,że nikt o tym nie pomyślał. Zdarzenie tak nieprawdopodobne , ze trudno w nie uwierzyć. Nie mniej jednak prawdziwe. Kto chce niech wierzy, a kto nie to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu na rzece warcie w Poznaniu zlowilem na wobler rapali proteze reki. Od lokcia az do dloni : ( Po tym braniu odrazu odechcialo mi sie lowic i poszedlem do domu. Z dziwnych polowow to zlowilem tez sandacza 4 kg na jedno ziarnko peczaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dobrych pare lat temu łowiac z gruntu miałem branie,ciecie a na haczyku ...oko :shock: Jak by było tego mało moze z godzine pozniej powtorka.Złowiłem 2 oka jednego dnia.Nikt mi w to nie uwierzył,pewnie sam bym nie uwierzył gdyby ktos przedstawił mi taka historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

pewnego słonecznego dnia wybrałem się na dziki staw na łące , wszystko fajnie karasie brały ekstra zabawa , nagle mega branie i full opór myślałem ze to zaczep wiec szarpie aby zerwać hak a tu puściło zwijam żyłkę do brzegu okazało się że zaczepiły się stringi :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

wiec i ja napisze: z fajnych połowów to:

- bóbr

- kaczka

- nietoperek

- pies owczarek szwabski

- rower

- zdechły pies

- zdechłe kotki

- skóra z sarny !!

- sarenka mała

- lis martwy

- mały boberek

- tampony i podpaski

- jakieś łał, wielkości cytryny, zbudowane z damskich kłaków

- pampersy

- oraz kilkanaście worków ze śmieciami

łowię na Polskich łowiskach, w okolicy aglomeracji Kraków, oraz małych pstrągowych wodach :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec i ja napisze: z fajnych połowów to:

- jakieś kórwa jego mać łał, wielkości cytryny, zbudowane z damskich kłaków

łowię na Polskich łowiskach, w okolicy aglomeracji Kraków, oraz małych pstrągowych wodach :mad:

To jakiś nowy gatunek ryby? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.